Jak se barevně sladit s partnerem

Text: Prima Žena
25. října 2018 | 12:00

Ples, svatba, návštěva divadla nebo vernisáž. Jedná se o události, které vyžadují společenský oděv a lidé na ně zpravidla chodí v páru. Pro ženu to znamená obléknout si společenské šaty, pro muže oblek. Pokud chcete na okolí působit jako dokonalý pár, doporučujeme vám barevně se sladit. Jak na to?

nezapomente_se_sladit_PZ (2).jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ženě většinou patří to privilegium, aby si vybrala barvu šatů podle svého uvážení. Muži pak stačí jen pár šikovně zvolených doplňků v podobném barevném odstínu, aby se s ní dokonale sladil. Které to jsou?

Na většině společenských událostí se muž neobejde bez kravaty nebo motýlka. Proto je právě tento doplněk ideálním způsobem, jak se v páru barevně sladit. Pokud chcete vše dotáhnout k dokonalosti, doporučujeme zvolit v podobném odstínu i kapesníček do saka, který muži dodá na eleganci a osobitosti.

Důležitou roli hraje také barva košile. Pokud si muž oblékne bílou košili, může ji zkombinovat s kravatou, motýlkem nebo kapesníčkem jakékoli barvy a snadno se tak pomocí těchto doplňků sladit s barvou partnerčiných šatů. Další možností je zvolit košili barevnou. Na společenské události je nejlepší volbou košile se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky. I tento pánský šperk by měl barevně ladit s náušnicemi, náhrdelníkem a dalšími šperky partnerky.

Chcete mít jistotu, že budete na společenských událostech perfektně sladěni? Navštivte kteroukoli z devíti značkových prodejen Pánské obleky BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže s výběrem pánského oblečení tak, abyste vypadali dokonale.

Podívejte se na www.Bandi.cz, kde je vaše nejbližší prodejna. Elegantní košile a doplňky nakoupíte i z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jaro - léto 2019

Směr jih Francie, kde novodobé mořské víly pózují na zlatavých skalách více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní tipy

Osobitá atmosféra legendárního Divadla Viola na Národní třídě v centru Prahy tradičně více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více