Kožené rukavice s tradicí

Text: Prima Žena
13. října 2020 | 09:00

Firma NAPA Dobříš s.r.o. byla založena v roce 1993 a dnes je největším výrobcem klasických a řidičských rukavic v České republice. Firma navázala na dlouholetou tradici výroby rukavic v Dobříši.

kozene_rukavice_s_tradici_PZ.jpg kozene_rukavice_s_tradici_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Při výrobě jsou dodržovány staré rukavičkářské výrobní postupy,  rukavice se šijí na původních klasických rukavičkářských strojích nebo je šijí zkušené šičky ručně.

Kromě klasických rukavic firma nabízí i např. dlouhé rukavice do opery, rukavice s kožešinovou manžetou nebo luxusní ručně šité kožešinové rukavice. Standardní nabídka osvědčených vzorů rukavic je neustále doplňována o nové modely, které jsou v souladu s módními trendy a požadavky zákazníků, ať už se to týká typu a barevnosti materiálů, druhu šití nebo podšívek.

Firma NAPA vychází vstříc i zákazníkům, kteří se chtějí odlišovat a mít rukavice naprosto originální. Pro ně je připravena  možnost výroby rukavic na zakázku a na míru dle jejich požadavků a představ.  Této služby využívají i zákazníci s atypickými rozměry prstů, či rukou, pro které je jinak obtížné rukavice v obchodní síti koupit.

V posledních letech jsou velice oblíbeny rukavice řidičské, a to nejen u majitelů veteránů a moderních vozů, ale nosí se i jako módní doplněk. U řidičských rukavic roste poptávka po rukavicích s podšívkami s částicemi stříbra  NanoAg.

Firma své produkty dodává nejen do maloobchodních prodejen v České republice, ale také exportuje do zahraničí. Nedílnou součástí prodeje je  vlastní internetový obchod www.kvalitnirukavice.cz a podniková prodejna v sídle firmy v Dobříši.

Důvěru obchodních partnerů a zákazníků si firma získala nejen kvalitou svých výrobků, za kterou stojí tým zkušených a pečlivých pracovníků, ale i vstřícným přístupem firmy ke svým zákazníkům, kde je nejvyšší prioritou spokojenost zákazníka.

Dnes je firma NAPA  Dobříš v rukavičkářském oboru pojmem, který všechny pracovníky těší, ale i zavazuje.

www.kvalitnirukavice.cz
NAPA Dobříš s.r.o., Příbramská 963, 263 01 Dobříš
e-mail:  napa@volny.cz, tel. 603 249 729 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pleť podle věku

Stárnutí pokožky není jen důsledkem přibývání věku, nýbrž je také vyvoláváno škodlivými více

TOP GURMÁN

Tvarohový mls

Značka Míša expanduje z mrazáku do lednice a uvádí na trh chlazený dezer více

TOP SPOLEČNOST

Dana Morávková

Herečka Dana Morávková je proslulá výraznými dioptrickými brýlemi. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více