Vylaďte si postavu za 5 vteřin!

Text: Prima Žena
16. května 2019 | 09:00

Skvělé legíny z kolekce SHAPEWEAR by MAXIS jsou optimální nejen ze zdravotního hlediska, ale taky dokonale doladí módní outfit a vytvoří postavu snů. Dobrou zprávou je, že nemusíme čekat, až se ochladí a zase nastane čas dlouhých kalhot, nýbrž že s letošní novinkou – stahovacími kalhotkami Lifting Briefs s nohavičkami – zazáříme i v tenkých letních šatech!

vyladte_svou_postavu_1_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_2_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_5_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V kolekci SHAPEWEAR by MAXIS jsou hned dvoje kompresní legíny s medicínským účinkem – Victoria a Anabelle. Legíny Victoria jsou vyrobené z patentovaného materiálu Sensitive® Sculpt – jsou prodyšné a rychleschnoucí, mají optimální termoregulační vlastnosti, výborně odvádějí vlhkost od těla a díky trojrozměrné elasticitě vlákna a vysokému obsahu Lycry poskytují maximální komfort při nošení, nemačkají se a drží tvar i při častém praní. K dispozici jsou v neprůhledné matně černé barvě odolné vůči slunci a 11 velikostech od S až po XXXL. Jsou vynikající prevencí celulitidy a při počátečním stádiu lipedému, kromě jiného výrazně prodlužují dobu účinku lymfodrenáže.

Kompresní formující legíny Anabelle se dodávají v setu s párem kompresních lýtkových podkolenek, které zajišťují kompresi chodidla a nártu. Kromě toho mají zesílenou břišní část, a tudíž ještě lépe ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Tlak v oblasti nad kotníkem docílený kombinací legín a kompresních lýtkových punčoch dosahuje 18–23 mm Hg. Legíny Anabelle jsou vhodné při prevenci celulitidy a při průvodních příznacích lymfedému ve stádiu 0 a počátečním stádiu 1.

Každá žena si z nabídky SHAPEWEAR by MAXIS snadno vybere legíny, které jí dokonale sednou – stačí správně změřit obvod nohy nad kotníkem, přes lýtko, stehno, obvod boků a pasu. Kromě prokázaných medicínských účinků jsou obě značky samozřejmě výborné i pro běžné denní nošení, stejně jako pro regeneraci a relaxaci.

Očekávanou novinkou roku 2019 v sortimentu SHAPEWEAR by MAXIS jsou kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami. Stejně jako stávající stahovací kalhotky s vyšším pasem bez nohaviček jsou vyrobeny z jemného materiálu, který je velmi příjemný na nošení. Perfektně drží tvar a formují bříško (SHAPEWEAR EFFECT). Můžeme je doporučit pro zpevnění břicha po operacích či po porodu.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak na vrásky

Zjistila jste při pohledu do zrcadla, že vám jemnou kůži u očí narušují tenoučké linky? více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP GURMÁN

Víno a ryby

Grilovat a udit se dá i doma. Máme pro vás 3 tipy na vína z vinařství více

TOP SPOLEČNOST

Pivovarské muzeum

Pivovarské muzeum v Plzni se opět otevře 11. května a od 25. května více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více