Chytré hodinky pro ženy

Text: Prima Žena
15. listopadu 2020 | 09:00

Výběr chytrých hodinek pro muže a ženy se řídí zcela odlišnými pravidly. V tomto článku se vám pokusíme poradit, jak správně vybrat chytré hodinky pro ženy.

chytre_hodinky_pro_zeny_11_PZ.jpg chytre_hodinky_pro_zeny_12_PZ.jpg chytre_hodinky_pro_zeny_13_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zatímco pro muže jsou důležité technické parametry chytrých hodinek, ženy častěji řeší jejich vzhled. Pokud jim hodinky nejsou na první pohled sympatické, tak je sebelepší technické parametry jen stěží přesvědčí. Hodinky jsou na dámské ruce doplňkem, který se musí líbit a sednout k oblečení, ke kterému se hodinky budou nosit. Kromě vzhledu, je ale důležité rozumět účelu, kterému mají hodinky sloužit. Chytré hodinky mohou být prodlouženou rukou telefonu, pomůckou pro změnu nebo udržení zdravého životního stylu nebo motivací ke zlepšení kondice a sportovních výsledků. Právě motivace k pohybu, zdravějšímu životnímu stylu nebo dokonce ke sportu je jedním z hlavních argumentů pro koupi chytrých hodinek. Proto se mu budeme věnovat blíže.

Fitness chytré hodinky
Fitness hodinky jsou vhodné pro ženy, které nesportují aktivně, ale dávají přednost spíše fitness aktivitám nebo přirozenému pohybu (chůze, cvičení, jóga, lehký běh). Hodinky měří míru pohybu, srdeční tep, míru zatížení organizmu, délku a kvalitu spánku a dokáží tak svoji majitelku vést k zamyšlení se nad denním režimem a motivovat k zdravějšímu životnímu stylu.
Moderní fitness hodinky mohou být velmi elegantní. Ty nejpovedenější modely jsou vyráběné z kvalitních hodinářských materiálů, jako je ocel, hliník. Hodinky mohou být doplněné stylovými koženými řemínky nebo ocelovými tahy. K atraktivním hodinkám této kategorie patří řada Garmin vívomove3, která obsahuje několik úrovní výbavy a řadu barevných a materiálových kombinací.

Tip: Garmin vívomove3 Style
Stylové fitness hodinky s klasickými ručičkami a důmyslně ukrytým dotykovým displejem. Monitoring míry pohybu, měření fitness aktivit, chytré funkce, bezkontaktní platby Garmin Pay. Cena od 7790 Kč.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Dermatologická péče

Již devět desetiletí kombinuje EUBOS tradici klasického přípravku více

TOP SEX A VZTAHY

Karty osudu

„Co jsem to provedla?! Jak jsem mohla být tak naivní?!“ dunělo Monice v hlavě. více

TOP CESTOVÁNÍ

Co je to glamping?

Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více