Váhy (23.9. - 23.10.)

Horoskop na tento týden

Vrchol vašich pracovních úspěchů vás čeká spíše příští týden, buďte tedy důstojně trpěliví, a nemusíte-li, netlačte v ničem moc na pilu. Přátelská pomoc vám vytrhne trn z paty ve chvíli, kdy budete opravdu zoufalí. Ať se jedná o pokažené auto nebo malou domácí katastrofu, budete vděční.


Chararakteristika znamení

Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi.

Pracovní předpoklady

Pracovní prostředí Vah musí být upravené, klidné a příjemné. Musí se cítit dobře i mezi spolupracovníky. Váhy by se měly vyhnout zaměstnáním, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Realisticky odhadují své možnosti, proto si nekladou přehnané cíle. Instinktivně vědí, že potřebují táhnout za jeden provaz, aby byly úspěšným týmem. Některé příležitosti jim mohou uniknout pro jejich obtížné a dlouhé rozhodování. Uplatní se jako výtvarníci, aranžéři, kadeřníci. Dosahují úspěchů v uměleckém světě. Smysl pro spravedlnost uplatní jako politici, právníci, notáři a diplomaté.

Láska

Váhy jsou kouzelné a půvabné. Snadno se zamilují na první pohled. Jejich láska však může mít krátké trvání. Jsou šťastné, když partneři oceňují jejich city. Ženy - Váhy v sobě mají hodně ženskosti. Jsou dobré matky, ale nemívají v oblibě některé domácí práce. Milují květiny. Muži bývají vynalézaví v lásce. Jsou taktní a elegantní. Bývají dobrými manželi, i když občas nedokáží říci "ne" jiné ženě, která se jim líbí. Váhy se dobře snášejí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou. Nemají rády Kozorohy a Berany.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

#LevisTailorShop

Ať už prší nebo svítí slunce, v ulicích měst, na fesťácích, u vody nebo v lese... více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Masážní přístroj

Masážní přístroj na chodidla, který efektivně stimuluje akupresurní body více

TOP SEX A VZTAHY

Sex v létě

Sex k létu neodmyslitelně patří. Zatímco sexuální touha obecně v létě stoupá díky více

TOP DOMOV

Skotské deky

Přemýšlíte, jak stylově doladit interiér vašeho domu, bytu nebo čím oživit a zútulnit více

TOP SPOLEČNOST

Pat a Mat

Novou interaktivní výstavu věnovanou světu dvou legendárních postaviček Pata a Mat více

Manžel na mateřské

Stává se s muži na mateřské dovolené to samé, co s některými ženami? Začnou... více

Omlazení z krve

Pohodová česká herečka a manželka houslového virtuóza Bára Kodetová Šporclová více

Péče po zákroku

Po dermo-estetických zákrocích se pleť obvykle potřebuje regenerovat, více