Batoh do města

Text: Prima Žena
21. září 2019 | 09:00

Městské batohy nápaditým řešením a krásným designem mnohdy předčí kabelky a tašky zvučných značek. Od těch, které jsou určené hlavně do přírody, se liší v mnoha ohledech, a také na ně klademe jiné nároky. Hledět bychom měli hlavně na funkčnost. Pohybujeme-li se často v „městské džungli“, budou důležité i bezpečnostní prvky.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Nosit si osobní věci na zádech v batohu je veskrze praktické a pohodlné, ale zvláště ve velkých městech také více rizikové kvůli možné krádeži. Mnozí výrobci už toto hledisko zohledňují a vybavují batohy určené do města různými bezpečnostními prvky. Patří mezi ně například bezpečnostní přezky, které se rychle připnou nebo odepnou, a zamknou popruh. Batoh tak můžete připnout třeba k židli v restauraci. Popruhy mohou být chráněny proti přeříznutí ocelovými lanky nebo ocelovou sítí ukrytou v těle batohu. Mezi účinná zabezpečení patří i zamykací systémy zipů nebo bezpečnostní kapsy, které zabrání načtení bankovních karet a zneužití dokladů,“ upozorňuje Vít Hruška z e-shopu 4camping.cz, který je zaměřený na sportovní a turistické vybavení do přírody.

Spolehlivý bodyguard
Pacsafe Venturesafe X 24l Backpack je vybavený mnoha bezpečnostními prvky, které brání zlodějům v odcizení vašich dokladů nebo cenností. Prvním z nich je PopNLock bezpečnostní přezka, která se rychle a spolehlivě odepne nebo připne a zamkne popruh. Aby popruhy nikdo nepřeřízl, jsou vyztuženy dvěma ocelovými lanky. Proříznutí těla batohu brání eXomesh® – skrytá ocelová síť. Batoh také disponuje Roobar® Sport zamykacím systémem zipů, díky němuž jezdce spojíte k sobě a zamknete ke kovové výztuze, a RFIDsafe® kapsou chránící proti načtení a následnému zneužití karet a dokladů. Batoh má kromě hlavní kapsy i další skryté kapsy na zip. Uvnitř naleznete kapsičky a poutka pro lepší organizaci věcí nebo oddělení na 15palcový notebook i 10palcový tablet. Na batohu jsou kromě hrudního a bederního popruhu i popruhy pro připnutí bundy a láhve s pitím.

Batoh jako peříčko
Salewa Firepad 25 BP je velmi praktický batoh s pěnovými, a tedy lehkými a vzdušnými ramenními popruhy, které oceníte nejen v horkých letních dnech. Perfektně sedí na zádech díky sofistikovanému zádovému systému Contact-Fit Flow, výhodou je EVA vložka s 3D větráním i snížená kontaktní plocha zabraňující nadměrnému pocení zad. Batoh je vybavený polstrovanou kapsou na 15" notebook s bočním přístupem – zip umístěný u zadního panelu umožňuje rychlý přístup k počítači či tabletu. Uvnitř batohu je zároveň dostatek prostoru pro věci každodenní potřeby.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o oční okolí

Hodiny strávené u počítače, prohýřená noc, grimasy, ale i choroby ledvin nebo jater. více

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Ačkoli si na první vločky ještě počkáme, zimní sezóna se nezadržitelně blíží. více

TOP GURMÁN

Malý sportovci

Dětské kroužky a tréninky jsou již v plném proudu. Víte, jak správně připravit více

TOP SPOLEČNOST

Dětská show

Oblíbený bavič dětí i dospělých Michal Nesvadba a televizní skřítkové František více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více