Náhrdelník z nejdražších perel světa

Text: Prima Žena
18. října 2019 | 09:00

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. Působivý perlový náhrdelník kombinuje více superlativů: Dokonale kulaté perly z jižního Pacifiku se mohou pochlubit ohromujícím průměrem 18-20 mm a jejich lesk nese ocenění AAA, což je pro tuto velikost velmi vzácné.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jejich povrch je prakticky bezchybný a jemný, bílo-růžový lesk, který je obklopen perletí. Dechberoucí sofistikovanost perel obklopují tři „perly“, které obsahují 630 třpytivých briliantů nejvyšší kvality s celkovou hmotností přes 20 karátů. Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace.

Každá z těchto nádherných perel je skutečná vzácnost. Jeden náhrdelník s 21 těmito perlami je vrcholem přibližně 120 let perlové kultivace.  Mnoho let trvalo, než se jednotlivé perly, tyto klenoty moře, nalezly, aby v náhrdelníku Maxima dnes společně zářily. Tyto kulaté krásky pocházejí z prémiové farmy Clipper Pearls, kterou vlastní zkušený perlový farmář Rosario Autore. Vyživuje a pečuje o své citlivé perlové ústřice v čisté vodě Quandong Point, tři kilometry od australského pobřeží. Patří k druhům Pinctada maxima, největším z jejich rodu, ve kterém třpytivé „královny perel“ zrají.

Teplé a jasné vody korálového útesu Quandong Point jsou bohaté na živiny a vytvářejí dokonalé prostředí pro tyto citlivé mořské obyvatele. Díky chráněnému ekologickému systému a péči, s jakou Rosario Autore pečuje o perly, bylo možné sklidit nádherné jižní tichomořské perly náhrdelníku Maxima.

Trpělivost, zkušenost a štěstí byly nutné ke sběru 21 perel této velikosti a kvality. Stálo to za to úsilí: Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace. Je to pýcha a radost Jörga Gellnera, perlového nadšence, kterému jeho přítel a partner Rosario Autore prodal svůj cenný poklad.

"Je mi ctí, že mohu vlastnit a nabídnout toto mistrovské dílo," prohlašuje Jörg Gellner s nadšením.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Omezte chrápání

Chrápání je nepříjemný zvuk, který dokáže být důvodem mnoha vážných více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní sporty

Venku to sice na sníh nevypadá, ale na horách si ho určitě užijete dostatek! více

TOP GURMÁN

Novoroční detox

Jako jsou oči oknem do duše, tak střevo je branou do těla. Vstřebává se v něm většina více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Wood

České stavebnictví zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více