Výjimečný šperk na celý život

Text: Prima Žena
16. července 2020 | 09:00

Zásnubní prstýnek je obvykle zásadním milníkem ve vztahu dvou lidí a symbolizuje důležité rozhodnutí strávit spolu zbytek života. Ženy navíc tento šperk s oblibou nosí desítky let po svatbě, aby jim připomínal okamžik zasnoubení. Nejen proto je moudré neponechat jeho výběr náhodě a dobře se informovat o dostupných možnostech.

vyjmecny_sperk_na_cely_zivot_1_PZ.jpg vyjmecny_sperk_na_cely_zivot_2_PZ.jpg vyjmecny_sperk_na_cely_zivot_3_PZ.jpg vyjmecny_sperk_na_cely_zivot_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Drahokamy v záři reflektorů
V obvyklém designu zásnubních prstenů je nejvýraznějším prvkem tohoto pro vztah významného šperku centrální kámen. Tradiční volbou jsou zásnubní prsteny s diamantem, trendy ale v současnosti přejí také dalším drahokamům, které okouzlují rozličnými barvami. Oblibě se těší například něžné, bledě modré akvamaríny, tajemné tmavě modré safíry, zelené smaragdy nebo rudé rubíny.

Materiál, který vydrží
Když mluvíme o šperku na celý život, kvalitní, odolný kov by měl být samozřejmostí. Z poškrábaného povrchu po pouhých pár týdnech nošení určitě nikdo radost nemá. Naprostou klasikou je zlatý zásnubní prsten, zlato totiž má všechny žádané vlastnosti a je dostupné hned ve třech barvách. Pokud vás úplně neláká nejtradičnější žluté zlato, ateliér KLENOTA nabízí i velký výběr zásnubních prstenů z bílého nebo romantického růžového zlata.

Styl prstýnku
Design kroužku je čistě otázkou osobního vkusu, a protože je výběr pestrý, určitě se najde ten pravý šperk pro každého. Minimalisté a tradicionalisté obvykle sází na nadčasové solitéry, tedy jednoduché kroužky s pouze jedním výrazným kamenem. Právě takovou obroučku s diamantem vlastní například i Michelle Obama. Náročnější příznivci všeho třpytivého se shlédnou v prstenech s více drahokamy. Velice populární jsou obroučky s jedním větším kamenem ve středu nebo prsteny ve stylu pavé, které jsou po obvodu poseté drobnými diamanty.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Žaludeční vřed?

Nezdálo se mi, že se chovám výjimečně. Vlastně, když jsem před kolegyní někdy více

TOP SEX A VZTAHY

On-line svět

Nezahnul vám, neměl MILENKU. Dokonce to není ani typ MUŽE, který by s vámi seděl více

TOP CESTOVÁNÍ

Zajímavosti Egypta

Po Tunisku, Dominikánské republice, Maledivách a Zanzibaru se českým turistům více

TOP GURMÁN

Podzimní polévky

Přišel podzim a s tím, jak stromy shazují listí, my oblékáme čím dál více vrstev. více

TOP SPOLEČNOST

Alena Camplíková

Alena Camplíková vždy tíhla k podpoře a pomoci ostatním. Nejprve si vybrala více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více