Ryby (21.2. - 20.3.)

Horoskop na tento týden

Na poli vzdělávání máte zelenou. Můžete být studentem, nebo naopak najít práci ve školství či v různých vzdělávacích institucích jako přednášející. Měsíc bude přát bezprostředním akcím a v lásce bude potlačovat rozum, večer pak bude holdovat společenským akcím. Existuje-li ve vašem životě někdo, na koho myslíte dnem i nocí, pokuste se mu to sdělit. Možná to chce jen trochu odvahy.
Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Ryb jsou pečliví, mají bohatou představivost, výborně se přizpůsobují, jsou přesní, šikovní a chytří. Bohužel postrádají důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazují. Měli by se vyhnout zaměstnáním, která vyžadují dravou soutěživost a agresivnější chování. Více jim bude vyhovovat kolektivní práce. Vhodné jsou pro ně profese založené na obětavosti a službě druhým. Například lékař, veterinář, ošetřovatel, vychovatel. Často si volí zaměstnání v oblasti účetnictví, matematiky, výpočetní techniky. Prosperují ve všech oblastech umění.

Láska

Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Ženy se vdávají brzy, jsou věrné a oddané. Muži bývají dosti nerozhodní, protože se bojí odmítnutí. Jako manželé jsou štědří. Vhodnými partnery mohou být Berani, Býci, Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři. Hůře se snesou s Pannami a Střelci. 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Efektivní péče

Naše pleť je každodenně zatěžována stresovými faktory, které pokožku více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Rychlejší úklid

Krásná a čistá podlaha upoutá na první pohled. Abyste toho ale docílili, více

TOP SPOLEČNOST

Svět krásy

Inspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek více

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

Detox nazeleno

Vyměňte kávu za jemně mletý japonský zelený čaj oceněný produktem roku 2017! více

Svoboda a radost

Přitažlivá žena se sexy pihami – to je herečka Vica Kerekes. více