Buďte za hvězdu!

Text: Prima Žena
7. listopadu 2018 | 09:00

Připravte se na super stylové Vánoce a oslavy Nového roku v plné stylové polní. Kolekce F&F je plná třpytu a lesku, za který by se nestyděla nejedna hollywoodská star. Máte-li v oblibě spíše pohodové kousky, potěší vás cool vánoční svetry – ideální také jako vtipný vánoční dárek.

budte_za_hvezdu_1_PZ.jpg budte_za_hvezdu_2_PZ.jpg budte_za_hvezdu_4_PZ.jpg budte_za_hvezdu_5_PZ.jpg budte_za_hvezdu_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pro milovnice elegantního stylu máme super zprávu – méně (flirtů, třpytu a lesku) nemusí nutně znamenat více.  Vždyť kdy jindy se lze pořádně odvázat než v čase Vánoc a vánočních večírků? Dopřejte si bez obav flitrované a třpytivé šaty, sukně, topy i doplňky, jež vás rozzáří jako jasnou hvězdu na obloze! Takže berte to tak, že v módě tuto sezónu neexistují žádná svazující pravidla. Dejte na svůj instinkt a vyzdvihněte ty přednosti, které chcete dát na odiv. Například můžete nechat vyniknout vaše vysportované nohy v odvážné lesklé mini, kterou se nebojte spárovat s dramaticky smaragdovým lesklým topem umírněnějšího střihu. Jste-li spíše pyšná na svůj dekolt, oblékněte třpytivé šaty lichotivého střihu s významným výstřihem do V.

Dalším vánočním evergreenem, ve kterém nachází stále víc a víc lidí opravdové zalíbení, jsou svetry s vtipnou vánoční tematikou. Jsou ulítlé, ale opravdu si je nelze než zamilovat! A co víc, vsaďte se o cokoliv, že ve svetru, který svítí, nebo hraje, nebo je zkrátka super roztomilý navodíte milou atmosféru i na nejhorší pracovní poradě, nebo u mrzuté pokladní. Ti z vás, kteří mají v oblibě přece jen méně výstřední kusy může vánoční náladu pomoci vytvořit elegantní svetr s vkusným nordickým vzorem.

Více zde
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Inkontinence

Pojem, který u mnoha lidí vyvolává pocity studu, společenské tabu, více

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Ženy v běhu

Ženy v běhu je název nové komedie, která přináší příběh čtyř žen více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více