Stylová svatba

Text: Prima Žena
14. února 2018 | 09:00

Když se řekne slovo svatba, zatají se mnohdy lidem dech. Střídají se pocity štěstí, dojetí, ale i strachu z toho, jak zvládnout všechny svatební přípravy. Proto Vám nabízíme spoustu tipů, které nevěstě a ženichovi usnadní výběr doplňků pro jejich nejkrásnější den.

stylova_svatba_1_PZ.jpg stylova_svatba_2_PZ.jpg stylova_svatba_3_PZ.jpg stylova_svatba_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Překrásná nevěsta je středobodem celé svatby. Všichni svatebčané k ní upírají oči a žasnou nad její krásou. Abyste se cítila co nejlépe, zvolte vhodné doplňky ke svatebním šatům. Tradiční ozdoby jsou perly nebo štrasové šperky. Chcete vypadat jako opravdová princezna? Pak nezapomeňte na korunku. Korunky se těší čím dál větší oblibě.

Stejně jako nevěsta je důležitý ženich. Není třeba dodávat, že oblek musí dokonale padnout. Neměl by být ani velký ani malý. Dbejte na správnou délku jak saka, tak i kalhot. Délka kalhot je ovlivněna trendem a střihem. Krátké nohavice jsou „in“. Tip: Slaďte barevného motýlka s ponožkami.

Mějte z ženicha gentlemana! Pořiďte manžetové knoflíčky a zkombinujte je se sponou na kravatu. Do klopy saka umístěte kapesníček, který opět můžete ladit s ponožkami, motýlkem, nebo kravatou.

Chcete mít stylovou svatbu a držet se aktuálních módních trendů? V tom případě sáhněte po přírodních materiálech, které jsou v letošním roce velkým hitem. Výzdoba svatebního stolu v kombinaci s krajkou a jutou je naprosto úchvatná. Vyrobte si v tomto stylu také svatební oznámení a jmenovky. Budete potřebovat samolepící krajku, perličky, jutový provázek. Zbytek už je jen na vaší fantazii.

Nezapomeňte na voničky pro svatebčany. Můžete si je zakoupit již hotové nebo si je jednoduše vytvořit ze stuhy, krajky nebo prýmku.

A co výzdoba aut, balení koláčů a zdobení místnosti, kde se pořádá hostina? Veškeré dekorace a výzdobu seženete na www.stoklasa.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vždy svěží

Je to zase tady - nepříjemné svědění, pálení a bolest v podbřišku. více

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Ježíškova vnoučata

Přesně deset dní po zahájení letošního ročníku je v rámci charitativního projektu více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více