Domov je tam, kde je vaše srdce

Text: Prima Žena
12. ledna 2021 | 09:00

Pandora uvedla svou dvanáctou limitovanou edici, sběratelské přívěsky na počest 20. narozenin ikonického náramku s přívěsky Pandora Moments.

domov_je_tam_kde_vase_srdce_1_PZ.jpg domov_je_tam_kde_vase_srdce_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V průběhu roku 2020 si společnost Pandora připomíná klíčový okamžik svých dějin a slaví 20 let, během nichž nadšené obdivovatelky této značky zachycují své příběhy do ikonického náramku s přívěsky. Náramek s přívěsky Pandora Moments, proslavený po celém světě a milovaný sběrateli i sběratelkami jako způsob vyjádření lásky a hodnot prostřednictvím šperků, byl poprvé uveden v roce 2000.Každý měsíc v roce 2020 spatřilo světlo světa a byl znovu uveden jeden z 12 nejoblíbenějších přívěsků Pandora jako součást Limitované edice přívěsků 2020, které jsou předurčeny k tomu, aby se ihned staly sběratelskými předměty.

Cesta domůV prosinci Pandora uvedla poslední z těchto originálních přívěsků: přívěsek ve tvaru domu, který zdobí drobné výřezy s detaily dveří a oken. Tento přívěsek je ideálním symbolem k zakončení příběhu této cesty s limitovanou edicí k 20. výročí. Skvělý způsob, jak vyprávět příběh našich věrných zákaznic, které sbírají svá životní poprvé a nosí je na svém náramku s přívěsky Pandora Moments.

Od znovuuvedení přívěsku Čtyřlístek pro štěstí až po přívěsek Kostka lásky, který připomíná, že pro lásku se vyplatí riskovat, rok 2020 byl skutečnou připomínkou našich společných vzpomínek s fanoušky Pandora po celém světě.Přívěsek Domov slouží jako cenné poděkování našim věrným sběratelům, kteří si nás vybrali, abychom jim připomněli okamžiky, které jsou pro ně cenné a zůstávají uložené v jejich srdcích.

Přívěsek Domov z Limitované edice Pandora 2020 ze stříbra byl uveden 20. prosince a bude nabízen online i ve vybraných prodejnách po celém světě, a to v omezeném počtu. Každý přívěsek je označen puncem* ke 20 letům existence přívěsků Pandora na trhu a je dodáván s certikátem, který připomíná toto slavné výročí.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Hormonální mezníky

Necítíte se poslední dobou ve svém těle? Nepochopitelně přibíráte na váze, více

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Petra Drvoštěpová

Luxusní přírodní kosmetika Yage Organics je na trhu necelý rok. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více