Golfové hodinky pro ženy

Text: Prima Žena
6. srpna 2018 | 09:00

Správně vybrat golfové hodinky pro ženy není tak jednoduché, jako pro muže. Zapomeňte na technické parametry a počet golfových funkcí. Mnohem důležitější je také to, zda ladí s oblíbenou barvou oblečení a jak pohodlně sedí na drobné dámské ruce.

golfove_hodinky_pro_zeny_1_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_2_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_3_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Golfové hodinky, které dokážou pomocí GPS zobrazit vzdálenost ke greenu a dalším důležitým místům na ferveji, jsou užitečnou pomůckou, která dokáže hráčům pomoci snížit golfový handicap. Zatímco muži se často spokojí se specializovanými modely, které dokáží měřit téměř vše, co vás napadne, ženy dávají přednost elegantnímu vzhledu a menší velikosti hodinek, která zajišťuje pohodlné nošení. Golfové funkce nemusí být pro ženy na hodinkách to nejdůležitější, ženy často ocení možnost používat hodinky i mimo golfové hřiště. Sportovně všestranné modely hodinek, nabízí kromě golfu, také možnost měřit běh, jízdu na kole, lyžích, in-line bruslích a v některých případech i plavání v bazénu, jógu nebo obecně fitness cvičení. Přes den hodinky umí měřit míru pohybu nebo sledovat spálené aktívní a pasívní kalorie. V případě propojení s kalorickými tabulkami je pak možné porovnávat denní kalorický příjem a výdej. Pomáhají tak hlídat zdravý životní styl.

Hodinky na golf bývají k dispozici v podobě náramků nebo klasických hodinek. Obě podoby dnes standardně nabízí možnost propojení s chytrými mobilními telefony. Přes den je pak hodinky možné použít pro diskrétní upozornění na událost v kalendáři, příchozí volání nebo doručenou sms zprávu. Moderní hodinky jsou přitom malé a elegantní a na ruce jen málokdo pozná jejich sportovní zaměření. Dají se proto nosit nejen v kombinaci se sportovním, ale i běžným oblečením.

Jedním z technických parametrů, které se vyplatí u podobných hodinek sledovat, je výdrž baterie. Může se pohybovat v rozmezí prvních dnů až několika týdnů. Přijatelnou hodnotou výdrže je cca 1 týden v režimu chytrých hodinek a alespoň 8, lépe 12 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým GPS.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kavitační přístroje

Na českém trhu vznikl nový e-shop s kavitačními přístroji, více

TOP SEX A VZTAHY

Manželská krize

Podle průzkumů se rozvádí každé druhé manželství, více

TOP CESTOVÁNÍ

Elixír mládí

Novodobý elixír mládí či pramen lásky? Objevte skrytý potenciál sirovodíku. více

TOP GURMÁN

Nekáva

Objevte Nekávu, novinku na českém trhu z praženého ječmene v BIO kvalitě. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh krásy

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 PODZIM více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více