Fell shop - celá rodina v teple

Text: Prima Žena
25. listopadu 2019 | 15:00

Obchod Fell Shop, výhradní dovozce tradiční rakouské značky kožešinových výrobků Fellhof, představuje kolekci čepic a rukavic pro celou rodinu. V nabíce je mnoho střihů i barev, ze kterých můžete vybírat, a to jak čistě kožešinových produktů přes kombinaci pleteniny a kožešiny. Na výrobu čepic a rukavic se používá jehněčí nebo ovčí kožešina.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tyto materiály jsou velmi jemné na dotek, krásně hřejivé a navíc přirozeně antibakteriální. Další výhodou kožešiny je její termoregulační schopnost, které vám zajistí, že se vám hlava ani ruce nebudou nepříjemně potit.

Všechny kožešiny, použité na tyto výrobky, pocházejí z užitkových zvířat a jsou zpracované s ohledem na životní prostředí. Značka Fellhof je synonymem pro kvalitní ruční práci, prvotřídní materiály a všechny výrobky určené pro děti mají navíc certifikát ÖKO-TEX®.  Máte tak jistotu, že se k vám dostává produkt, který vám bude dlouho a dobře sloužit.

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této firmy jsou nejen krásné a kvalitní, ale jsou také vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy tzv. slow fashion.

Sortiment značky Fellhof je rozmanitý a zahrnuje kromě bytových doplňků také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky.

Všechny použité kůže a kožešiny jsou přirozeným vedlejším produktem při získávání masa, to znamená, že pocházejí výhradně z užitkových zvířat a ta tak neumírají "jen" kvůli své kůži. Tímto způsobem se využívají kožešiny jehněčí, hovězí, sobí i z divočiny.
Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály, každý kousek je vlastně originál, protože žádná kožešina ani kůže není stejná.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Přírodní produkty

V roce 2014 založili manželé Ťoupalovi vlastní firmu a z Německa začali dovážet více

TOP GURMÁN

Ketodieta

Každý způsob hubnutí má své výhody a rizika. Ketodieta je novým fenoménem více

TOP SPOLEČNOST

Signal Festival

Osmý ročník Signal Festivalu představí návštěvníkům 15 uměleckých instalací. více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více