Elegance v minimalismu

Text: Prima Žena
16. dubna 2020 | 09:00

Trendy v nošení hodinek se neustále mění, každý rok vidíme nové a nové styly, barvy, designy. Zároveň je však nejvíce trendy najít si univerzální styl, který přetrvá více než jednu sezonu. Uděláte nejlépe pro sebe i pro planetu, když vyberete kvalitní hodinky s minimalistickým designem, ideálně od lokálního výrobce.

elegance_v_minimalismu_1_PZ.jpg elegance_v_minimalismu_2_PZ.jpg elegance_v_minimalismu_3_PZ.jpg elegance_v_minimalismu_5_PZ.jpg elegance_v_minimalismu_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Raději než přezdobené hodinky, které k vám letí přes půl planety, sáhněte po moderních, a přesto nadčasových hodinkách z řady PRIM LINEA ESENCE.

Dámské hodinky od českého výrobce ELTON hodinářská zaujmou na první pohled, a to jak nadčasovým designem, tak i moderním akcentem jemných barev. Čistota designu pouzdra i číselníku umožnila vytvořit novou kolekci dámských hodinek s číselníky v jemných odstínech barev, které se mění podle úhlu pohledu a intenzity světla. Aktuálně je v nabídce osm variant pro každou příležitost. Volba číselníku záleží na vkusu a preferencích nositelky – vybírat může z perleťových pastelů, barev, které byly inspirovány odstíny přírody, nebo sáhnout po výrazné modré a lehce extravagantní fuchsiové. Původně navržený průměr pouzdra o velikosti 40 mm doplňuje nově menší pouzdro s velikostí 36 mm, vhodné i pro drobnější zápěstí.

Hodinky jsou doplněny koženým řemínkem nebo kovovým tahem. Pokud vám nevyhovuje varianta zvolená výrobcem, můžete si samozřejmě zvolit řemen či kovový tah dle svého vkusu. Moderní hodinky PRIM LINEA ESENCE jsou vhodné pro každou příležitost, využijete je jak pro denní nošení, tak do společnosti.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kvasinková infekce

Kandidóza = kvasinková infekce. Kvasinky Candida albicans jsou normální více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více