Střelec (23.11. - 21.12.)

Horoskop na tento týden

Nikoli vlastní vinou se ocitnete v dost nepříjemné situaci. Napravit to ale můžete tím, že pozvete na něco dobrého osobu, které jste se dotkli. Jestli se budete muset v práci rychle rozhodovat, opřete se o své zkušenosti, nenechají vás ve "štychu". Dejte si pozor na své zdraví, jste nyní choulostivější. Živočišné teplo vám ale vůbec neuškodí.


Chararakteristika znamení

Střelci jsou vždy velmi aktivní. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. 

Pracovní předpoklady

Střelci těžko snášejí jakákoli omezení, i v práci potřebují dostatek pohybu. Musí mít svobodu rozhodování. Potřebují kolem sebe hodně lidí, různorodost a vzrušení. Přílišná kontrola ze strany nadřízených je může přivést k apatii. Měli by si vybrat povolání v oblasti podnikání nebo finančnictví. Výborné uplatnění poskytují povolání jako tlumočník, velvyslanec, cestovatel, letec, průvodce. Zaměstnání může souviset také se sportem nebo láskou ke zvířatům. Mohou být i filosofové, kněží a učitelé.

Láska

Tito svobodomyslně založení lidé si docela dobře vystačí sami. Vyhovuje jim, že jako svobodní mohou vztah bez velkých potíží ukončit. Bývají lhostejní k rodinným poutům. Přesto jsou Střelci romantičtí, otevření, vstřícní a všechen svůj talent využijí k tomu, aby nalezli tu pravou lásku. Manželky Střelci bývají vynikající kamarádky a dobré, pohostinné hospodyně. Neměly by si vybírat žárlivé muže. Muži často zůstávají v zaměstnání do pozdních hodin. Potřebují ženu, která bude respektovat jejich svobodu. Střelci se snesou se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem. Nemají rádi Ryby, Panny a Blížence.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Calvin Klein

Populární světový návrhář přináší i letos skvělou nabídku nových modelů šperků a hodinek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak vybrat masáž

Thajská, havajská, orientální, ajurvédská, relaxační, olejová… více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

Pěstování bez námahy

Ty nejlepší věci v životě bývají jednoduché. A stejné je to s přípravou a chutí dokonalých více

TOP SPOLEČNOST

Koloběžky SCROOSER

Při testování nových elektro koloběžek SCROOSER jsem měli příležitost více

Úbytek hmotnosti

Nezdravý způsob života, sedavé zaměstnání, citelné stárnutí tělesné schránky více

Remington AIR PLATES

Chcete vlasy krásně narovnat, ale zároveň vytvořit i objemné a okouzlující vlny? více

Jarní detox vlasů

Dlouhá zima je už snad nadobro pryč, vaše vlasy si na ni ale ještě dobře pamatují. více