Váhy (23.9. - 23.10.)

Horoskop na tento týden

Dávejte pozor na společné rodinné vlastnictví. Předcházejte problémům tím, že o všem budete otevřeně mluvit s blízkými, kteří do toho mají co říci. Temné vášně u mnohých nejspíš potlačí opravdové city. Ti vyřádění ovšem budou upínat svou mysl k cílům značně vzdáleným a začnou plánovat spíše odpočinek.

Chararakteristika znamení

Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi.

Pracovní předpoklady

Pracovní prostředí Vah musí být upravené, klidné a příjemné. Musí se cítit dobře i mezi spolupracovníky. Váhy by se měly vyhnout zaměstnáním, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Realisticky odhadují své možnosti, proto si nekladou přehnané cíle. Instinktivně vědí, že potřebují táhnout za jeden provaz, aby byly úspěšným týmem. Některé příležitosti jim mohou uniknout pro jejich obtížné a dlouhé rozhodování. Uplatní se jako výtvarníci, aranžéři, kadeřníci. Dosahují úspěchů v uměleckém světě. Smysl pro spravedlnost uplatní jako politici, právníci, notáři a diplomaté.

Láska

Váhy jsou kouzelné a půvabné. Snadno se zamilují na první pohled. Jejich láska však může mít krátké trvání. Jsou šťastné, když partneři oceňují jejich city. Ženy - Váhy v sobě mají hodně ženskosti. Jsou dobré matky, ale nemívají v oblibě některé domácí práce. Milují květiny. Muži bývají vynalézaví v lásce. Jsou taktní a elegantní. Bývají dobrými manželi, i když občas nedokáží říci "ne" jiné ženě, která se jim líbí. Váhy se dobře snášejí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou. Nemají rády Kozorohy a Berany.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Top boty

Jaro si dalo na čas, ale je tady a my už konečně můžeme zazimovat kozačky, válenky více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Podfuk s parabeny

Je kosmetika bez parabenů zárukou dobré kvality? Podle čeho si vybíráte kosmetiku? více

TOP SEX A VZTAHY

Seznamte se!

Kdybych vám řekla, že existuje mezinárodní firma, resp. seznamka, která české ženy více

TOP DOMOV

Pěstování bez námahy

Ty nejlepší věci v životě bývají jednoduché. A stejné je to s přípravou a chutí dokonalých více

TOP SPOLEČNOST

Knižní thriller

Další kniha od autora Dívky v ledu. více

Intimní strojek

Satisfyer Pro 2 je revoluční, sexy high-tech vychytávka... více

Živý kolagen

Máte ráno zmuchlaný obličej, oteklá víčka a unavené oči, trápí vás vrásky a nechcete více

Dekor dřeva a skla

Interiérovým trendem letošního roku jsou po loňské éře betonu a zemitých barev více