Jak se barevně sladit s partnerem

Text: Prima Žena
25. října 2018 | 12:00

Ples, svatba, návštěva divadla nebo vernisáž. Jedná se o události, které vyžadují společenský oděv a lidé na ně zpravidla chodí v páru. Pro ženu to znamená obléknout si společenské šaty, pro muže oblek. Pokud chcete na okolí působit jako dokonalý pár, doporučujeme vám barevně se sladit. Jak na to?

nezapomente_se_sladit_PZ (2).jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ženě většinou patří to privilegium, aby si vybrala barvu šatů podle svého uvážení. Muži pak stačí jen pár šikovně zvolených doplňků v podobném barevném odstínu, aby se s ní dokonale sladil. Které to jsou?

Na většině společenských událostí se muž neobejde bez kravaty nebo motýlka. Proto je právě tento doplněk ideálním způsobem, jak se v páru barevně sladit. Pokud chcete vše dotáhnout k dokonalosti, doporučujeme zvolit v podobném odstínu i kapesníček do saka, který muži dodá na eleganci a osobitosti.

Důležitou roli hraje také barva košile. Pokud si muž oblékne bílou košili, může ji zkombinovat s kravatou, motýlkem nebo kapesníčkem jakékoli barvy a snadno se tak pomocí těchto doplňků sladit s barvou partnerčiných šatů. Další možností je zvolit košili barevnou. Na společenské události je nejlepší volbou košile se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky. I tento pánský šperk by měl barevně ladit s náušnicemi, náhrdelníkem a dalšími šperky partnerky.

Chcete mít jistotu, že budete na společenských událostech perfektně sladěni? Navštivte kteroukoli z devíti značkových prodejen Pánské obleky BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže s výběrem pánského oblečení tak, abyste vypadali dokonale.

Podívejte se na www.Bandi.cz, kde je vaše nejbližší prodejna. Elegantní košile a doplňky nakoupíte i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Liposukce

S tím jak roste zájem o zkrášlovací zákroky, přibývá klinik estetické medicíny více

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Zajdetě do divadla

Chcete-li si dopřát kulturní zážitky, ale v teple a v pohodlí? více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více