Jaký to je pocit mít CEP jako druhou kůži?

Text: Prima Žena
20. srpna 2019 | 09:00

Sportovci na všech úrovních potřebují takové oblečení a obuv, aby splňovaly jejich specifické potřeby pro optimální výkon. Týká se to samozřejmě i ponožek a podkolenek. Světoznámá značka CEP, kterou v České republice zastupuje tradiční výrobce kompresního punčochového zboží MAXIS, se proto spojila s renomovanými vědci, lékaři a sportovci a jejich bohaté znalosti integrovala do všech svých produktů.

cep_1_PZ.jpg cep_2_PZ.jpg cep_3_PZ.jpg cep_4_PZ.jpg cep_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Základem všech produktů CEP je prvotřídní pohodlí a mnoho dalších benefitů navíc: zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost, a také významná ochrana před zraněními.

Není tedy překvapením, že stále více sportovců chce zažít koncept CEP na vlastní kůži – ať už jde o běh, triatlon, fitness, zimní sporty, outdoorové či týmové sporty, cyklistiku, jezdectví nebo golf.

Do čeho můžete obléknout své nohy?
Sportovní ponožky a podkolenky CEP přicházejí na trh v modelech přesně přizpůsobených speciálním požadavkům sportovců. Pokud jste propadli běhu, nepochybně oceníte mimořádně lehké podkolenky Ultralight vyznačující se extra silnou kompresí pro maximální výkon. Vybírat můžete dokonce již z pěti barevných kombinací v dámském a pánském provedení.

Zejména špičkoví sportovci oceňují extra silnou kompresi, která pomáhá maximálnímu výkonu. Podkolenky CEP Ultralight snižují svalovou vibraci při běhu, přinášejí maximální stabilitu pro svaly a klouby a pomáhají je tak chránit před zraněním. Zlepšují koordinaci a přispívají k rychlejší regeneraci po sportovním výkonu. Ale i další vlastnosti jsou důležité pro komfortní pocit při sportu: 15 % polypropylenu zvyšuje odvod vlhkosti a ochlazuje pokožku, ultratenká přiléhavá pletenina zabraňuje tvorbě puchýřů a tenké polstrování chodidlové části dokonale zpříjemní pocit i v těsně padnoucí sportovní obuvi. Extra plochý šev zabraňuje otlakům prstů, ionty stříbra zase působí antibakteriálně a pohlcují zápach. A důležitým benefitem je také delší životnost podkolenek díky velice odolnému vláknu z chemického hedvábí.

www.cepsports.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kruhy pod očima

Oční okolí patří k těm nejvíce citlivým a nejtenčím partiím našeho obličeje, více

TOP SEX A VZTAHY

Flexibilní práce

Známe to všichni. V dnešní době je spojení pracovních povinností a soukromého více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

TOP SPOLEČNOST

Rozhýbat Česko

Rozhýbat Česko a být fit, to je cíl Aquapalace Praha, který aktivně podporuje více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více