Módní kompresní punčochy

Text: Prima Žena
30. července 2019 | 09:00

Co myslíte, dají se kompresní punčochy nosit každý den? Podpůrné kompresní punčochy ano. Navíc mohou být velice elegantní, v zajímavých barevných odstínech a třeba i s atraktivní krajkou u stehenní varianty. Řeč je o limitované edici jemných zdravotních podpůrných punčoch a punčochových kalhot se silnějším svěrem RELAX 140 DEN Fashion Line od českého výrobce MAXIS.

modni_kompresni_puncochy_1_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_2_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_3_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_4_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_5_PZ.jpg
modni_kompresni_puncochy_6_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_7_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kompresní punčochy bývají často spojovány s nutností jejich nošení při výskytu křečových žil, po jejich operacích a při dalších komplikacích žilního systému na dolních končetinách. Ale každý lékař vám potvrdí, že jsou rovněž velice významnou prevencí před otoky nohou při sedavém zaměstnání či při dlouhodobém stání, stejně tak účinně působí proti cestovní trombóze ať již v autě či v letadle, pomáhají nohy chránit před vznikem nevzhledných metliček. Dají se nosit denně, do práce, na cestách i do společnosti.
  
Navíc zdravotní podpůrné punčochy RELAX 140 DEN s odstupňovanou kompresí jsou opravdu jemné, elegantní a krásné, nohy v nich vypadají více štíhlé a pevnější. A rozhodně nedovolí kotníkům, aby přetékaly z bot ani po celodenním pobíhání za povinnostmi. Jsou určeny i pro ženy s počínajícími příznaky žilního onemocnění či s tendencí k občasným otokům. Obsahují speciální úpravu HIGH IQ, která ještě lépe odvádí pot od těla. Jsou vyrobené z dokonale jemného materiálu.
 
Limitovaná edice RELAX 140 DEN Fashion Line je k dispozici ve 4 trendových barvách – violet, grey, brasil a marine – a ve dvou provedeních: Jako stehenní punčochy s krajkou a také jako punčochové kalhoty.

Stehenní punčochy ukončuje krajka se třemi silikonovými proužky, které zabraňují otravnému sklouzávání punčoch, ale přitom neškrtí. Punčochové kalhoty zase mají větší rozpětí v bocích, takže jsou vhodně i pro plnější postavy. Oba typy jsou v chodidlové části vybaveny nově vyvinutou masážní částí, mají jemně zesílenou patu a extra plochý šev kolem prstů, který brání před otlaky. Za povšimnutí určitě stojí i praktická nízká páratelnost.

Více informací najdete na www.medi-expert.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kosmetika dieNikolai

dieNikolai, rakouská biodynamická značka kosmetiky, představuje novinkový 100% více

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Nupo One Meal

Značka Nupo je synonymem zdravého hubnutí a to již od roku 1981. více

TOP SPOLEČNOST

Toy story 4

Česká kina zase ovládnou hračky. Slavnostní premiéru nového pokračování oblíbeného více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více