Rak (22.6. - 22.7.)

Horoskop na tento týden

cítíte, že se budete muset zamyslet nad svým vlastním povoláním. Jestliže vás vaše práce netěší a máte pocit, že chodíte do zaměstnání jenom kvůli výplatě, potom je skutečně vhodná doba na takové zamyšlení. I když je to těžké, připomeňte si, že odpouštět se prostě má. Flirt vašeho partnera byl nezávazný.
Chararakteristika znamení

Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. Projevuje se u nich proměnlivost a neklid. Často mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. 

Pracovní předpoklady

Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. Mají velký smysl pro odpovědnost, jsou důvěryhodní, spolehliví a usilovní v práci. Změnám se přizpůsobují, ale chvíli trvá, než si na ně zvyknou. Jsou ambiciózní a houževnatí. Povolání bývá často spojené s dětmi a rodinou. Jsou to učitelé, dětští lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé. Uspějí i v uměleckých oborech díky své představivosti a fantazii. Bývají i dobrými kuchaři.

Láska

Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Ženy - Raci jsou ideální, věrné manželky, dobré hospodyně a matky. Své děti často milují více než manžela. Muži - Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku. Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem a Beranem. 

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Calvin Klein

Populární světový návrhář přináší i letos skvělou nabídku nových modelů šperků a hodinek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak vybrat masáž

Thajská, havajská, orientální, ajurvédská, relaxační, olejová… více

TOP SEX A VZTAHY

Karty na stole

Svoboda, volnost, tolerance, férovost… A zklamání? Věříte v dobrý konec? více

TOP DOMOV

Zastínění oken

Určitě to znáte. Sluníčko svítí už od časného rána a nenechá vás dospat více

TOP SPOLEČNOST

Knižní thriller

Další kniha od autora Dívky v ledu. více

Lázeňská pohádka

Také vám při pohledu z okna naskakuje husí kůže? více

Úbytek hmotnosti

Nezdravý způsob života, sedavé zaměstnání, citelné stárnutí tělesné schránky více

Remington AIR PLATES

Chcete vlasy krásně narovnat, ale zároveň vytvořit i objemné a okouzlující vlny? více