Jenny Jeshko oblékla missky do zlata

Text: Prima Žena
19. července 2019 | 15:00

Luxusní zlaté šaty evokující hollywoodský glamour a přitažlivost slavných hvězd stříbrného plátna navrhla úspěšná slovenská módní návrhářka Jenny Jeshko původně pro filmový festival v italských Benátkách. Originální modely kolekce s názvem Zlato nad zlato nyní vynesly semifinalistky Miss České republiky na módní přehlídce v české metropoli.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Kolekci jsem loni chystala speciálně pro benátský filmový festival. Inspirací tak pro mě byly především slavné filmové hvězdy, jako je Marilyn Monroe, Sophia Loren, Claudia Cardinale nebo Marlene Dietrich. Do modelů jsem se snažila vnést hollywoodský glamour, krásu a přitažlivost hereček. Velmi mě těší, že nyní mohly šaty vynést i krásné slečny ze soutěže Miss České republiky. Neuvěřitelně jim slušely,“ uvedla módní návrhářka Jenny Jeshko, která je zároveň majitelkou concept store F.designers s originální tvorbou českých a slovenských designérů. Právě zde si můžete samotnou kolekci prohlédnout a sami vyzkoušet.

Kolekce Zlato nad zlato zahrnuje úchvatné modely pro nejrůznější příležitosti, velkou večerní, menší večerní, black tie, ale i na party nebo diskotéku. Všechny šaty navrhla Jenny Jeshko v různých odstínech zlaté barvy. „Zastávám názor, že šaty by měly být také pohodlné, proto jsem zvolila jako materiál kvalitní zlatý úplet, který se opravdu dobře nosí a perfektně padne. Do modelů jsem ještě přidala přírodní zlatobéžový len protkaný zlatými kovovými nitěmi,“ popsala materiál originálních šatů návrhářka s tím, že v kolekci nechybí ani opulentní krajkové šperky, zejména černé náušnice se zlatými skly nebo ozdobné čelenky. Velmi žádaná kolekce Zlato nad zlato zahrnuje i neotřelé kousky do chladnějšího počasí. Pořídit si můžete například kabátek, pelerínu nebo sukni. Na některých modelech použila Jenny Jeshko i svou oblíbenou a pro ni typickou výšivku, prvky punku i baroka. Všechny modely jsou vyrobené ručně a vždy se jedná o jeden jediný originál.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Klíč ke zdraví

Každý den je náš organismus vystavován znečištění, stresu a dalším negativním vlivům více

TOP SEX A VZTAHY

Projevy andropauzy

Zvětšené bříško, méně svalů, pocení i při mírné námaze a řídnoucí vlasy. více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Ensanu

Největší evropský provozovatel léčebných lázní Danubius Hotels Group více

TOP GURMÁN

Sušené maso

Řešíte občas, jakou zdravou a přitom chutnou svačinku si připravit více

TOP SPOLEČNOST

Zámek Svijany

Zámek Svijany oslaví 28. září Svatováclavskými slavnostmi Dny českého piva více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více