Jaký to je pocit mít CEP jako druhou kůži?

Text: Prima Žena
20. srpna 2019 | 09:00

Sportovci na všech úrovních potřebují takové oblečení a obuv, aby splňovaly jejich specifické potřeby pro optimální výkon. Týká se to samozřejmě i ponožek a podkolenek. Světoznámá značka CEP, kterou v České republice zastupuje tradiční výrobce kompresního punčochového zboží MAXIS, se proto spojila s renomovanými vědci, lékaři a sportovci a jejich bohaté znalosti integrovala do všech svých produktů.

cep_1_PZ.jpg cep_2_PZ.jpg cep_3_PZ.jpg cep_4_PZ.jpg cep_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Základem všech produktů CEP je prvotřídní pohodlí a mnoho dalších benefitů navíc: zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost, a také významná ochrana před zraněními.

Není tedy překvapením, že stále více sportovců chce zažít koncept CEP na vlastní kůži – ať už jde o běh, triatlon, fitness, zimní sporty, outdoorové či týmové sporty, cyklistiku, jezdectví nebo golf.

Do čeho můžete obléknout své nohy?
Sportovní ponožky a podkolenky CEP přicházejí na trh v modelech přesně přizpůsobených speciálním požadavkům sportovců. Pokud jste propadli běhu, nepochybně oceníte mimořádně lehké podkolenky Ultralight vyznačující se extra silnou kompresí pro maximální výkon. Vybírat můžete dokonce již z pěti barevných kombinací v dámském a pánském provedení.

Zejména špičkoví sportovci oceňují extra silnou kompresi, která pomáhá maximálnímu výkonu. Podkolenky CEP Ultralight snižují svalovou vibraci při běhu, přinášejí maximální stabilitu pro svaly a klouby a pomáhají je tak chránit před zraněním. Zlepšují koordinaci a přispívají k rychlejší regeneraci po sportovním výkonu. Ale i další vlastnosti jsou důležité pro komfortní pocit při sportu: 15 % polypropylenu zvyšuje odvod vlhkosti a ochlazuje pokožku, ultratenká přiléhavá pletenina zabraňuje tvorbě puchýřů a tenké polstrování chodidlové části dokonale zpříjemní pocit i v těsně padnoucí sportovní obuvi. Extra plochý šev zabraňuje otlakům prstů, ionty stříbra zase působí antibakteriálně a pohlcují zápach. A důležitým benefitem je také delší životnost podkolenek díky velice odolnému vláknu z chemického hedvábí.

www.cepsports.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Péče o pleť

Dermatoložka radí, jak se nejlépe starat o suchou, mastnou či kombinovanou pokožku. více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP CESTOVÁNÍ

Město pokladů

Harrachov - Kdybyste měli přisoudit Harrachovu nějaký výstižný titul více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více