Vodnář (21.1. - 20.2.)

Horoskop na tento týden

Opravdu je nejvyšší čas konečně se přestat spoléhat na druhé a začít projevovat trochu více samostatnosti. S osobou narozenou ve znamení Vodnáře sice uspokojuje své potřeby, nikoli však své potřeby citové. Máte výborné obchodní dovednosti a schopnost komunikace, což vám přinese dlouhodobě vysoké příjmy.


 
 

Chararakteristika znamení

Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se na první pohled mohly zdát neuskutečnitelné. Vodnáři milují všechno, co je originální, fascinující, nezvyklé. Mají hlubokou, komplikovanou povahu, proto mohou být někdy špatně chápáni. Vodnáři snadno navazují přátelské vztahy a jejich přátelé se na ně mohou spolehnout. Zajímají je ideály, zabývají se věcmi, které se týkají spíše celku než jednotlivce, například otázky sociálních a lidských práv, výchova a politika. K jejich problematickým stránkám náleží potlačování citů, nedostatek trpělivosti a někdy lhostejnost.

Pracovní předpoklady

Lidé narození v tomto znamení jsou všestranně nadaní a žijí činorodým a pestrým životem. Jejich volnomyšlenkářská povaha je nutí vybírat si svobodná povolání. Úspěšní jsou díky své důvěře v konečný úspěch a vnitřnímu přesvědčení, že právě oni mají pravdu. Pro Vodnáře jsou vhodné profese se vztahem k pokroku a předvídání budoucnosti jako inženýr, informatik, meteorolog, vědecký pracovník. Jsou dobří obchodníci a podnikatelé. Dokáží analyzovat lidské chování a mohou působit jako psychologové, vychovatelé nebo učitelé.

Láska

Vodnáři jsou jsou zdrženliví a neradi dávají své city najevo. Vyznačují se hrdostí a dokonalým sebeovládáním a citové projevy považují za slabost. Vodnáři si po dlouhém váhání vybírají jednoho partnera na celý život a v manželství jsou věrní a oddaní. Ženy nebývají domácími puťkami, mají plno energie a nápadů a nechtějí být svazovány. Muži Vodnáři jsou důvěřiví manželé, není je ale možné k čemukoli nutit. Vodnáři si dobře rozumí s Rybami, Berany, Blíženci, Váhami, Střelci, Kozorohy. Nemají rádi Býky, Štíry, a Lvy.

 

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Šperky s duší

Můj příběh začal tehdy, když jsem si v 15 vybírala střední školu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Prsa na druhý pokus

“Prsa mám dokonalá, ale až na druhý pokus”, říká konečně spokojená pacientka více

TOP SEX A VZTAHY

Bouře emoci

Záchvaty vzteku, pobrekávání anebo řev „na plné koule“. více

TOP DOMOV

Rychlejší úklid

Krásná a čistá podlaha upoutá na první pohled. Abyste toho ale docílili, více

TOP SPOLEČNOST

Svět krásy

Inspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Šperky s duší

Můj příběh začal tehdy, když jsem si v 15 vybírala střední školu. více

Váš den

Dejme tomu, že se na chvíli vžijeme do okamžiku, kdy večer před velkým dnem D více