Náhrdelník z nejdražších perel světa

Text: Prima Žena
18. října 2019 | 09:00

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. Působivý perlový náhrdelník kombinuje více superlativů: Dokonale kulaté perly z jižního Pacifiku se mohou pochlubit ohromujícím průměrem 18-20 mm a jejich lesk nese ocenění AAA, což je pro tuto velikost velmi vzácné.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jejich povrch je prakticky bezchybný a jemný, bílo-růžový lesk, který je obklopen perletí. Dechberoucí sofistikovanost perel obklopují tři „perly“, které obsahují 630 třpytivých briliantů nejvyšší kvality s celkovou hmotností přes 20 karátů. Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace.

Každá z těchto nádherných perel je skutečná vzácnost. Jeden náhrdelník s 21 těmito perlami je vrcholem přibližně 120 let perlové kultivace.  Mnoho let trvalo, než se jednotlivé perly, tyto klenoty moře, nalezly, aby v náhrdelníku Maxima dnes společně zářily. Tyto kulaté krásky pocházejí z prémiové farmy Clipper Pearls, kterou vlastní zkušený perlový farmář Rosario Autore. Vyživuje a pečuje o své citlivé perlové ústřice v čisté vodě Quandong Point, tři kilometry od australského pobřeží. Patří k druhům Pinctada maxima, největším z jejich rodu, ve kterém třpytivé „královny perel“ zrají.

Teplé a jasné vody korálového útesu Quandong Point jsou bohaté na živiny a vytvářejí dokonalé prostředí pro tyto citlivé mořské obyvatele. Díky chráněnému ekologickému systému a péči, s jakou Rosario Autore pečuje o perly, bylo možné sklidit nádherné jižní tichomořské perly náhrdelníku Maxima.

Trpělivost, zkušenost a štěstí byly nutné ke sběru 21 perel této velikosti a kvality. Stálo to za to úsilí: Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace. Je to pýcha a radost Jörga Gellnera, perlového nadšence, kterému jeho přítel a partner Rosario Autore prodal svůj cenný poklad.

"Je mi ctí, že mohu vlastnit a nabídnout toto mistrovské dílo," prohlašuje Jörg Gellner s nadšením.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Lymfodrenáž

Sychravý podzim s sebou opět přináší období chřipek. Vhodnou prevenci více

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Skvělé lyžování, dovádění na sněhu, perfektní ubytování a vynikající restaurace více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

TOP SPOLEČNOST

Fashion Storm

18.10. 2019 se v kostele sv.Václava v Opavě konal nultý ročník Fashion Show, více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více