Ryby (21.2. - 20.3.)

Horoskop na tento týden

Přemýšlejte o tom, kam byste chtěli patřit, co si přejete a co v životě už nadále nechcete snášet. Udělat si chvilku pro sebe je pro vás důležité. Bude třeba, abyste respektovali partnerovu potřebu osobního vývoje a větší volnosti. Nezapomínejte na to, že každý z vás si nyní potřebuje vytvářet a rozvíjet vlastní duchovní povahu. Tento druh samostatnosti a svobody budete umět ocenit až později.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Ryb jsou pečliví, mají bohatou představivost, výborně se přizpůsobují, jsou přesní, šikovní a chytří. Bohužel postrádají důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazují. Měli by se vyhnout zaměstnáním, která vyžadují dravou soutěživost a agresivnější chování. Více jim bude vyhovovat kolektivní práce. Vhodné jsou pro ně profese založené na obětavosti a službě druhým. Například lékař, veterinář, ošetřovatel, vychovatel. Často si volí zaměstnání v oblasti účetnictví, matematiky, výpočetní techniky. Prosperují ve všech oblastech umění.

Láska

Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Ženy se vdávají brzy, jsou věrné a oddané. Muži bývají dosti nerozhodní, protože se bojí odmítnutí. Jako manželé jsou štědří. Vhodnými partnery mohou být Berani, Býci, Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři. Hůře se snesou s Pannami a Střelci. 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Trendy v plavkách

Léto se blíží a s ním také plavková sezóna. V obchodech narazíte na spoustu druhů plavek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Sarapis pro muže

Chybí vám chuť do života a energie? Nemáte chuť ani na sex? více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

GPS hodinky

Také vás vždy k smrti vyděsí zprávy o ztracených dětech? více

TOP SPOLEČNOST

Probuďte lásku

Již po několika měsících vztahu opadávají milencům z očí růžové brýle a začnou vidět více

Intimní strojek

Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka... více

Bio Bambucké máslo

Bio Bambucké máslo PURITY VISION představuje nejčistší podobu bambuckého másla více

Jarní detox vlasů

Dlouhá zima je už snad nadobro pryč, vaše vlasy si na ni ale ještě dobře pamatují. více