Stříbrný prsten

Text: Prima Žena
6. prosince 2019 | 09:00

Víly a další kouzelné bytosti to mají snadné: otočí prstenem a jejich přání je splněné. Chcete si také zjednodušit život? Magický účinek zaručit nemůžeme, ale pomůžeme vám vybrat si správný model stříbrného prstenu pro různé příležitosti. Ať již obdivujete honosnou záři pravých drahých kamenů, třpyt krystalů Swarovski či minimalistický design, ať chcete udělat radost svým blízkým či doladit vlastní outfit.

stribrny_prsten_1_PZ.jpg stribrny_prsten_2_PZ.jpg stribrny_prsten_3_PZ.jpg stribrny_prsten_4_PZ.jpg stribrny_prsten_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Třpyt zirkonů na bílém kovu
V bílém hedvábném lesku stříbra krásně vyniknou lesklé plochy – k osazení prstenů návrháři a používají nejrůznější velikosti zirkonů, od těch nejmenších s rozměrem necelý milimetr, až po opravdu velké zirkony s průměrem nebo hranou kolem 10 mm. Možná se vám nechce utrácet obrovské sumy za zlato a diamanty, ale stříbrný prsten s kamínky si určitě můžete dovolit!

Když chcete víc: drahokamy!
Stříbro je natolik univerzální, že dobře ladí i s pravými drahými kameny. Safír, topaz, měsíční kámen, granát, pravé perly... pokud věříte na energii v nich obsaženou, určitě vás takový prsten bude nejen zdobit, ale bude vám i nosit štěstí.

Prsten jako romantický dárek
Prstýnek z lásky darovaný bude pro každou z nás navždy památeční. Pokud si jej opravdu přejete dostat, určitě si k vám cestu najde, i kdyby to měl být přímo stříbrný zásnubní prsten. Pro řadu mužů je nákup šperků a obzvlášť prstenů vstupem na neznámé území, je tedy na vás, milé dámy, abyste svá očekávání partnerům takně vysvětlily. A pokud se při výběru muž splete, třeba ve velikosti, nezoufejte – u každého slušného obchodníka je výměna samozřejmostí.

Nakupujte u odborníků v klidu domova: obchod www.zlato-stribro.cz vám nabízí pečlivě vybrané stříbrné prsteny za příjemné ceny již 18 let, od roku 2001!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Suchá pokožka

Teplé počasí je konečně tu a my se můžeme s chutí oddat letním radovánkám více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více