Lyžařská kolekce budoucnosti

Text: Prima Žena
11. ledna 2018 | 09:00

Nová lyžařská kolekce Bergans Hemsedal má unikátní řešení regulace tělesné teploty! Toto řešení nese anglický název Bodymapping – střih a použití materiálů, které se maximálně přizpůsobuje lidské anatomii.

lyzarska_kolekce_1_PZ.jpg lyzarska_kolekce_2_PZ.jpg lyzarska_kolekce_3_PZ.jpg lyzarska_kolekce_4_PZ.jpg lyzarska_kolekce_5_PZ.jpg
lyzarska_kolekce_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Speciální zóny, tvořené kombinací membránové technologie a izolací tím nejkvalitnějším prachovým peřím, umožňují dokonalé řízení tělesné teploty i odvod potu a potřebnou pružnost. Nezáleží pak na tom, zda sedíte na lanovce nebo si naplno užíváte lyžování. Tato technologie také zohledňuje rozdílné potřeby ženského a mužského těla.

Společnost Bergans of Norway má historii, na kterou je patřičně hrdá. Během celé doby intenzivně vyvíjí nové produkty. Firma byla založena roku 1908, kdy Ole F. Bergan vynalezl a nechal si patentovat jako první na světě batoh se zádovou konstrukcí. Náročné testování expedicemi v arktických oblastech pak výrazně přispělo k budoucímu vývoji jednotlivých produktů. Již v roce 1912 Bergans vybavoval batohy polární expedice Roalda Amundsena, Roberta F. Scott a, a to vedlo k celosvětovému uznání. Značka Bergans of Norway se tak stala v průběhu 20. století přirozenou volbou pro řadu expedic.

Dnes je Bergans of Norway jedničkou v inovacích a ve výrobě vysoce funkčního outdoorového a technického oblečení pro nejextrémnější sporty. V úzké spolupráci s testovacím týmem, složeným z profesionálních polárních badatelů a extrémních sportovců, vyrábí Bergans produkty té nejvyšší kvality. Unikátní dědictví, historie a postřehy znalců o drsném životě v Norsku se odráží v každém výrobku. To vše umožnilo Bergans of Norway získat mnohá ocenění. Tím největším je, že si Bergans v Norsku vybudoval pozici jedničky outdoorového trhu.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Mějte krásné nohy

Na podzim je nejvyšší čas, kdy bychom se měli zamyslet nad řešením více

TOP SEX A VZTAHY

Nebaví ho sex?

Stěžuje si váš partner na dlouhodobé vyčerpání, nemá sílu na koníčky více

TOP CESTOVÁNÍ

Elixír mládí

Novodobý elixír mládí či pramen lásky? Objevte skrytý potenciál sirovodíku. více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh krásy

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 PODZIM více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více