Rak (22.6. - 22.7.)

Horoskop na tento týden

Snažte se lidi vidět v dobrém světle. Uvolněte se a nenechte se utlačit svým vnitřním dramatem. Vy jediní jste zodpovědní za vznik tohoto nepokoje. Hledejte uspokojení v nějakém tvůrčím projektu. Pusťte se do něčeho, co máte rádi, co vás dělá opravdu šťastným. Nezaměřujte se na chyby svého protějšku, ale zkuste v něm vidět všechno dobré, co v něm opravdu je.

Chararakteristika znamení

Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. Projevuje se u nich proměnlivost a neklid. Často mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. 

Pracovní předpoklady

Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. Mají velký smysl pro odpovědnost, jsou důvěryhodní, spolehliví a usilovní v práci. Změnám se přizpůsobují, ale chvíli trvá, než si na ně zvyknou. Jsou ambiciózní a houževnatí. Povolání bývá často spojené s dětmi a rodinou. Jsou to učitelé, dětští lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé. Uspějí i v uměleckých oborech díky své představivosti a fantazii. Bývají i dobrými kuchaři.

Láska

Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Ženy - Raci jsou ideální, věrné manželky, dobré hospodyně a matky. Své děti často milují více než manžela. Muži - Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku. Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem a Beranem. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Ivana Mentlová

Devadesátky jsou cool a trendy. Přesně v tomto duchu navrhla česká módní návrhářk více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Krásnější obličej

Modelování obličeje i těla nebo přirozené omlazení obličeje s trvalým efektem už není snem více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Kvalitní osvětlení

McLED s.r.o. je na českém i zahraničním trhu již zavedenou společností, více

TOP SPOLEČNOST

Svět krásy

Inspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

Oddejte se jaru

Oslavte novou sezónu se dvěma jedinečnými kolekcemi značky Rituals. více