Levi´s Tailor shop v letní indigové batice

Text: Prima Žena
2. srpna 2020 | 09:00

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého století, kdy byla masově oblíbená, ale je to technika, kterou lidstvo využívá již dlouhá staletí. V novém pražském Levi’s® Tailor Shopu, Na Příkopě 6, nyní najdete limitovanou kolekci batikovaných látek Indigo Tie Dye pro personalizaci. století, kdy byla masově oblíbená, ale je to technika, kterou lidstvo využívá již dlouhá staletí. V novém pražském Levi’s® Tailor Shopu, Na Příkopě 6, nyní najdete limitovanou kolekci batikovaných látek Indigo Tie Dye pro personalizaci.

batika_1_PZ.jpg batika_2_PZ.jpg batika_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Jsou obarveny přírodním indigem klasickými ručními technikami a připravilo je designové studio Blue Print Amsterdam. Indigo je přírodní barvivo, extrahované z rostlin, a tedy zcela udržitelné. Na výběr je ze dvou vzorů inspirovaných například tradičním japonským barvením látek Noi Shibori. Každý kousek je originál a dokonale se hodí k denimu.

Naši krejčí mohou batiku aplikovat na límec, manžety i zadní část našich kultovních džísek, nebo jako záplaty na džíny. V  Levi’s® Tailor Shopu si tak můžete nechat přetvořit své oblíbené levisové kousky, nebo ty, které jste si právě koupili. Lidé si upravují a přizpůsobují svoje levisky již více než 145 let. A každý, kdo žije v Levi’s®, ví, že jeho džínové kousky odrážejí jeho život a jsou jeho osobními originály. Milovníci Levi’s® si denně opravují a upravují své oblíbené kousky, a tak vyjadřují svůj autentický styl a osobnost. 

Přidejte se k naší platformě Repair.Reimagine.Recycle. Ve svých džínách žijeme. Někdy tak divoce nebo intenzivně, že to nevydrží. Někdy si zase něco koupíme impulzivně, a až později zjistíme, že to nevyhovuje našemu stylu, postavě atp. To se stane, ale nevyhazujte to! Přineste ten kousek do některého z Levi’s® Tailor Shopů a my ho opravíme, upravíme nebo zrecyklujeme. Džíny třeba potřebují jen zkrátit, zúžit nebo z nich budou super kraťasy. Ať už je to cokoliv, zkusíme to zachránit. Protože nejudržitelnější přístup, kterým se můžete řídit, je nakupovat chytře a vyhazovat méně. Milujte svoje džíny a žijte v nich co nejdéle.
OPRAVUJTE: DEJTE SVÝM DŽÍNŮM DRUHÝ ŽIVOT.
UPRAVUJTE: MILUJTE TO, CO NOSÍTE. ŽIJTE V TOM DÉLE.
RECYKLUJTE: COKOLIV, JEN NE VYHODIT.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zubní péče

Georganics představuje jedinečnou přírodní péči o zuby a dutinu ústní více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Letní scéna Harfa

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více