Olga Afanassieva uvádí kolekci "Stars"

Text: Prima Žena
18. října 2019 | 15:00

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí na výzkumu GoodAI k vytváření umělé inteligence, po večerech tvoří a navrhuje! Byť je nováčkem na české módní scéně, už nyní se jí dostává pozornosti jak od zákaznic, tak z médií.

Olga_affanasieva_1_PZ.jpg Olga_affanasieva_2_PZ.jpg Olga_affanasieva_3_PZ.jpg Olga_affanasieva_4_PZ.jpg Olga_affanasieva_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Mladá talentovaná návrhářka se soustředí na tvorbu dámských šatů, které jsou ručně vyráběny z materiálů jako je bavlna či hedvábí. Společným rysem je podšití lemu vintage červenou stužkou, kterou si návrhářka přivezla z JAR, kde se rovněž zrodil nápad na vlastní tvorbu.

„Ve firmě GoodAI se dlouhodobě zabýváme výzkumem s cílem vytvořit umělou inteligenci na úrovni člověka. Je to běh na dlouhou trať, kde se musíte obrnit trpělivostí, když chcete výsledek. Svět módy mě v tomto běhu nabíjí a dává mi možnost okamžitého kreativního outputu, na který si mohu sáhnout. Zároveň jsem na trhu postrádala šaty na každý den, které se dají nosit od rána do večera například s teniskami, ale bez obav je můžete obléknout i na formálnějí akce, jako je business meeting," popisuje Afanassieva své začátky.

Se sezónou FW2019 přichází Olga Afanassieva s novou kolekcí "Stars" věnovanou inspirativním ženám, které rovnou zapojila do kampaně. K nafocení si Olga Afanassieva vybrala tři výjimečné ženy: Veroniku Polákovou, podnikatelku v oblasti marketingu a event managementu, Lucii Srbovou, blogerku a lifestyle redaktorku a Gabrielu Ruphuy Chan, vědkyni v oblasti biomateriálů a farmaceutického inženýrství na VŠCHT.

"Společně s nimi jsem touto kampaní chtěla oslavit snahu jít za svými sny a inspirovat k tomu ostatní. Všechny tyto ženy mají časově náročnou práci v  kompetitivním prostředí, ale zvládají to s grácií, elegancí, a je na nich vidět, že to, co dělají, je naplňuje a baví. Jsou mi také příkladem toho, že když člověk je v harmonii se svou profesí, pak i přes náročnou cestu, kterou si zvolil, žije v harmonii sám se sebou," vysvětluje návrhářka. "Samozřejmě pak je také důležité, aby měl na sobě takové šaty, ve kterých se bude cítit ve své kůži a které jej nebudou v ničem omezovat," dodává Olga Afanassieva.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Síla aktivního uhlí

Vy si ještě čistíte zuby „postaru“ tedy klasickou zubní pastou? více

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP CESTOVÁNÍ

Střecha Evropy

Stávka za klima, udržitelný rozvoj, klimatické změny, kompenzace CO2. více

TOP GURMÁN

Červené maso

Léto pomalu končí a vy už jste přejedení nejrůznějších lehkých zeleninový více

TOP SPOLEČNOST

Marcel Wanders

Světový designer Marcel Wanders navrhl koncept interiéru pro luxusní více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více