Bangles.cz – šperky, kterým podlehnete

Text: Prima Žena
19. září 2018 | 09:00

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. Není to náhoda, že si firma získala díky svým neodolatelným a jedinečným kouskům několik tisíců fanoušků na sociálních sítích.

sperky_kterym_podlehnete_1_PZ.jpg sperky_kterym_podlehnete_2_PZ.jpg sperky_kterym_podlehnete_3_PZ.jpg sperky_kterym_podlehnete_4_PZ.jpg sperky_kterym_podlehnete_5_PZ.jpg
sperky_kterym_podlehnete_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Značka se specializuje na dámské náramky a náušnice, kterými dělá radost ženám v Česku i na Slovensku. Všechny produkty jsou vyráběny z chirurgické oceli. Chirurgická ocel je díky svým vlastnostem naprostým hitem v oboru šperkařství. Tyto šperky se vyznačují svou stálostí a odolností. Velikou výhodou je, že tento materiál je hypoalergenní. Šperky od Bangles.cz tak můžete bez obav nosit i pokud máte alergii na šperky, kterou obvykle způsobuje přídavek niklu a mědi.

Svým designem jsou šperky nadčasové. Každý produkt je důmyslně navržen tak, aby se dal sladit s jakýmkoliv stylem oblečení a byl in napříč módními trendy. Jedním šperkem můžete podtrhnout váš outfit do zaměstnání, udělat parádu na procházce se svým mazlíčkem a večernímu outfitu dodat punc luxusu.

Firma pravidelně své kolekce obměňuje a přidává nové kousky. Můžete si tak být jisti, že ať je jaro, léto, podzim nebo zima, vždy najdete ten pravý šperk právě pro vás. Ještě tento rok se chystá tato česká značka rozšířit své portfolio o několik nových kolekcí včetně řetízků. Pokud si nechcete nechat uniknout žádnou novinku, určitě začněte sledovat facebookový a instagramový profil této značky.

Náramky a náušnice jsou velmi dobře kombinovatelné a krásně se doplňují. Můžete si tak udělat radost hned dvakrát. Kdy jindy než právě teď, kdy si na www.bangles.cz můžete objednat se slevou 15 %. A to hned na celý nákup! Stačí, když při objednávce jednoduše zadáte speciální slevový kód „primazena“.

www.bangles.cz
https://www.facebook.com/bangles.cz/
https://www.instagram.com/banglescz/
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jarní očista

Jaro je ideálním obdobím pro restart. S prvními jarními paprsky můžete probudit více

TOP SEX A VZTAHY

Nové žážitky

Osm procent lidí v produktivním věku žije v České republice single životem. více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP GURMÁN

Tapiokové dezerty

Tapioka je škrob získaný z rostliny manioku, který používali pro jeho blahodárné účinky více

TOP SPOLEČNOST

Výstava Lepolero

Interaktivní výstava, která zavede děti do světa fantazií ukrývajících se v leporelech. více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více