Pro někoho levné! Pro někoho drahé!

Text: Prima Žena
19. května 2015 | 09:00

Zákazníci se dají rozdělit do různých skupin, mimo jiné je můžeme rozdělit na ty, co říkají na jeden druh zboží "je to levné" a na ty, co říkají na to stejné zboží "je to drahé". Toto se dá pozorovat u zákazníků při nakupování zboží všeho druhu, od potravin až po nemovitosti.

KabelkovySlon_S-cool-Freshman Mini.jpg KabelkovySlon_City Trafic Light.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak se ukazuje ne vždy zákazníci zaujímají postoj "je to drahé" či "je to levné" podle své finanční situace. Častěji než by se mohlo zdát se takto zákazníci vymezují z těchto důvodů:

Ti, co říkají "je to levné", mají rádi kvalitní originální věci, zajímá je původ zboží a rádi ocení kreativitu a um drobných výrobců, kteří nejsou anonymní. Obvykle mají představu kolik času, zručnosti a také peněz musel výrobce i prodejce do výrobku vložit, než se dostal až k zákazníkovi. Také ví, že nákupem originálních výrobků podpoří alternativní tvorbu a kulturu drobného podnikání.
 
Ti co říkají "je to drahé" k tomu mívají vážné důvody, ale mnohdy to říkají jen proto, že zatím o zboží neví to, co už o něm ví ti, co říkají "je to levné". Možná také neví, proč to levnější zboží stojí méně peněz než to dražší. Že jeho cena je nižší proto, že se vyrábí v mimořádně velkém množství, v anonymních továrnách daleko od Evropy, často v podmínkách, které by zřejmě netoleroval žádný Evropan, ve kvalitě, která tomu odpovídá.

Patříte-li do první skupiny zákazníků, pak neváhejte navštívit e-shop Kabelkový Slon a jeho kamennou prodejnu Individuality by Kabelkový Slon. Můžete si být jisti, že jeho zboží splní vaše představy. Veškeré zboží je vyráběno ručně v jednotlivých kusech nebo ve velmi malých sériích v prověřených dílnách a manufakturách, se kterýma je udržován osobní kontakt.

Patříte-li do druhé skupiny pak ani vy neváhejte a navštivte Kabelkového Slona. S ohledem na ojedinělost jeho zboží se může snadno stát, že i vy si nakonec řeknete "je to levné".
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Spray na ruce

HANN je nejen stylový, ale i funkční produkt vyrobený ve Španělsku určený více

TOP SEX A VZTAHY

Nuda v posteli?

Nese se i u vás příchod z práce obvykle ve znamení večeře, filmu a spánku? více

TOP CESTOVÁNÍ

Chutě jižní Moravy

Poznat chutě jižní Moravy, tradiční postupy zpracování lokálních produktů, které více

TOP GURMÁN

Odlehčete jidelniček

Lepek je tématem, který se v posledních často řeší. Jíst či nejíst? více

TOP SPOLEČNOST

Ceny Trilobit 2020

Audiovizuální ceny TRILOBIT 2020 Českého filmového a televizního svazu FITES více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více