Golfové hodinky pro ženy

Text: Prima Žena
6. srpna 2018 | 09:00

Správně vybrat golfové hodinky pro ženy není tak jednoduché, jako pro muže. Zapomeňte na technické parametry a počet golfových funkcí. Mnohem důležitější je také to, zda ladí s oblíbenou barvou oblečení a jak pohodlně sedí na drobné dámské ruce.

golfove_hodinky_pro_zeny_1_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_2_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_3_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Golfové hodinky, které dokážou pomocí GPS zobrazit vzdálenost ke greenu a dalším důležitým místům na ferveji, jsou užitečnou pomůckou, která dokáže hráčům pomoci snížit golfový handicap. Zatímco muži se často spokojí se specializovanými modely, které dokáží měřit téměř vše, co vás napadne, ženy dávají přednost elegantnímu vzhledu a menší velikosti hodinek, která zajišťuje pohodlné nošení. Golfové funkce nemusí být pro ženy na hodinkách to nejdůležitější, ženy často ocení možnost používat hodinky i mimo golfové hřiště. Sportovně všestranné modely hodinek, nabízí kromě golfu, také možnost měřit běh, jízdu na kole, lyžích, in-line bruslích a v některých případech i plavání v bazénu, jógu nebo obecně fitness cvičení. Přes den hodinky umí měřit míru pohybu nebo sledovat spálené aktívní a pasívní kalorie. V případě propojení s kalorickými tabulkami je pak možné porovnávat denní kalorický příjem a výdej. Pomáhají tak hlídat zdravý životní styl.

Hodinky na golf bývají k dispozici v podobě náramků nebo klasických hodinek. Obě podoby dnes standardně nabízí možnost propojení s chytrými mobilními telefony. Přes den je pak hodinky možné použít pro diskrétní upozornění na událost v kalendáři, příchozí volání nebo doručenou sms zprávu. Moderní hodinky jsou přitom malé a elegantní a na ruce jen málokdo pozná jejich sportovní zaměření. Dají se proto nosit nejen v kombinaci se sportovním, ale i běžným oblečením.

Jedním z technických parametrů, které se vyplatí u podobných hodinek sledovat, je výdrž baterie. Může se pohybovat v rozmezí prvních dnů až několika týdnů. Přijatelnou hodnotou výdrže je cca 1 týden v režimu chytrých hodinek a alespoň 8, lépe 12 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým GPS.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Konopné mazání

Křečové žíly jsou z 80% záležitostí genetické dispozice, naše babičky více

TOP SEX A VZTAHY

Postelový karneval

To poslední, co by prospělo vašemu intimnímu životu, je nuda. více

TOP CESTOVÁNÍ

Boutique hotely

Krásná příroda a spousta zážitků už dnes nejsou jediným požadavkem, více

TOP GURMÁN

UGO očista

Tento podzim budou mít účastníci programu UGO Očista poprvé šanci více

TOP SPOLEČNOST

Školka Duhovka

Co začalo jako soukromá školka, za 10 let vyrostlo v unikátní projekt více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více