Vylaďte si postavu za 5 vteřin!

Text: Prima Žena
16. května 2019 | 09:00

Skvělé legíny z kolekce SHAPEWEAR by MAXIS jsou optimální nejen ze zdravotního hlediska, ale taky dokonale doladí módní outfit a vytvoří postavu snů. Dobrou zprávou je, že nemusíme čekat, až se ochladí a zase nastane čas dlouhých kalhot, nýbrž že s letošní novinkou – stahovacími kalhotkami Lifting Briefs s nohavičkami – zazáříme i v tenkých letních šatech!

vyladte_svou_postavu_1_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_2_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_5_PZ.jpg vyladte_svou_postavu_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V kolekci SHAPEWEAR by MAXIS jsou hned dvoje kompresní legíny s medicínským účinkem – Victoria a Anabelle. Legíny Victoria jsou vyrobené z patentovaného materiálu Sensitive® Sculpt – jsou prodyšné a rychleschnoucí, mají optimální termoregulační vlastnosti, výborně odvádějí vlhkost od těla a díky trojrozměrné elasticitě vlákna a vysokému obsahu Lycry poskytují maximální komfort při nošení, nemačkají se a drží tvar i při častém praní. K dispozici jsou v neprůhledné matně černé barvě odolné vůči slunci a 11 velikostech od S až po XXXL. Jsou vynikající prevencí celulitidy a při počátečním stádiu lipedému, kromě jiného výrazně prodlužují dobu účinku lymfodrenáže.

Kompresní formující legíny Anabelle se dodávají v setu s párem kompresních lýtkových podkolenek, které zajišťují kompresi chodidla a nártu. Kromě toho mají zesílenou břišní část, a tudíž ještě lépe ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Tlak v oblasti nad kotníkem docílený kombinací legín a kompresních lýtkových punčoch dosahuje 18–23 mm Hg. Legíny Anabelle jsou vhodné při prevenci celulitidy a při průvodních příznacích lymfedému ve stádiu 0 a počátečním stádiu 1.

Každá žena si z nabídky SHAPEWEAR by MAXIS snadno vybere legíny, které jí dokonale sednou – stačí správně změřit obvod nohy nad kotníkem, přes lýtko, stehno, obvod boků a pasu. Kromě prokázaných medicínských účinků jsou obě značky samozřejmě výborné i pro běžné denní nošení, stejně jako pro regeneraci a relaxaci.

Očekávanou novinkou roku 2019 v sortimentu SHAPEWEAR by MAXIS jsou kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami. Stejně jako stávající stahovací kalhotky s vyšším pasem bez nohaviček jsou vyrobeny z jemného materiálu, který je velmi příjemný na nošení. Perfektně drží tvar a formují bříško (SHAPEWEAR EFFECT). Můžeme je doporučit pro zpevnění břicha po operacích či po porodu.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kruhy pod očima

Oční okolí patří k těm nejvíce citlivým a nejtenčím partiím našeho obličeje, více

TOP SEX A VZTAHY

Hypnoterapie

Špatné soustředění, fobie, úzkostné i depresivní stavy, poruchy spánku, alergie, i více

TOP CESTOVÁNÍ

Noc na zámku

Sníte o životě na zámku? „Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? více

TOP GURMÁN

Zelená káva

Černou kávu zná každý. Zelená však zůstává pro mnoho konzumentů neobjeveným více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Arch

Již potřicáté se představí stavební veletrh FOR ARCH, který od 17. do 21. září 2019 více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více