Najděte svého Anděla i Vy!

Text: Prima Žena
13. prosince 2018 | 15:00

Znáte ten pocit, kdy si ničím nejste jisti, trápíte se a pak pocítíte jemné mravenčení v břiše a rázem jste klidnější? Kdo by to neznal! Andělé jsou všude kolem nás, vnímají naše pocity, myšlenky i přání. Přicházejí a odcházejí, přináší nám pocit úlevy, ochrany a bezpečí.

Každý by na cestě životem měl mít svého malého andílka. Sice ho nevidíme, ale doprovází nás. Přivolejte ho pokaždé, kdy cítíte, že jeho podporu potřebujete. Mějte u sebe něco, čím ho přivoláte.

Talisman, dárek a šperk
Co mají tato 3 slova společného? Andělské zvonky. Ochrání, potěší a ozdobí. Engelsrufer (Andělské zvonky) jsou ručně vyráběné šperky, při jejichž výrobě němečtí mistři zlatníci kladou důraz na detail a pečlivé zpracování každého vzoru. Pravda, nejsou právě laciné, ale díky sterlingovému stříbru s rhodiovou úpravou jsou věčné. Nedojde k jejich zašednutí, pořád budou krásné jako v den, kdy jste si je oblékla poprvé. A teď je ten nejlepší čas, kdy si je můžete přát třeba k Vánocům.

Andělské zvonky
Základní stavební kámen šperků Engelsrufer. Vybírat můžete ze třech velikostí. Dovnitř patří rolnička, která krásně cinká a její zvuk je pokaždé jiný. Barvu rolničky si můžete vybrat dle své nálady, příležitosti nebo prostě jen tu, která je Vašemu srdci nejbližší. A co víc – rolničky uvnitř klícky můžete střídat. Takže si nemusíte vybrat jen jednu barvičku.

Nejen rolnička
Andělské zvonky můžete libovolně kombinovat s andělským křídlem, náušnicemi, náramkem nebo třeba prstýnkem. Svou vysněnou sadu si můžete buď sami sestavit z jednotlivých produktů, nebo si vybrat z nabízených sad andělských šperků. Ale pozor – výběr není jednoduchý. Každá sada je jiná, originální a výjimečná. Sama nevím, kterou si vybrat?

Srdíčko je symbolem bezmezné lásky i andělské nevinnosti. Křídlo Vás zase přenese přesně tam, kam chcete. Za svou láskou, svým snem, Vašimi nejbližšími. Vždyť co by byl anděl bez křídel? Sadu tvoří přívěsek, náramek a náušnice. Kombinace andělské pomoci a ochrany, se kterou se vypořádáte se všemi nástrahami.

Srdce poseté zirkony se schovává pod andělským peřím. A vše řekne za Vás. Že milujete, jste nevinní, šťastní a se srdcem na dlani. No dobře, nejen na dlani, ale i na uších a dekoltu. Sada je totiž tvořena přívěskem a náušnicemi.

Že to nejde dohromady? Dokážeme Vám opak. Zirkony dodají punc elegance a nevšednosti, perly udělají ze sady nevšední šperk.  Andělské křídlo z Vás udělá hvězdu, nebeská slza zase rozehraje ve vašem dekoltu symfonii radosti a štěstí. Do uzamykatelné klícky schováte pokaždé jiný poklad. Barvu rolničky totiž můžete měnit (pokud si dokoupíte i rolničky jiné, než bílé barvy).

Žádná z těchto sad nevyhovuje Vašim představám?
Sestavili byste si ji jinak? Můžete! Šperky jsou přímo stvořené ke kombinování. Sestavte si soupravu podle Vašeho gusta! A když budete potřebovat poradit, nebojte se napsat nebo zavolat. Pomůžeme Vám!

Všechny tyto krásné šperky najedete na www.andelske-zvonky.cz
 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Operace prsou

Zvětšení prsou patří k jedněm z nejvíce populárních zákroků v estetické medicíně více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní sporty

Venku to sice na sníh nevypadá, ale na horách si ho určitě užijete dostatek! více

TOP GURMÁN

Palačinky

Také často přemýšlíte, jak zpestřit snídani, večeři, nebo co vzít s sebou na výlet více

TOP SPOLEČNOST

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více