Co vám na dovolené nesmí chybět?

Text: Prima Žena
29. června 2018 | 12:00

Také milujete období, když už do dovolené zbývá jen pár dnů a vy už nepřemýšlíte nad ničím jiným, než nad tím, co si vezmete s sebou? Poradíme vám, které kousky vám nesmí chybět. Ať si užijete dovolenou snů!

co_vam_nesmi_chybet_PZ.jpg co_vam_nesmi_chybet_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lehké prodyšné a pohodlné kalhoty
Plážové kalhoty jsou jedním z nejlepších módních vynálezů vůbec. Jsou z jemné látky, takže jsou prodyšné, profukují a není v nich horko a navíc rychle schnou, takže je můžete snadno obléct přes plavky a zajít si v nich třeba do plážového baru. V neposlední řadě skvěle vypadají. Můžete si koupit elegantní černé kalhoty, nebo se nechat strhnout dobrou náladou a vsadit na strakaté vzory a zářivé barvy.

Popelčiny šaty?
Do lískového oříšku je sice nenacpete, ale zaberou minimum místa a vůbec se nepomačkají! Řeč je o lehkých plážových šatech. Volte je vždy o něco volnější a nechte vítr, aby si s nimi pohrával. Tyto šaty můžete mít prakticky jakkoliv strakaté se sebešílenějšími vzory. Vždy vypadají skvěle!

Jednodílné plavky
Bez tohoto trendu se neobejde žádná celebrita a uvažovat byste nad ním měli i vy. Jednodílné plavky jsou letos sexy, ozdobené šněrováním v dekoltu, šňůrkami, průstřihy a rozzáří každou postavu. Ať už zvolíte černé, trendy černobílé nebo barevné, určitě si užijete ten pocit, že vypadáte době a nemusíte kontrolovat, jestli se vám plavky neposunuly nebo nespadly.

Aspoň jeden krásný top
Zapomeňte na stará vytahaná trika a hadry „na tahání“. Vezměte si s sebou na dovolenou alespoň jeden sexy top, ve kterém se budete cítit skvěle. Můžete vsadit třeba na volnější letní halenku s odhalenými rameny, nebo na jednoduché tílko, zdobené trendy kraječkou.

Přece to neponesete v igelitce!
Plavky, ručník, knížka, kosmetická taštička, klíče… V čem to na pláž ponesete? Klasická kabelka se poničí a igelitka je trapná. Vsaďte na trendy plážovou tašku, do které se toho hodně vejde, má spoustu přihrádek a pokud se trochu prosolí, vůbec jí to nevadí!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Léčebné účinky

Na českém trhu se stále více prosazuje nová řada kosmetických krémů více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP GURMÁN

MyRaw

Tak přesně toto říkají zákazníci kavárny MyRaw Café v Praze a bistra MyRaw Food více

TOP SPOLEČNOST

Lucie Šilhánová

Lucie se nedávno stala maminkou a s námi se podělila o její dojmy více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více