Štír (24.10. - 22.11.)

Horoskop na tento týden

Vlastní dítě v pubertě nebo naivní člověk s nízkým IQ by vás mohli vyprovokovat k dětinskému chování. Nedejte se, máte na to, abyste celou situaci zvládli s nadhledem a zdvořilostí. Zbavíte se masky nudného patrona a vyrazíte se svou láskou do společnosti. Oběma vám to prospěje.

Chararakteristika znamení

Lidé narození ve znamení Štíra bývají velkými bojovníky. Jsou všímaví, vše pozorně sledují a před jejich zraky se sotva něco utají. Jen velmi těžko se dá odhadnout, jak budou reagovat. Lidé Štíři mají silnou vůli a jakmile si něco usmyslí, nic je nezastaví. Nepostrádají energii ani vytrvalost a jsou schopni obstát i ve složitých životních situacích. Jsou velmi předvídaví a mají bystrého ducha, což jim umožňuje lehce odhalit u druhých nejzranitelnější místo. Jsou zralejší a důkladnější než ostatní lidé a vždy se snaží dostat pod povrch věcí. Pro nesdělitelnost jejich citů je obtížné se jim přiblížit. Negativními projevy může být jejich mstivost, žárlivost a přecitlivělost. Jejich potřeba vše měnit může přerůst v destruktivní chování.

Pracovní předpoklady

Štíři mají rádi složitou práci, která vyžaduje mnoho sil a fantazie, odvahy a vůle. V překonávání překážek a v řešení úkolů jsou velmi trpěliví. Nejlépe se jim bude pracovat samostatně. V případě potřeby se dovedou podřídit, ale přesto těžce snášejí jakoukoli kontrolu. Štíři dokáží dosáhnout úspěchu téměř v každém povolání. Může to být v oborech, které souvisí se zdravím a sexem, například chirurg, ošetřovatel, gynekolog, sexuolog. Mohou být výborní výzkumníci, badatelé, psychologové, detektivové. Seberealizaci naleznou také v obchodě a finančnictví.

Láska

Lidé narození ve znamení Štíra jsou dynamičtí, přitahují k sobě ostatní jako magnet. Sex je pro ně velmi důležitý, přistupují k němu s neobyčejnou lehkostí. Štíři jsou velmi citliví a ke svému partnerskému štěstí potřebují opravdu silné citové prožitky. Od lásky k nenávisti je však jenom krok. Pokud jsou správně motivováni, dokáží pro svého partnera udělat téměř vše. Ženy Štíři v sobě mají velkou vášeň a cit. Muži obvykle mají rádi rodinu, ale mohou se v ní projevovat jako příliš silné autority. Štíři se dobře snášejí se Střelcem, Kozorohem, Rybami, Rakem, Pannou a Váhami. Konfliktní vztah mohou mít s Býkem.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Calvin Klein

Populární světový návrhář přináší i letos skvělou nabídku nových modelů šperků a hodinek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Podfuk s parabeny

Je kosmetika bez parabenů zárukou dobré kvality? Podle čeho si vybíráte kosmetiku? více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

Rodinné bydlení

Toužíte žít v Praze, a přitom být obklopení hlubokými lesy? Všechno je možné. více

TOP SPOLEČNOST

Probuďte lásku

Již po několika měsících vztahu opadávají milencům z očí růžové brýle a začnou vidět více

Matka

To, jakou máme krevní skupinu, nijak zvlášť neřešíme. Často se o ni začneme zajímat.. více

Medicinální houby

Ty z vás, kteří po dlouhé zimě každoročně bojují s jarní únavou jistě potěš více

Remington AIR PLATES

Chcete vlasy krásně narovnat, ale zároveň vytvořit i objemné a okouzlující vlny? více