Odlehčená obuv pro profesionály

Text: Prima Žena
28. srpna 2020 | 09:00

Stále více profesionálů poptává kvalitní, pohodlnou a odlehčenou obuv zároveň splňující požadavky na normy. To vše nabízejí modely Pro, Globule a Sneaker’zz - novinka na českém trhu Schu’zz. Tato francouzská značka obuvi při svém vývoji myslela především na zmíněné vlastnosti. Proto jsou ideálním pracovním doplňkem nejen pro zdravotníky, ale najdou uplatnění i v gastronomii či v lázních.

odlehcena_obuv_pro_profesionaly_PZ.jpg odlehcena_obuv_pro_profesionaly_3_PZ.jpg odlehcena_obuv_pro_profesionaly_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Důležitou roli hraje použitý materiál EVA, který vyniká svou elasticitou, maximální lehkostí, měkkostí a odolností proti praskání. Jedná se o netoxický materiál, tudíž nezpůsobuje žádnou alergickou reakci a navíc je plně recyklovatelný. Výhodou všech modelů značky Schu’zz je jejich snadná údržba a prodyšnost.

Model Pro od značky Schu’zz je mimo jiné vybaven vysoce protiskluzovou podešví z přírodního kaučuku, která je pro lékaře a kuchaře nezbytným doplňkem. Chrání tedy před rizikem uklouznutí jak na operačním sále, tak v kuchyni. Dámská verze modelu Pro je nabízena v pěti barevných provedeních – fuchsiová, mintová, levandulová, černá a bílá, poslední dvě jmenované jsou dostupné i pro pány.

Pestrobarevné Globule jsou jedinečné odlehčením v oblasti paty, celodenní stání tedy již není překážkou. Při jejich nazutí jistě ucítíte pohodlí i díky masážním výstupkům na celé ploše vnitřní stélky. Jednobarevnou variantu je možné oživit originálními ozdobami Pin’zz – například s lékařskou tématikou. Jistě se tak rozveselí nejedna tvář pacienta v jinak sterilním prostředí!
Posláním Schu'zz je vyrábět kvalitní obuv, která je zároveň zábavná i bezpečná. Každý model je vyvinut tak, abyste se cítili příjemně od rána do večera. A to nejen v práci, ale i doma.

Více informací na WWW.FORCARE.CZ.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Patní ostruha

Zhruba dvě třetiny žen, které překročí čtyřicítku, trápí patní ostruha. více

TOP SEX A VZTAHY

On-line svět

Nezahnul vám, neměl MILENKU. Dokonce to není ani typ MUŽE, který by s vámi seděl více

TOP CESTOVÁNÍ

Zajímavosti Egypta

Po Tunisku, Dominikánské republice, Maledivách a Zanzibaru se českým turistům více

TOP GURMÁN

Podzimní polévky

Přišel podzim a s tím, jak stromy shazují listí, my oblékáme čím dál více vrstev. více

TOP SPOLEČNOST

Lucie Benešová

Kdo ji zná, ví, že tato herečka a představitelka Rózy ze seriálu Slunečná více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více