Tohle je pravá láska!

Text: Prima Žena
27. ledna 2020 | 12:00

Milujete celým svým srdcem? Tak to ukažte! Svatý Valentýn, svátek zamilovaných, je ideální příležitostí si připomenout, jak moc jsme rádi s těmi, které milujeme, jak nám na nich záleží a jak moc nám také záleží na tom, aby to věděli. Vyjádřete svou lásku tím, že svou drahou polovičku potěšíte stříbrným dárkem é od české šperkařské firmy PRAQIA.

prava_laska_1_PZ.jpg prava_laska_2_PZ.jpg prava_laska_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jak darovat srdce
Už od dávných dob je srdce považováno za místo, kde sídlí lidské city, především láska a odvaha. Symbol srdce se stal tradičním vyjádřením lásky, které nepotřebuje dalších slov. Lidé si tak po celá staletí vyjadřují svou náklonnost prostřednictvím předmětů s malými srdíčky. Stejně jako lidská srdce jsou různá, také stříbrná srdce PRAQIA mají mnoho podob. Najdete mezi nimi kousky pro milovníky symbolů i nenapravitelné romantiky, nerozlučné dvojice v podobě náušnic, srdce dokonalá ve své jednoduchosti i malá umělecká díla zdobená třpytivými kamínky. Které se nejvíc líbí vám?

Exklusivní dárek z lásky
Česká značka originálních šperků PRAQIA díky vlastnímu designu a výrobě nabízí širokou škálu úžasných stříbrných, především dámských šperků. Nezapomíná ani na malé slečny, které se stejně jako jejich maminky rády ozdobí krásným šperkem. Šperky jsou vždy vyrobeny ze špičkového sterlingového stříbra, a navíc jsou opatřeny ochrannou vrstvou čistého stříbra nebo rhodia. Jemná elegance rostlinných motivů i výraznější geometrické křivky jsou základem originálního designu. Díky nejmodernějším laserovým technologiím a pečlivému ručnímu zpracování každičkého detailu šikovnými šperkaři získávají šperky PRAQIA nejvyšší úroveň kvality, kterou oceňují ženy u nás i v zahraničí.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Letní scéna Harfa

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více