Ryby (21.2. - 20.3.)

Horoskop na tento týden

Je třeba neslevovat ze svých morálních hodnot, se kterými jste v nedávné minulosti nastoupili novou cestu ve své profesi a také v partnerském soužití. Pozor na jazyk, některé informace by někdo mohl snadno zneužít. Raději si nechávejte věci pro sebe.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.

Pracovní předpoklady

Lidé narození ve znamení Ryb jsou pečliví, mají bohatou představivost, výborně se přizpůsobují, jsou přesní, šikovní a chytří. Bohužel postrádají důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazují. Měli by se vyhnout zaměstnáním, která vyžadují dravou soutěživost a agresivnější chování. Více jim bude vyhovovat kolektivní práce. Vhodné jsou pro ně profese založené na obětavosti a službě druhým. Například lékař, veterinář, ošetřovatel, vychovatel. Často si volí zaměstnání v oblasti účetnictví, matematiky, výpočetní techniky. Prosperují ve všech oblastech umění.

Láska

Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé. Dají se snadno svést, navazují známosti velmi snadno. Tito lidé bývají dosti závislí na lidech, které milují. Jen těžko se smiřují se zklamáním a křivdou. Ženy se vdávají brzy, jsou věrné a oddané. Muži bývají dosti nerozhodní, protože se bojí odmítnutí. Jako manželé jsou štědří. Vhodnými partnery mohou být Berani, Býci, Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři. Hůře se snesou s Pannami a Střelci. 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Letní kabelky

Léto si žádá kabelky malé, jemné a lehké jako pírko, abyste o nich v horku na rameni více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Korejský Ženšen

Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Infrasauny

Přemýšleli jste někdy, jak to, že Jennifer Aniston vypadá ve svém věku tak dobře? více

TOP SPOLEČNOST

Lenka Graf

Sopranistka Lenka Graf je krásná, má skvělou rodinu, manžel ji miluje, hudba více

Skleněná krása

Moderní křišťálové lustry - Firma Březina Design nabízí designové lustry více

Kokosový olej

Azurové moře, palmy, horký písek a kokosové ořechy. více

Australian Bodycare

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí více