Tikající klenoty klenotnictví Beny

Text: Prima Žena
8. srpna 2019 | 12:00

Rodinná šperkařská společnost BENY působí na českém trhu už víc jak čtvrt století. V jejích třech pražských buticích nacházejí zákazníci už delší dobu kromě drahocenných šperků a diamantů také náramkové hodinky světově proslulých značek. Jejich nabídka je každým rokem širší a různorodější. S tím souvisí i kvalitní poprodejní služby, na které se zájemci o koupi elegantního zboží mohou spolehnout.

tikajici_klenoty_1_PZ.jpg tikajici_klenoty_2_PZ.jpg tikajici_klenoty_3_PZ.jpg tikajici_klenoty_4_PZ.jpg tikajici_klenoty_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Prosperující zlatnictví Beny je založené na tradici rodiny Topalli, jejíž počátek lze najít v Chorvatsku v druhé polovině sedmdesátých let minulého století. Precizní výroba a zpracování šperků, stejně jako prodej diamantů umožnily expanzi firmy v počátcích devadesátých let až do Prahy.

Dnes najdeme BENY na třech vyhlášených pražských adresách. Butiky sídlí v Pařížské 8, v Karlově 18 a také na Václavském náměstí 52, kde zlatnictví kdysi v Praze začínalo. Dnes zde je umístěna i dílna, v níž vznikají originální šperky vlastní značky BENY a kde se provádějí případné servisní opravy.

V rozsáhlém portfoliu nabídky šperků a diamantů se u BENY jako klenoty skvějí i prvotřídní hodinky.
Pánskou noblesu podtrhují např. hodinky Zenith DEFY EL PRIMERO 21 ROSE GOLD. 681 200 Kč. Snoubí v sobě dokonalost dvou přesných strojků pro běžný chod a chronograf v lesku 18karátového zlata s růžovým nádechem.

Obdivuhodné jsou také dámské ultra tenké hodinky Zenith ELITE LADY MOONPHASE 161 200 Kč s indikací měsíční fáze a brilantně řezanými bílými diamanty, upravené korunkou a sadou rámečků.

Z kolekce dalšího švýcarského mistra Parmigiani na sebe svým vzhledem upozorňují dámské hodinky TONDA MÉTROPOLITAINE SÉLÈNE ROSE GOLD 768 000 Kč. Růžové zlato, umělecky propracovaný rámeček a zobrazení měsíčních fází jasně definují, že už samy o sobě jsou elegantně rafinovaným stvořením.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jojo efekt

Možná jste se do podobné situace už někdy dostali. Celé měsíce tvrdě dřete více

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Ensanu

Největší evropský provozovatel léčebných lázní Danubius Hotels Group více

TOP GURMÁN

Ovocné pohlazení

K jablkům, dýním či ořechům se od října přidává další plod podzimu, více

TOP SPOLEČNOST

Zámek Svijany

Zámek Svijany oslaví 28. září Svatováclavskými slavnostmi Dny českého piva více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více