Olga Afanassieva uvádí kolekci "Stars"

Text: Prima Žena
18. října 2019 | 15:00

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí na výzkumu GoodAI k vytváření umělé inteligence, po večerech tvoří a navrhuje! Byť je nováčkem na české módní scéně, už nyní se jí dostává pozornosti jak od zákaznic, tak z médií.

Olga_affanasieva_1_PZ.jpg Olga_affanasieva_2_PZ.jpg Olga_affanasieva_3_PZ.jpg Olga_affanasieva_4_PZ.jpg Olga_affanasieva_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Mladá talentovaná návrhářka se soustředí na tvorbu dámských šatů, které jsou ručně vyráběny z materiálů jako je bavlna či hedvábí. Společným rysem je podšití lemu vintage červenou stužkou, kterou si návrhářka přivezla z JAR, kde se rovněž zrodil nápad na vlastní tvorbu.

„Ve firmě GoodAI se dlouhodobě zabýváme výzkumem s cílem vytvořit umělou inteligenci na úrovni člověka. Je to běh na dlouhou trať, kde se musíte obrnit trpělivostí, když chcete výsledek. Svět módy mě v tomto běhu nabíjí a dává mi možnost okamžitého kreativního outputu, na který si mohu sáhnout. Zároveň jsem na trhu postrádala šaty na každý den, které se dají nosit od rána do večera například s teniskami, ale bez obav je můžete obléknout i na formálnějí akce, jako je business meeting," popisuje Afanassieva své začátky.

Se sezónou FW2019 přichází Olga Afanassieva s novou kolekcí "Stars" věnovanou inspirativním ženám, které rovnou zapojila do kampaně. K nafocení si Olga Afanassieva vybrala tři výjimečné ženy: Veroniku Polákovou, podnikatelku v oblasti marketingu a event managementu, Lucii Srbovou, blogerku a lifestyle redaktorku a Gabrielu Ruphuy Chan, vědkyni v oblasti biomateriálů a farmaceutického inženýrství na VŠCHT.

"Společně s nimi jsem touto kampaní chtěla oslavit snahu jít za svými sny a inspirovat k tomu ostatní. Všechny tyto ženy mají časově náročnou práci v  kompetitivním prostředí, ale zvládají to s grácií, elegancí, a je na nich vidět, že to, co dělají, je naplňuje a baví. Jsou mi také příkladem toho, že když člověk je v harmonii se svou profesí, pak i přes náročnou cestu, kterou si zvolil, žije v harmonii sám se sebou," vysvětluje návrhářka. "Samozřejmě pak je také důležité, aby měl na sobě takové šaty, ve kterých se bude cítit ve své kůži a které jej nebudou v ničem omezovat," dodává Olga Afanassieva.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oplálená a zdravá

Fakt, že nadměrné opalování je zdraví škodlivé, je poměrné známý. více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více