Jak se barevně sladit s partnerem

Text: Prima Žena
25. října 2018 | 12:00

Ples, svatba, návštěva divadla nebo vernisáž. Jedná se o události, které vyžadují společenský oděv a lidé na ně zpravidla chodí v páru. Pro ženu to znamená obléknout si společenské šaty, pro muže oblek. Pokud chcete na okolí působit jako dokonalý pár, doporučujeme vám barevně se sladit. Jak na to?

nezapomente_se_sladit_PZ (2).jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ženě většinou patří to privilegium, aby si vybrala barvu šatů podle svého uvážení. Muži pak stačí jen pár šikovně zvolených doplňků v podobném barevném odstínu, aby se s ní dokonale sladil. Které to jsou?

Na většině společenských událostí se muž neobejde bez kravaty nebo motýlka. Proto je právě tento doplněk ideálním způsobem, jak se v páru barevně sladit. Pokud chcete vše dotáhnout k dokonalosti, doporučujeme zvolit v podobném odstínu i kapesníček do saka, který muži dodá na eleganci a osobitosti.

Důležitou roli hraje také barva košile. Pokud si muž oblékne bílou košili, může ji zkombinovat s kravatou, motýlkem nebo kapesníčkem jakékoli barvy a snadno se tak pomocí těchto doplňků sladit s barvou partnerčiných šatů. Další možností je zvolit košili barevnou. Na společenské události je nejlepší volbou košile se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky. I tento pánský šperk by měl barevně ladit s náušnicemi, náhrdelníkem a dalšími šperky partnerky.

Chcete mít jistotu, že budete na společenských událostech perfektně sladěni? Navštivte kteroukoli z devíti značkových prodejen Pánské obleky BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže s výběrem pánského oblečení tak, abyste vypadali dokonale.

Podívejte se na www.Bandi.cz, kde je vaše nejbližší prodejna. Elegantní košile a doplňky nakoupíte i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Provoňte si podzim

Lehké šaty a blůzky jste již možná uložila na dno šatníku, ale co vaše parfémy? více

TOP SEX A VZTAHY

Generace Mileniárů

Kolem roku 2020 bude zhruba polovina pracující populace více

TOP CESTOVÁNÍ

Resort Maria Spa

Příznivé působení léčivých pramenů láká k návštěvě Mariánských Lázní více

TOP GURMÁN

Zahřejte se

Stejně jako měníme s příchodem podzimu své oblečení, měli bychom změnit také více

TOP SPOLEČNOST

Galerie GASK

Galerie Středočeského kraje sídlí v jezuitské koleji v Kutné Hoře. více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více

Hravé rozvíjení

Žádný rodič nechce zanedbat nic, co se týká zdravého vývoje dítěte. více