Stylová svatba

Text: Prima Žena
14. února 2018 | 09:00

Když se řekne slovo svatba, zatají se mnohdy lidem dech. Střídají se pocity štěstí, dojetí, ale i strachu z toho, jak zvládnout všechny svatební přípravy. Proto Vám nabízíme spoustu tipů, které nevěstě a ženichovi usnadní výběr doplňků pro jejich nejkrásnější den.

stylova_svatba_1_PZ.jpg stylova_svatba_2_PZ.jpg stylova_svatba_3_PZ.jpg stylova_svatba_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Překrásná nevěsta je středobodem celé svatby. Všichni svatebčané k ní upírají oči a žasnou nad její krásou. Abyste se cítila co nejlépe, zvolte vhodné doplňky ke svatebním šatům. Tradiční ozdoby jsou perly nebo štrasové šperky. Chcete vypadat jako opravdová princezna? Pak nezapomeňte na korunku. Korunky se těší čím dál větší oblibě.

Stejně jako nevěsta je důležitý ženich. Není třeba dodávat, že oblek musí dokonale padnout. Neměl by být ani velký ani malý. Dbejte na správnou délku jak saka, tak i kalhot. Délka kalhot je ovlivněna trendem a střihem. Krátké nohavice jsou „in“. Tip: Slaďte barevného motýlka s ponožkami.

Mějte z ženicha gentlemana! Pořiďte manžetové knoflíčky a zkombinujte je se sponou na kravatu. Do klopy saka umístěte kapesníček, který opět můžete ladit s ponožkami, motýlkem, nebo kravatou.

Chcete mít stylovou svatbu a držet se aktuálních módních trendů? V tom případě sáhněte po přírodních materiálech, které jsou v letošním roce velkým hitem. Výzdoba svatebního stolu v kombinaci s krajkou a jutou je naprosto úchvatná. Vyrobte si v tomto stylu také svatební oznámení a jmenovky. Budete potřebovat samolepící krajku, perličky, jutový provázek. Zbytek už je jen na vaší fantazii.

Nezapomeňte na voničky pro svatebčany. Můžete si je zakoupit již hotové nebo si je jednoduše vytvořit ze stuhy, krajky nebo prýmku.

A co výzdoba aut, balení koláčů a zdobení místnosti, kde se pořádá hostina? Veškeré dekorace a výzdobu seženete na www.stoklasa.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Strážce jater

Rostlina Desmodium adscendens, česky nazývána Stužkovec vystoupavý více

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

TOP SPOLEČNOST

Síla vody

Síla vody je obdivuhodná, život dává, ale i bere. více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více

Jemné a hřejivé …

Když přijdou první známky zimy, hledáme ztracený pocit tepla. více

Parfémový hit

Dá se ještě vůbec vylepšit bestseller jakým je bez pochyb vůně z řady Euphoria? více