Jaký to je pocit mít CEP jako druhou kůži?

Text: Prima Žena
20. srpna 2019 | 09:00

Sportovci na všech úrovních potřebují takové oblečení a obuv, aby splňovaly jejich specifické potřeby pro optimální výkon. Týká se to samozřejmě i ponožek a podkolenek. Světoznámá značka CEP, kterou v České republice zastupuje tradiční výrobce kompresního punčochového zboží MAXIS, se proto spojila s renomovanými vědci, lékaři a sportovci a jejich bohaté znalosti integrovala do všech svých produktů.

cep_1_PZ.jpg cep_2_PZ.jpg cep_3_PZ.jpg cep_4_PZ.jpg cep_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Základem všech produktů CEP je prvotřídní pohodlí a mnoho dalších benefitů navíc: zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost, a také významná ochrana před zraněními.

Není tedy překvapením, že stále více sportovců chce zažít koncept CEP na vlastní kůži – ať už jde o běh, triatlon, fitness, zimní sporty, outdoorové či týmové sporty, cyklistiku, jezdectví nebo golf.

Do čeho můžete obléknout své nohy?
Sportovní ponožky a podkolenky CEP přicházejí na trh v modelech přesně přizpůsobených speciálním požadavkům sportovců. Pokud jste propadli běhu, nepochybně oceníte mimořádně lehké podkolenky Ultralight vyznačující se extra silnou kompresí pro maximální výkon. Vybírat můžete dokonce již z pěti barevných kombinací v dámském a pánském provedení.

Zejména špičkoví sportovci oceňují extra silnou kompresi, která pomáhá maximálnímu výkonu. Podkolenky CEP Ultralight snižují svalovou vibraci při běhu, přinášejí maximální stabilitu pro svaly a klouby a pomáhají je tak chránit před zraněním. Zlepšují koordinaci a přispívají k rychlejší regeneraci po sportovním výkonu. Ale i další vlastnosti jsou důležité pro komfortní pocit při sportu: 15 % polypropylenu zvyšuje odvod vlhkosti a ochlazuje pokožku, ultratenká přiléhavá pletenina zabraňuje tvorbě puchýřů a tenké polstrování chodidlové části dokonale zpříjemní pocit i v těsně padnoucí sportovní obuvi. Extra plochý šev zabraňuje otlakům prstů, ionty stříbra zase působí antibakteriálně a pohlcují zápach. A důležitým benefitem je také delší životnost podkolenek díky velice odolnému vláknu z chemického hedvábí.

www.cepsports.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mechanický peeling

Máte pocit, že pro svou pleť děláte maximum, ale akné se ne a ne zbavit? více

TOP SEX A VZTAHY

Zažehněte jiskru

V dnešní uspěchané době se neustále za něčím ženeme. Spoustu věcí bereme více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Skvělé lyžování, dovádění na sněhu, perfektní ubytování a vynikající restaurace více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

TOP SPOLEČNOST

Bořek Šípek

Od 13. listopadu 2019 do 22. března 2020 bude v Galerii Tančící dům více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více