Jenny Jeshko oblékla missky do zlata

Text: Prima Žena
19. července 2019 | 15:00

Luxusní zlaté šaty evokující hollywoodský glamour a přitažlivost slavných hvězd stříbrného plátna navrhla úspěšná slovenská módní návrhářka Jenny Jeshko původně pro filmový festival v italských Benátkách. Originální modely kolekce s názvem Zlato nad zlato nyní vynesly semifinalistky Miss České republiky na módní přehlídce v české metropoli.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Kolekci jsem loni chystala speciálně pro benátský filmový festival. Inspirací tak pro mě byly především slavné filmové hvězdy, jako je Marilyn Monroe, Sophia Loren, Claudia Cardinale nebo Marlene Dietrich. Do modelů jsem se snažila vnést hollywoodský glamour, krásu a přitažlivost hereček. Velmi mě těší, že nyní mohly šaty vynést i krásné slečny ze soutěže Miss České republiky. Neuvěřitelně jim slušely,“ uvedla módní návrhářka Jenny Jeshko, která je zároveň majitelkou concept store F.designers s originální tvorbou českých a slovenských designérů. Právě zde si můžete samotnou kolekci prohlédnout a sami vyzkoušet.

Kolekce Zlato nad zlato zahrnuje úchvatné modely pro nejrůznější příležitosti, velkou večerní, menší večerní, black tie, ale i na party nebo diskotéku. Všechny šaty navrhla Jenny Jeshko v různých odstínech zlaté barvy. „Zastávám názor, že šaty by měly být také pohodlné, proto jsem zvolila jako materiál kvalitní zlatý úplet, který se opravdu dobře nosí a perfektně padne. Do modelů jsem ještě přidala přírodní zlatobéžový len protkaný zlatými kovovými nitěmi,“ popsala materiál originálních šatů návrhářka s tím, že v kolekci nechybí ani opulentní krajkové šperky, zejména černé náušnice se zlatými skly nebo ozdobné čelenky. Velmi žádaná kolekce Zlato nad zlato zahrnuje i neotřelé kousky do chladnějšího počasí. Pořídit si můžete například kabátek, pelerínu nebo sukni. Na některých modelech použila Jenny Jeshko i svou oblíbenou a pro ni typickou výšivku, prvky punku i baroka. Všechny modely jsou vyrobené ručně a vždy se jedná o jeden jediný originál.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Šampony Tierra Verde

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie, TIERRA VERDE, vyslyšel přání svých zákazníků více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více