V hlavní roli bílé tričko

Text: Prima Žena
20. srpna 2020 | 09:00

Bílé tričko, must-have kousek, který bezesporu patří k naprostému základu každého šatníku. Ať už si ho vyberete k sukni, kalhotám či džínům, vždy půjde o nadčasovou kombinaci. Zkrátka klasika, která nikdy nevyjde z módy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vyměňte kvantitu za kvalitu
Bílé tričko se dá pořídit v mnoha střizích a designech. Obchodní řetězce o tom ví své, vybrat si můžete také trička s různými nápisy či potisky. Pokud ale nad módou rádi přemýšlíte, vsaďte na kvalitní, udržitelný kousek, který se stane nepostradatelným prvkem vašeho stylu. “Doporučuji vybírat taková trička, která jsou vyrobena ze 100% bavlny a vysoce kvalitního, hutného a pevného materiálu. Nová KARA trika jsou v pánské i dámské verzi a dostupná v šesti velikostech - až do XXXL.  Je to vůbec poprvé, co KARA uvádí na trh produkt tohoto typu, aby tak nabídla svou kvalitní a udržitelnou verzi, jež perfektně doplní jak koženou konfekci, tak prakticky jakýkoliv jiný outfit,” říká Jan Černý, fashion designér a od března také kreativní ředitel značky KARA. Cena takového trička bude sice o něco vyšší, ale do kvality, navíc šetrné k naší planetě, se vyplatí investovat.

Není triko jako triko

Čím jednodušší věc, tím viditelnější je každý její nedostatek. A u bílého trička to platí obzvlášť. “Nepovedeným střihem problém nekončí. U levného trička poznáte laciný materiál a nekvalitní provedení. Fast fashion řetězce vyprodukují až 1 miliardu nových oděvů ročně. Na výrobu bavlněného trička je spotřebováno na 3000 litrů vody,” říká dále Černý ze značky KARA. Stojí proto za zvážení, zda-li sáhnout po tričku, které sotva vydrží dva prací cykly nebo sáhnout po kvalitě, která vám v šatníku udělá parádu i na několik let.

V jednoduchosti je síla

Připadá vám bílé tričko příliš obyčejné? Opak je pravdou, právě tato nepřekonatelná jednoduchost mu dává největší sílu. Bílé tričko můžete kombinovat s čímkoliv. Vkusně vyváží a nechá vyniknout výraznější svršky, naopak jste-li vyznavačem chic ležérnosti, stačí k němu přidat dobře padnoucí džíny a voilá - nenucený look je na světě. Dobře zvolené bílé tričko si také dobře rozumí se sukní či business kostýmkem.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zabiják stresu

Investovat se dá mnoha způsoby – ať už nákupem cenných uměleckých děl více

TOP GURMÁN

Rum Serum

Prémiové rumy Serum jsou pevně provázané s příběhem Panamského průplavu, více

TOP SPOLEČNOST

Signal Festival

Osmý ročník Signal Festivalu představí návštěvníkům 15 uměleckých instalací. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více