Střelec (23.11. - 21.12.)

Horoskop na tento týden

Projevíte tentokrát intenzivní snahy se prosadit a vyniknout. A rovněž upozornit na své originální nápady. Nadřízení s vámi budou více, než spokojeni. Hodně času se rozhodnete věnovat také své rodině. S financemi si hlavu lámat rozhodně nemusíte. Neseďte doma a vyražte ven. Budete ozdobou každé společnosti a snadno navážete jakékoliv kontakty.

Chararakteristika znamení

Střelci jsou vždy velmi aktivní. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. 

Pracovní předpoklady

Střelci těžko snášejí jakákoli omezení, i v práci potřebují dostatek pohybu. Musí mít svobodu rozhodování. Potřebují kolem sebe hodně lidí, různorodost a vzrušení. Přílišná kontrola ze strany nadřízených je může přivést k apatii. Měli by si vybrat povolání v oblasti podnikání nebo finančnictví. Výborné uplatnění poskytují povolání jako tlumočník, velvyslanec, cestovatel, letec, průvodce. Zaměstnání může souviset také se sportem nebo láskou ke zvířatům. Mohou být i filosofové, kněží a učitelé.

Láska

Tito svobodomyslně založení lidé si docela dobře vystačí sami. Vyhovuje jim, že jako svobodní mohou vztah bez velkých potíží ukončit. Bývají lhostejní k rodinným poutům. Přesto jsou Střelci romantičtí, otevření, vstřícní a všechen svůj talent využijí k tomu, aby nalezli tu pravou lásku. Manželky Střelci bývají vynikající kamarádky a dobré, pohostinné hospodyně. Neměly by si vybírat žárlivé muže. Muži často zůstávají v zaměstnání do pozdních hodin. Potřebují ženu, která bude respektovat jejich svobodu. Střelci se snesou se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem. Nemají rádi Ryby, Panny a Blížence.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Klíč k srdci

Dát ji dokonalý dárek, to je vždy klíč - a tím spíš na svátek sv. Valentýna. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Protivrásková péče

Dělat si vrásky znamená starat se. Myslet na své blízké, brát vážně práci, více

TOP SEX A VZTAHY

Užijte si Valentýn

Svátek zamilovaných nemusí být jen o srdíčkách, bonboniérách a plyšových medvídcích! více

TOP DOMOV

Moderní přesíň

Zpříjemněte si návraty domů a nechejte se přivítat stylovou a praktickou předsíní. více

TOP SPOLEČNOST

Jarní veletrh

V polovině ledna se opět uskuteční oblíbený veletrh dekorací a dárkového více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Péče o vlasy

Většina z nás si přeje dlouhé, krásné a zdravé vlasy. Abychom toho docílili, je důležité více

Aromadifuzéry

Představte si, že jdete domů, naštvaní a unavení po celém dni v práci. více