Stříbrné Vánoce

Text: Prima Žena
20. prosince 2019 | 09:00

Vánoční atmosféra je všude kolem nás a je jasné, že nastává nejvyšší čas zamyslet se, čím letos obdarujeme své blízké. Pokud nevíte, sázkou na jistotu je krásný šperk. Obzvlášť u žen patří šperky mezi nejoblíbenější dárky. Široký výběr originálních stříbrných šperků nabízí česká značka PRAQIA.

stribrne_vanoce_1_PZ.jpg stribrne_vanoce_2_PZ.jpg stribrne_vanoce_3_PZ.jpg stribrne_vanoce_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak vybrat originální dárek
Stříbro je nadčasové, nikdy se neokouká a nepodléhá módním výstřelkům. Skvěle se hodí pro běžné denní nošení nebo do společnosti. Se stříbrným šperkem to nikdy nepřeženete. Je elegantní a stylový a vhodně doplní každý outfit.

Česká značka originálních šperků PRAQIA díky vlastnímu designu a výrobě nabízí širokou škálu úžasných stříbrných, především dámských šperků. Nezapomíná ani na malé slečny, které se stejně jako jejich maminky rády ozdobí krásným šperkem. Šperky jsou vždy vyrobeny ze špičkového sterlingového stříbra, a navíc jsou opatřeny ochrannou vrstvou čistého stříbra nebo rhodia. Jemná elegance rostlinných motivů i výraznější geometrické křivky jsou základem originálního designu. Díky nejmodernějším laserovým technologiím a pečlivému ručnímu zpracování každičkého detailu šikovnými šperkaři získávají šperky PRAQIA nejvyšší úroveň kvality, kterou oceňují ženy u nás i v zahraničí.

Exklusivní dárek
Vánoce jsou jedinečnou příležitostí být trochu odvážný a popustit uzdu fantazii, proto při výběru krásného šperku volte něco, co po rozbalení vyrazí dech. PRAQIA nabízí v řadě Exclusive opravdu výjimečné šperky, ve kterých se snoubí důraz na krásu, eleganci, originalitu a řemeslná poctivost. Vybírat můžete mezi náhrdelníky, řetízky s přívěsky, náušnicemi, náramky nebo celými sety. Vánoční dárek může mít mnoho podob, ale vždy je darovaný od srdce a přináší radost. Právě se šperkem máme často spojené krásné vzpomínky na výjimečné chvíle, mezi které Vánoce určitě patří.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Skupinové cvičení

Když se v roce 1989 zvedla opona, za kterou už téměř 15 let běžel aerobik, mnoho více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Sýry pro vegetariány

Stále více sýrů se vyrábí za použití rostlinného syřidla, a proto jsou vhodné také více

TOP SPOLEČNOST

Práce budoucnosti

Svět práce se mění závratným tempem. Sílí důraz na neformální vzdělávání a žádané více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více