O hodinkách PRIM

Text: Prima Žena
25. října 2018 | 15:00

Nadčasové, elegantní, ale i klasické hodinky z nejkvalitnějších materiálů, které však nikdo nepřehlédne: to jsou originální hodinky PRIM.

prim_1_PZ.jpg prima_2_PZ.jpg prim_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

PRIM jsou poctivé hodinky dělané s láskou, tradicí a zkušeností. V novém miléniu jsme dali hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě, a obnovili tradici. Jejich klasický a nadčasový vzhled se stal synonymem pro jednoduchou eleganci. Přitažlivost českých hodinek PRIM spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který vkusně doplní nejen společenský, ale i  ležérní outfit. Hodinky PRIM jsou jedinečné modely, se kterými vystoupíte z davu a budete vlastnit originální kousek.

Jako výrobce hodinek PRIM jsme se zavázali vytvářet originální hodinky pro všechny generace. Naší vizí je, aby naší spokojení zákazníci mohli vlastnit nejedny modely hodinek PRIM, jak klasických, společenských tak i sportovních, a aby je tak doprovázely v životní cestě za úspěchem. Vytváříme hodinky, které podtrhují charakteristiku majitele, a hlavně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za dostupnou cenu pro všechny naše zákazníky.

Kolekce hodinek PRIM odpovídají rozmanitým nárokům našich zákazníku, proto používáme širokou škálu motivů a kolekcí, které osloví každého z Vás. Všechny naše kolekce vznikají za spolupráce s našimi partnery a zaměstnanci, ale hlavně jste to vy, naši zákazníci, kteří nás motivují vyrábět nadčasové, moderní a elegantní hodinky z kvalitních materiálů.

PRIM Monoskop
Naše nejnovější kolekce pro dámy s názvem PRIM Monoskop zaujme každou stylovou ženu. Elegantní barvy, detailní číselník v moderním retro stylu vzbudí pozornost kamarádek v práci či na společenské akci.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Diagnostika pleti

L’Oréal uvádí diagnostiku pleti pomocí umělé inteligence, založenou na vědeckých více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Interiér a design

Milujete design, rádi své domovy ladíte do posledního detailu a sledujete trendy více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více