Golfové hodinky pro ženy

Text: Prima Žena
6. srpna 2018 | 09:00

Správně vybrat golfové hodinky pro ženy není tak jednoduché, jako pro muže. Zapomeňte na technické parametry a počet golfových funkcí. Mnohem důležitější je také to, zda ladí s oblíbenou barvou oblečení a jak pohodlně sedí na drobné dámské ruce.

golfove_hodinky_pro_zeny_1_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_2_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_3_PZ.jpg golfove_hodinky_pro_zeny_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Golfové hodinky, které dokážou pomocí GPS zobrazit vzdálenost ke greenu a dalším důležitým místům na ferveji, jsou užitečnou pomůckou, která dokáže hráčům pomoci snížit golfový handicap. Zatímco muži se často spokojí se specializovanými modely, které dokáží měřit téměř vše, co vás napadne, ženy dávají přednost elegantnímu vzhledu a menší velikosti hodinek, která zajišťuje pohodlné nošení. Golfové funkce nemusí být pro ženy na hodinkách to nejdůležitější, ženy často ocení možnost používat hodinky i mimo golfové hřiště. Sportovně všestranné modely hodinek, nabízí kromě golfu, také možnost měřit běh, jízdu na kole, lyžích, in-line bruslích a v některých případech i plavání v bazénu, jógu nebo obecně fitness cvičení. Přes den hodinky umí měřit míru pohybu nebo sledovat spálené aktívní a pasívní kalorie. V případě propojení s kalorickými tabulkami je pak možné porovnávat denní kalorický příjem a výdej. Pomáhají tak hlídat zdravý životní styl.

Hodinky na golf bývají k dispozici v podobě náramků nebo klasických hodinek. Obě podoby dnes standardně nabízí možnost propojení s chytrými mobilními telefony. Přes den je pak hodinky možné použít pro diskrétní upozornění na událost v kalendáři, příchozí volání nebo doručenou sms zprávu. Moderní hodinky jsou přitom malé a elegantní a na ruce jen málokdo pozná jejich sportovní zaměření. Dají se proto nosit nejen v kombinaci se sportovním, ale i běžným oblečením.

Jedním z technických parametrů, které se vyplatí u podobných hodinek sledovat, je výdrž baterie. Může se pohybovat v rozmezí prvních dnů až několika týdnů. Přijatelnou hodnotou výdrže je cca 1 týden v režimu chytrých hodinek a alespoň 8, lépe 12 hodin nepřetržitého provozu se zapnutým GPS.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Řasenka Snapscara

Po dlouhých letech výzkumu představuje značka Maybelline NY více

TOP SEX A VZTAHY

Valentýnský dárek

Zatímco osm z deseti Američanů koupí letos k Valentýnovi svému partnerovi bonboniéru více

TOP CESTOVÁNÍ

Jarní prázdniny

Na českých horách je spousta sněhu. Jarní prázdniny se blíží a vy ještě přemýšlíte více

TOP GURMÁN

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více

TOP SPOLEČNOST

Dětský tábor

Rodinné prostředí, individuální přístup a spousta her, výletů a dobrodružství. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více