Polibek z pravé lásky

Text: Prima Žena
5. března 2020 | 12:00

Pandora uvádí druhý sběratelský přívěsek ze své limitované edice ke 20. narozinám ikonického náramu s přívěsky Pandora Moments.

polibek_z_prave_lasky_1_PZ.jpg polibek_z_prave_lasky_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Polibekz pravélásky punc ke 20 letům na obrázku výšeJeden přívěsek. Vesmír příběhů.Jaro 202020V průběhu roku 2020 si společnost Pandora připomíná klíčový okamžik své historie a slaví 20 let, během nichž nadšené obdivovatelky této značky zachycovaly své příběhy pomocí ikonického náramku s přívěsky. Náramek s přívěsky Pandora Moments, proslavený po celém světě a milovaný sběrateli i sběratelkami jako možnost vyjádřit svou lásku a hodnoty prostřednictvím šperků, byl poprvé uveden v roce 2000.

Každý měsíc v roce 2020 spatří světlo světa a bude znovu uveden jeden z 12 nejoblíbenějších přívěsků Pandora jako součást Limitované edice přívěsků 2020, které jsou předurčeny k tomu, aby se ihned staly sběratelskými kousky. Každý přívěsek bude v nabídce až do vyprodání.

Žabí princ

V únoru jsme uvedli jeden z našich originálních přívěsků Pandora: hravou žabičku. Tato roztomilá žabička, která skočí z leknínu do rukou malých dětí a ožívá v pohádkách, jako je Žabí princ, vyvolává ty nejkrásnější vzpomínky na dětství a ve svém původním ztvárnění u společnosti Pandora se stala nejprodávanějším přívěskem. Oblíbený přívěsek, k němuž se pojí tolik příběhů pro spoustu lidí po celém světě.

Přívěsek Žabka z Limitované edice 2020 ze stříbra Ag925/1000 byl uveden 20. února online a ve vybraných prodejnách po celém světě, a to ve velmi omezeném množství. Každý přívěsek je označen puncem* ke 20 letům přívěsků Pandora a je dodáván s certikátem, který připomíná toto slavné výročí.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Letni osvěžení

Příjemné letní počasí s sebou přináší sluníčko, nový příval energie, dobrou náladu. více

TOP CESTOVÁNÍ

Město pokladů

Harrachov - Kdybyste měli přisoudit Harrachovu nějaký výstižný titul více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více