Váhy (23.9. - 23.10.)

Horoskop na tento týden

V tomto týdnu budete mít dvě ústřední témata. Řešení vztahů v rámci rodiny a partnerství a také přemíru pracovních povinností. V obou ohledech bude třeba něco změnit. V polovině týdne také ustane tlak planet a v mnoha sférách se vám citelně uleví. Vymyslete, co byste mohli s protějškem podniknout. Pokud se mu ale nebude nikam chtít, nenuťte ho.

Chararakteristika znamení

Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi.

Pracovní předpoklady

Pracovní prostředí Vah musí být upravené, klidné a příjemné. Musí se cítit dobře i mezi spolupracovníky. Váhy by se měly vyhnout zaměstnáním, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Realisticky odhadují své možnosti, proto si nekladou přehnané cíle. Instinktivně vědí, že potřebují táhnout za jeden provaz, aby byly úspěšným týmem. Některé příležitosti jim mohou uniknout pro jejich obtížné a dlouhé rozhodování. Uplatní se jako výtvarníci, aranžéři, kadeřníci. Dosahují úspěchů v uměleckém světě. Smysl pro spravedlnost uplatní jako politici, právníci, notáři a diplomaté.

Láska

Váhy jsou kouzelné a půvabné. Snadno se zamilují na první pohled. Jejich láska však může mít krátké trvání. Jsou šťastné, když partneři oceňují jejich city. Ženy - Váhy v sobě mají hodně ženskosti. Jsou dobré matky, ale nemívají v oblibě některé domácí práce. Milují květiny. Muži bývají vynalézaví v lásce. Jsou taktní a elegantní. Bývají dobrými manželi, i když občas nedokáží říci "ne" jiné ženě, která se jim líbí. Váhy se dobře snášejí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou. Nemají rády Kozorohy a Berany.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Bergens Hemsedal

Nová lyžařská kolekce Bergans Hemsedal má unikátní řešení regulace tělesné teploty více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Protivrásková péče

Dělat si vrásky znamená starat se. Myslet na své blízké, brát vážně práci, více

TOP SEX A VZTAHY

Když to praskne

Vzala jste nevěrného partnera na milost? více

TOP DOMOV

Křišťálové lustry

Není mnoho věcí, o kterých by se dalo říct, že mají trvalou hodnotu. více

TOP SPOLEČNOST

Detoxikujte tělo

Jestliže se chcete po Vánocích vrátit do formy, anebo letos konečně získat více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Zimní šály

Ranní vzduch studí na tvářích a sněhové vločky pozvolna dosedají do okolí. více

Krémy mládí

Kdo by netoužil prodloužit, zachovat či obnovit mládí své pleti… více