Stříbrný prsten

Text: Prima Žena
6. prosince 2019 | 09:00

Víly a další kouzelné bytosti to mají snadné: otočí prstenem a jejich přání je splněné. Chcete si také zjednodušit život? Magický účinek zaručit nemůžeme, ale pomůžeme vám vybrat si správný model stříbrného prstenu pro různé příležitosti. Ať již obdivujete honosnou záři pravých drahých kamenů, třpyt krystalů Swarovski či minimalistický design, ať chcete udělat radost svým blízkým či doladit vlastní outfit.

stribrny_prsten_1_PZ.jpg stribrny_prsten_2_PZ.jpg stribrny_prsten_3_PZ.jpg stribrny_prsten_4_PZ.jpg stribrny_prsten_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Třpyt zirkonů na bílém kovu
V bílém hedvábném lesku stříbra krásně vyniknou lesklé plochy – k osazení prstenů návrháři a používají nejrůznější velikosti zirkonů, od těch nejmenších s rozměrem necelý milimetr, až po opravdu velké zirkony s průměrem nebo hranou kolem 10 mm. Možná se vám nechce utrácet obrovské sumy za zlato a diamanty, ale stříbrný prsten s kamínky si určitě můžete dovolit!

Když chcete víc: drahokamy!
Stříbro je natolik univerzální, že dobře ladí i s pravými drahými kameny. Safír, topaz, měsíční kámen, granát, pravé perly... pokud věříte na energii v nich obsaženou, určitě vás takový prsten bude nejen zdobit, ale bude vám i nosit štěstí.

Prsten jako romantický dárek
Prstýnek z lásky darovaný bude pro každou z nás navždy památeční. Pokud si jej opravdu přejete dostat, určitě si k vám cestu najde, i kdyby to měl být přímo stříbrný zásnubní prsten. Pro řadu mužů je nákup šperků a obzvlášť prstenů vstupem na neznámé území, je tedy na vás, milé dámy, abyste svá očekávání partnerům takně vysvětlily. A pokud se při výběru muž splete, třeba ve velikosti, nezoufejte – u každého slušného obchodníka je výměna samozřejmostí.

Nakupujte u odborníků v klidu domova: obchod www.zlato-stribro.cz vám nabízí pečlivě vybrané stříbrné prsteny za příjemné ceny již 18 let, od roku 2001!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Unavená pleť

Unaveně vypadající pleť trápí čas od času každého z náš. Ne, každý den se probouzíme více

TOP CESTOVÁNÍ

Hvězdám blíž

Návštěva hvězdárny je zážitek – v Teplicích ovšem začne dřív, než se zadíváte více

TOP GURMÁN

Sýry pro vegetariány

Stále více sýrů se vyrábí za použití rostlinného syřidla, a proto jsou vhodné také více

TOP SPOLEČNOST

Práce budoucnosti

Svět práce se mění závratným tempem. Sílí důraz na neformální vzdělávání a žádané více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více