Vodnář (21.1. - 20.2.)

Horoskop na tento týden

Mírné zmatení mysli by se mohlo projevit v komunikaci s příbuznými. Nechte si pro sebe, co si o nich myslíte, nemyslete si, že to netuší. V profesní oblasti nezaspěte nabízející se šanci. To by bylo opravdu škoda.  Nesmíte se okamžitě naštvat, nabídne-li vám někdo služby dobrého vizážisty nebo vyhlášené kosmetičky. Nikdy přece není pozdě něco se sebou udělat.

Chararakteristika znamení

Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se na první pohled mohly zdát neuskutečnitelné. Vodnáři milují všechno, co je originální, fascinující, nezvyklé. Mají hlubokou, komplikovanou povahu, proto mohou být někdy špatně chápáni. Vodnáři snadno navazují přátelské vztahy a jejich přátelé se na ně mohou spolehnout. Zajímají je ideály, zabývají se věcmi, které se týkají spíše celku než jednotlivce, například otázky sociálních a lidských práv, výchova a politika. K jejich problematickým stránkám náleží potlačování citů, nedostatek trpělivosti a někdy lhostejnost.

Pracovní předpoklady

Lidé narození v tomto znamení jsou všestranně nadaní a žijí činorodým a pestrým životem. Jejich volnomyšlenkářská povaha je nutí vybírat si svobodná povolání. Úspěšní jsou díky své důvěře v konečný úspěch a vnitřnímu přesvědčení, že právě oni mají pravdu. Pro Vodnáře jsou vhodné profese se vztahem k pokroku a předvídání budoucnosti jako inženýr, informatik, meteorolog, vědecký pracovník. Jsou dobří obchodníci a podnikatelé. Dokáží analyzovat lidské chování a mohou působit jako psychologové, vychovatelé nebo učitelé.

Láska

Vodnáři jsou jsou zdrženliví a neradi dávají své city najevo. Vyznačují se hrdostí a dokonalým sebeovládáním a citové projevy považují za slabost. Vodnáři si po dlouhém váhání vybírají jednoho partnera na celý život a v manželství jsou věrní a oddaní. Ženy nebývají domácími puťkami, mají plno energie a nápadů a nechtějí být svazovány. Muži Vodnáři jsou důvěřiví manželé, není je ale možné k čemukoli nutit. Vodnáři si dobře rozumí s Rybami, Berany, Blíženci, Váhami, Střelci, Kozorohy. Nemají rádi Býky, Štíry, a Lvy.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Trendy v plavkách

Léto se blíží a s ním také plavková sezóna. V obchodech narazíte na spoustu druhů plavek více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pilulka dobré nálady

V České republice se se objevila nová “droga“, její držení a užívání více

TOP SEX A VZTAHY

Karty na stole

Svoboda, volnost, tolerance, férovost… A zklamání? Věříte v dobrý konec? více

TOP DOMOV

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více

TOP SPOLEČNOST

Jistota a komfort

Hledáte spolehlivý způsob přepravy, ať už sebe či blízkých nebo svých klientů? více

Manžel na mateřské

Stává se s muži na mateřské dovolené to samé, co s některými ženami? Začnou... více

Výživa vlasů

Vlasy citlivě reagují na přísné diety, na častý stres, vyčerpání, na stravu s nedostatkem více

Calvin Klein

Populární světový návrhář přináší i letos skvělou nabídku nových modelů šperků a hodinek více