Módní kompresní punčochy

Text: Prima Žena
30. července 2019 | 09:00

Co myslíte, dají se kompresní punčochy nosit každý den? Podpůrné kompresní punčochy ano. Navíc mohou být velice elegantní, v zajímavých barevných odstínech a třeba i s atraktivní krajkou u stehenní varianty. Řeč je o limitované edici jemných zdravotních podpůrných punčoch a punčochových kalhot se silnějším svěrem RELAX 140 DEN Fashion Line od českého výrobce MAXIS.

modni_kompresni_puncochy_1_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_2_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_3_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_4_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_5_PZ.jpg
modni_kompresni_puncochy_6_PZ.jpg modni_kompresni_puncochy_7_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kompresní punčochy bývají často spojovány s nutností jejich nošení při výskytu křečových žil, po jejich operacích a při dalších komplikacích žilního systému na dolních končetinách. Ale každý lékař vám potvrdí, že jsou rovněž velice významnou prevencí před otoky nohou při sedavém zaměstnání či při dlouhodobém stání, stejně tak účinně působí proti cestovní trombóze ať již v autě či v letadle, pomáhají nohy chránit před vznikem nevzhledných metliček. Dají se nosit denně, do práce, na cestách i do společnosti.
  
Navíc zdravotní podpůrné punčochy RELAX 140 DEN s odstupňovanou kompresí jsou opravdu jemné, elegantní a krásné, nohy v nich vypadají více štíhlé a pevnější. A rozhodně nedovolí kotníkům, aby přetékaly z bot ani po celodenním pobíhání za povinnostmi. Jsou určeny i pro ženy s počínajícími příznaky žilního onemocnění či s tendencí k občasným otokům. Obsahují speciální úpravu HIGH IQ, která ještě lépe odvádí pot od těla. Jsou vyrobené z dokonale jemného materiálu.
 
Limitovaná edice RELAX 140 DEN Fashion Line je k dispozici ve 4 trendových barvách – violet, grey, brasil a marine – a ve dvou provedeních: Jako stehenní punčochy s krajkou a také jako punčochové kalhoty.

Stehenní punčochy ukončuje krajka se třemi silikonovými proužky, které zabraňují otravnému sklouzávání punčoch, ale přitom neškrtí. Punčochové kalhoty zase mají větší rozpětí v bocích, takže jsou vhodně i pro plnější postavy. Oba typy jsou v chodidlové části vybaveny nově vyvinutou masážní částí, mají jemně zesílenou patu a extra plochý šev kolem prstů, který brání před otlaky. Za povšimnutí určitě stojí i praktická nízká páratelnost.

Více informací najdete na www.medi-expert.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Marnivé léto

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany více

TOP SEX A VZTAHY

Vztah na dálku

Mnoho lidí se rozhodne pro vztah, i když s partnerem nežijí ve stejném městě více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP SPOLEČNOST

Den dětí

Čas letí jako voda a po roce se opět o slovo hlásí Mezinárodní den dětí. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více