Lyžařská kolekce budoucnosti

Text: Prima Žena
11. ledna 2018 | 09:00

Nová lyžařská kolekce Bergans Hemsedal má unikátní řešení regulace tělesné teploty! Toto řešení nese anglický název Bodymapping – střih a použití materiálů, které se maximálně přizpůsobuje lidské anatomii.

lyzarska_kolekce_1_PZ.jpg lyzarska_kolekce_2_PZ.jpg lyzarska_kolekce_3_PZ.jpg lyzarska_kolekce_4_PZ.jpg lyzarska_kolekce_5_PZ.jpg
lyzarska_kolekce_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Speciální zóny, tvořené kombinací membránové technologie a izolací tím nejkvalitnějším prachovým peřím, umožňují dokonalé řízení tělesné teploty i odvod potu a potřebnou pružnost. Nezáleží pak na tom, zda sedíte na lanovce nebo si naplno užíváte lyžování. Tato technologie také zohledňuje rozdílné potřeby ženského a mužského těla.

Společnost Bergans of Norway má historii, na kterou je patřičně hrdá. Během celé doby intenzivně vyvíjí nové produkty. Firma byla založena roku 1908, kdy Ole F. Bergan vynalezl a nechal si patentovat jako první na světě batoh se zádovou konstrukcí. Náročné testování expedicemi v arktických oblastech pak výrazně přispělo k budoucímu vývoji jednotlivých produktů. Již v roce 1912 Bergans vybavoval batohy polární expedice Roalda Amundsena, Roberta F. Scott a, a to vedlo k celosvětovému uznání. Značka Bergans of Norway se tak stala v průběhu 20. století přirozenou volbou pro řadu expedic.

Dnes je Bergans of Norway jedničkou v inovacích a ve výrobě vysoce funkčního outdoorového a technického oblečení pro nejextrémnější sporty. V úzké spolupráci s testovacím týmem, složeným z profesionálních polárních badatelů a extrémních sportovců, vyrábí Bergans produkty té nejvyšší kvality. Unikátní dědictví, historie a postřehy znalců o drsném životě v Norsku se odráží v každém výrobku. To vše umožnilo Bergans of Norway získat mnohá ocenění. Tím největším je, že si Bergans v Norsku vybudoval pozici jedničky outdoorového trhu.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vysoký tlak

Léto už je již v plném proudu a všichni pravidelně odpočítáváme dny do začátku více

TOP SEX A VZTAHY

Promiskuita?

Jsou sexuálně nestálé a rády střídají partnery. A co je na tom!? Možná patříte k ženám, více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Top snídaně

Věděli jste, že v průměru 29 % žen vynechává snídani a raději více

TOP SPOLEČNOST

Oživení studánek

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více