Lyžařská kolekce budoucnosti

Text: Prima Žena
11. ledna 2018 | 09:00

Nová lyžařská kolekce Bergans Hemsedal má unikátní řešení regulace tělesné teploty! Toto řešení nese anglický název Bodymapping – střih a použití materiálů, které se maximálně přizpůsobuje lidské anatomii.

lyzarska_kolekce_1_PZ.jpg lyzarska_kolekce_2_PZ.jpg lyzarska_kolekce_3_PZ.jpg lyzarska_kolekce_4_PZ.jpg lyzarska_kolekce_5_PZ.jpg
lyzarska_kolekce_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Speciální zóny, tvořené kombinací membránové technologie a izolací tím nejkvalitnějším prachovým peřím, umožňují dokonalé řízení tělesné teploty i odvod potu a potřebnou pružnost. Nezáleží pak na tom, zda sedíte na lanovce nebo si naplno užíváte lyžování. Tato technologie také zohledňuje rozdílné potřeby ženského a mužského těla.

Společnost Bergans of Norway má historii, na kterou je patřičně hrdá. Během celé doby intenzivně vyvíjí nové produkty. Firma byla založena roku 1908, kdy Ole F. Bergan vynalezl a nechal si patentovat jako první na světě batoh se zádovou konstrukcí. Náročné testování expedicemi v arktických oblastech pak výrazně přispělo k budoucímu vývoji jednotlivých produktů. Již v roce 1912 Bergans vybavoval batohy polární expedice Roalda Amundsena, Roberta F. Scott a, a to vedlo k celosvětovému uznání. Značka Bergans of Norway se tak stala v průběhu 20. století přirozenou volbou pro řadu expedic.

Dnes je Bergans of Norway jedničkou v inovacích a ve výrobě vysoce funkčního outdoorového a technického oblečení pro nejextrémnější sporty. V úzké spolupráci s testovacím týmem, složeným z profesionálních polárních badatelů a extrémních sportovců, vyrábí Bergans produkty té nejvyšší kvality. Unikátní dědictví, historie a postřehy znalců o drsném životě v Norsku se odráží v každém výrobku. To vše umožnilo Bergans of Norway získat mnohá ocenění. Tím největším je, že si Bergans v Norsku vybudoval pozici jedničky outdoorového trhu.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Monitorig diabetu

14. dubna si pravidelně připomínáme Světový den monitoringu diabetu více

TOP SEX A VZTAHY

Jedna láska

S manželem se shodneme téměř na všem. Až na jednu věc. více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Těstoviny jinak

Těstoviny, které místo objemu pasu zvětší podíl minerálů a bílkovin. více

TOP SPOLEČNOST

Svoboda a radost

Přitažlivá žena se sexy pihami – to je herečka Vica Kerekes. více

Šperky s duší

Můj příběh začal tehdy, když jsem si v 15 vybírala střední školu. více

Zpevňující maska

Vědci společnosti Kiehl’s představují své nejnovější dílo více

Přiznejte barvu

Upravené nehty a dokonalá manikúra jsou samozřejmostí každé moderní ženy. více