Rak (22.6. - 22.7.)

Horoskop na tento týden

Probíhá dlouhodobé probouzení vašich tvůrčích schopností, které vás mohou osvobodit od závislosti na mínění společnosti a na potřebě být bezvýhradně vždy a všude pozitivně přijímáni. Zaměřte se na nový způsob řešení pracovních problémů a začněte dochvilností při docházení na smluvené schůzky. Kvůli partnerovi vyzkoušíte nové věci. Jste ochotni se měnit od základů. Mělo by to tak opravdu být?Chararakteristika znamení

Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. Projevuje se u nich proměnlivost a neklid. Často mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. 

Pracovní předpoklady

Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. Mají velký smysl pro odpovědnost, jsou důvěryhodní, spolehliví a usilovní v práci. Změnám se přizpůsobují, ale chvíli trvá, než si na ně zvyknou. Jsou ambiciózní a houževnatí. Povolání bývá často spojené s dětmi a rodinou. Jsou to učitelé, dětští lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé. Uspějí i v uměleckých oborech díky své představivosti a fantazii. Bývají i dobrými kuchaři.

Láska

Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Ženy - Raci jsou ideální, věrné manželky, dobré hospodyně a matky. Své děti často milují více než manžela. Muži - Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku. Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem a Beranem. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Nike Air Vapormax

Chůze a běh po vzduchu v nových Nike Air VaporMax jsou možné kdykoliv od úsvitu více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Korejský Ženšen

Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Dětské kolo

Vyrostlo vaše dítko z odrážedla, takže nastal čas přesedlat na kolo? více

TOP SPOLEČNOST

Úniková hra

Když se chcete opravdu bavit, zkuste fenomén escape game! Zábavu, která frčí a je rozšířen více

Lázeňská pohádka

Také vám při pohledu z okna naskakuje husí kůže? více

Luxus v ložnici

Toužíte po ložnici, ve které si budete připadat po probuzení jako králové? více

Jarní vůně

Vyberte si novou jarní vůni přesně podle svých představ. více