Nevšední batohy pro všední dny

Text: Prima Žena
26. července 2019 | 15:00

Léto je v plném proudu a všichni si užívají zasloužené volno a bezstarostné chvilky s rodinou a přáteli. Aby byl i návrat do všednodenní reality po prázdninových dnech co nejpříjemnější, udělejte si radost a pořiďte si nového společníka, který vás bude věrně doprovázet do školy či do práce, ale zároveň poslouží, když se rozhodnete po náročném dni na chvíli utéct do přírody.

nevsedni_batohy_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ať už zvolíte model inspirovaný sedmdesátými lety, dáte šanci recyklované vlně, nebo si pořídíte některý z doplňků z kolekce Kånken Art, rozhodně nešlápnete vedle!

„Zlatá sedmdesátá“ – kolekce batohů Vardag vzdává hold starým časům
Vardag ve švédštině znamená „všední den“ a Fjällräven stejně pojmenoval i novou řadu lehkých batohů, kterou se vrací ke svým kořenům v 70. letech. Tyto batohy jsou díky své velikosti a praktickým detailům skvělé na každodenní cesty do školy či do práce. Jsou vyrobeny z odolného materiálu G-1000 HeavyDuty Eco S, jenž batohům dodává tradiční vzhled a zaručuje, že veškerý obsah zůstane v bezpečí. Milou připomínkou let minulých je klasické logo ze 70. let zdobící celou kolekci Vardag.

Norrvåge – nadčasové batohy pro každodenní městská dobrodružství

Precizní zpracovaní, nadčasový urbanistický styl, prémiová recyklovaná vlna a elegantní kožené detaily – to je nová kolekce Norrvåge v kostce. Unikátní vlna, tzv. Re-wool, která je na batohy použita, je vytvořena ze zbytků z výroby a starého vlněného oblečení a speciálně pro Fjällräven ji vyrábí rodinná manufaktura ve slunné Itálii.

Batohy Norrvåge Foldsack a Norrvåge Briefcase jsou velmi variabilní, dají se nosit jak na zádech, tak v ruce. Oba také disponují obalem na notebook, díky čemuž se mohou stát dokonalými parťáky pro všední dny. Norrvåge Pocket se zase díky své kompaktní velikosti hodí ve chvílích, kdy chcete mít po ruce všechny drobné nezbytnosti, jako je telefon, peněženka nebo doklady, ale nechce s sebou nosit velkou tašku.

www.fjallraven-shop.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Intimní hygiena

Osobní hygiena, péče o vlastní zdraví, ale především prevence – s nadcházející více

TOP SEX A VZTAHY

Vztah na dálku

Mnoho lidí se rozhodne pro vztah, i když s partnerem nežijí ve stejném městě více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP SPOLEČNOST

Pivovarské muzeum

Pivovarské muzeum v Plzni se opět otevře 11. května a od 25. května více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více