Střelec (23.11. - 21.12.)

Horoskop na tento týden

Tento týden dostane ke slovu spíše rozum a logika, city by mohly někde v koutě plakat sůl. Nedejte se ve svatém nadšení pro "pravdu" strhnout k nějaké té zdrcující kritice, zejména ne na pracovišti. Nevzniklo by z toho nic dobrého. Při hledání občasného přivýdělku se nestyďte rozhodit sítě. Přátelé a známí mají jistě spoustu kontaktů. Musíte zkrátka zkoušet štěstí všude možně.

Chararakteristika znamení

Střelci jsou vždy velmi aktivní. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. 

Pracovní předpoklady

Střelci těžko snášejí jakákoli omezení, i v práci potřebují dostatek pohybu. Musí mít svobodu rozhodování. Potřebují kolem sebe hodně lidí, různorodost a vzrušení. Přílišná kontrola ze strany nadřízených je může přivést k apatii. Měli by si vybrat povolání v oblasti podnikání nebo finančnictví. Výborné uplatnění poskytují povolání jako tlumočník, velvyslanec, cestovatel, letec, průvodce. Zaměstnání může souviset také se sportem nebo láskou ke zvířatům. Mohou být i filosofové, kněží a učitelé.

Láska

Tito svobodomyslně založení lidé si docela dobře vystačí sami. Vyhovuje jim, že jako svobodní mohou vztah bez velkých potíží ukončit. Bývají lhostejní k rodinným poutům. Přesto jsou Střelci romantičtí, otevření, vstřícní a všechen svůj talent využijí k tomu, aby nalezli tu pravou lásku. Manželky Střelci bývají vynikající kamarádky a dobré, pohostinné hospodyně. Neměly by si vybírat žárlivé muže. Muži často zůstávají v zaměstnání do pozdních hodin. Potřebují ženu, která bude respektovat jejich svobodu. Střelci se snesou se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem. Nemají rádi Ryby, Panny a Blížence.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Dopřejte si luxus

Každá žena chce být krásná a výjimečná. Takovou vás může udělat vaše rodina, děti více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o vlasy

Letošní způsob léta zdá se mi poněkud „praštěný“. Teploty lítají jako na houpačce. více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Zalévejte dešťovkou

Podle měření Výzkumného technologického institutu (VTI) spotřebuje č více

TOP SPOLEČNOST

Úniková hra

Když se chcete opravdu bavit, zkuste fenomén escape game! Zábavu, která frčí a je rozšířen více

Intimní strojek

Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka... více

Jarní vůně

Vyberte si novou jarní vůni přesně podle svých představ. více

Plavání kojenců

Chcete, aby vaše dítě mělo dobrý vztah k vodě, naučilo se základní plavecké dovednosti více