Stylová svatba

Text: Prima Žena
14. února 2018 | 09:00

Když se řekne slovo svatba, zatají se mnohdy lidem dech. Střídají se pocity štěstí, dojetí, ale i strachu z toho, jak zvládnout všechny svatební přípravy. Proto Vám nabízíme spoustu tipů, které nevěstě a ženichovi usnadní výběr doplňků pro jejich nejkrásnější den.

stylova_svatba_1_PZ.jpg stylova_svatba_2_PZ.jpg stylova_svatba_3_PZ.jpg stylova_svatba_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Překrásná nevěsta je středobodem celé svatby. Všichni svatebčané k ní upírají oči a žasnou nad její krásou. Abyste se cítila co nejlépe, zvolte vhodné doplňky ke svatebním šatům. Tradiční ozdoby jsou perly nebo štrasové šperky. Chcete vypadat jako opravdová princezna? Pak nezapomeňte na korunku. Korunky se těší čím dál větší oblibě.

Stejně jako nevěsta je důležitý ženich. Není třeba dodávat, že oblek musí dokonale padnout. Neměl by být ani velký ani malý. Dbejte na správnou délku jak saka, tak i kalhot. Délka kalhot je ovlivněna trendem a střihem. Krátké nohavice jsou „in“. Tip: Slaďte barevného motýlka s ponožkami.

Mějte z ženicha gentlemana! Pořiďte manžetové knoflíčky a zkombinujte je se sponou na kravatu. Do klopy saka umístěte kapesníček, který opět můžete ladit s ponožkami, motýlkem, nebo kravatou.

Chcete mít stylovou svatbu a držet se aktuálních módních trendů? V tom případě sáhněte po přírodních materiálech, které jsou v letošním roce velkým hitem. Výzdoba svatebního stolu v kombinaci s krajkou a jutou je naprosto úchvatná. Vyrobte si v tomto stylu také svatební oznámení a jmenovky. Budete potřebovat samolepící krajku, perličky, jutový provázek. Zbytek už je jen na vaší fantazii.

Nezapomeňte na voničky pro svatebčany. Můžete si je zakoupit již hotové nebo si je jednoduše vytvořit ze stuhy, krajky nebo prýmku.

A co výzdoba aut, balení koláčů a zdobení místnosti, kde se pořádá hostina? Veškeré dekorace a výzdobu seženete na www.stoklasa.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Síla květin

Flowerbomb představuje legendární transformativní vůni, více

TOP SEX A VZTAHY

Životní guru

Poznáte, kdy nastal čas pozvat si do života osobního kouče? více

TOP CESTOVÁNÍ

Švestkové lázně

Švestky mají kromě tolik oblíbeného uplatnění v gastronomii více

TOP GURMÁN

Proteinová snídaně

Věděli jste, že když si dopřejete své oblíbené celozrnné pečivo nebo ovesnou kaši, více

TOP SPOLEČNOST

Svět krásy

Inspiraci jarními trendy v účesech, líčení, módě, zážitky ze soutěží, přehlídek více

Šperky s duší

Můj příběh začal tehdy, když jsem si v 15 vybírala střední školu. více

Zpevňující maska

Vědci společnosti Kiehl’s představují své nejnovější dílo více

Pořiďte si tenisky

Přestože venku to ještě není ani zdaleka na tričko, nové kolekce v obchodech více