Před zimou neutečeme. Ani není proč!

Text: Prima Žena
3. ledna 2019 | 09:00

Pokud taky patříte k dámám, které nemilují podzimní plískanice a zimní mrazy, nabízím aspoň komfort teplé obrany: Skvělé legíny z nové kolekce MAXIS. Mají optimální termoregulační vlastnosti, takže zahřejí, ale zároveň odvádějí vlhkost od těla a udržují naše nohy v suchu. A pozor: viditelně zeštíhlují postavu! Tak proč nezazářit třeba v krátké sukni, díky legínám sebevětší zimě navzdory!

pred_zimou_neutecete_6_PZ.jpg před_zimou_neutecete_7_PZ.jpg pred_zimou_neutecete_2_PZ.jpg pred_zimou_neutecete_4_PZ.jpg pred_zimou_neutecete_3_PZ.jpg
pred_zimou_neutecete_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V kolekci MAXIS SHAPEWEAR jsou hned dvoje kompresní legíny s medicínským účinkem – Victoria a Anabelle. Shodně jsou vynikající prevencí proti celulitidě a lipedému, kromě jiného výrazně prodlužují dobu účinku lymfodrenáže. Jsou však zároveň vhodné pro běžné denní nošení, stejně jako pro regeneraci a relaxaci. Legíny Victoria jsou vyrobené z patentovaného materiálu Sensitive® Sculpt – díky trojrozměrné elasticitě vlákna a vysokému obsahu Lycry jsou prodyšné, rychle schnou, nemačkají se a drží tvar i při častém praní. K dispozici jsou v neprůhledné matně černé barvě odolné vůči slunci a 11 velikostech od S až po XXXL.

Každá žena si z nabídky MAXIS SHAPEWEAR vybere legíny, které jí dokonale sednou – stačí správně změřit obvod nohy nad kotníkem, přes lýtko, stehno, obvod boků a pasu.

Kompresní formující legíny Anabelle se dodávají v setu s párem kompresních lýtkových podkolenek, které zajišťují kompresi chodidla a nártu. Kromě toho mají zesílenou břišní část, a tudíž ještě lépe ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Tlak v oblasti nad kotníkem docílený kombinací legín a kompresních lýtkových punčoch dosahuje 18–23 mm Hg.

Očekávanou novinkou v sortimentu MAXIS SHAPEWEAR budou kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami, které se na trhu objeví začátkem roku 2019. Stejně jako stávající stahovací kalhotky s vyšším pasem bez nohaviček budou vyrobeny z jemného materiálu, který je velmi příjemný na nošení. Perfektně drží tvar a formují bříško (SHAPEWEAR EFFECT). Můžeme je doporučit pro zpevnění břicha po operacích či po porodu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jaro - léto 2019

Směr jih Francie, kde novodobé mořské víly pózují na zlatavých skalách více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Street Food festival

Věděli jste, že ústřice jsou pro Irsko, po černém pivu a whiskey, třetím více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více