Stříbrné Vánoce

Text: Prima Žena
20. prosince 2019 | 09:00

Vánoční atmosféra je všude kolem nás a je jasné, že nastává nejvyšší čas zamyslet se, čím letos obdarujeme své blízké. Pokud nevíte, sázkou na jistotu je krásný šperk. Obzvlášť u žen patří šperky mezi nejoblíbenější dárky. Široký výběr originálních stříbrných šperků nabízí česká značka PRAQIA.

stribrne_vanoce_1_PZ.jpg stribrne_vanoce_2_PZ.jpg stribrne_vanoce_3_PZ.jpg stribrne_vanoce_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak vybrat originální dárek
Stříbro je nadčasové, nikdy se neokouká a nepodléhá módním výstřelkům. Skvěle se hodí pro běžné denní nošení nebo do společnosti. Se stříbrným šperkem to nikdy nepřeženete. Je elegantní a stylový a vhodně doplní každý outfit.

Česká značka originálních šperků PRAQIA díky vlastnímu designu a výrobě nabízí širokou škálu úžasných stříbrných, především dámských šperků. Nezapomíná ani na malé slečny, které se stejně jako jejich maminky rády ozdobí krásným šperkem. Šperky jsou vždy vyrobeny ze špičkového sterlingového stříbra, a navíc jsou opatřeny ochrannou vrstvou čistého stříbra nebo rhodia. Jemná elegance rostlinných motivů i výraznější geometrické křivky jsou základem originálního designu. Díky nejmodernějším laserovým technologiím a pečlivému ručnímu zpracování každičkého detailu šikovnými šperkaři získávají šperky PRAQIA nejvyšší úroveň kvality, kterou oceňují ženy u nás i v zahraničí.

Exklusivní dárek
Vánoce jsou jedinečnou příležitostí být trochu odvážný a popustit uzdu fantazii, proto při výběru krásného šperku volte něco, co po rozbalení vyrazí dech. PRAQIA nabízí v řadě Exclusive opravdu výjimečné šperky, ve kterých se snoubí důraz na krásu, eleganci, originalitu a řemeslná poctivost. Vybírat můžete mezi náhrdelníky, řetízky s přívěsky, náušnicemi, náramky nebo celými sety. Vánoční dárek může mít mnoho podob, ale vždy je darovaný od srdce a přináší radost. Právě se šperkem máme často spojené krásné vzpomínky na výjimečné chvíle, mezi které Vánoce určitě patří.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více