Zapomeňte na nudu v posteli

Text: Prima Žena
13. října 2019 | 09:00

Nejen denní móda odráží vaši osobnost. Také noční košile či pyžamo vás mohou vystihnout. K dostání je na trhu nepřeberné množství střihů a také vzorů, stačí si jen vybrat. Jen mějte na paměti, že noční úbor by měl být pohodlný a během chladných podzimních nocí by vás měl zahřát. A trocha toho stylu také není na škodu.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

První, na co byste se měli při výběru soustředit, je materiál. Ideální je bavlna, která vás zahřeje a zároveň je dostatečně prodyšná, kdybyste se pod teplou přikrývkou zpotili. „Pokud si noční prádlo nezkoušíte, děláte velkou chybu,“ varuje Markéta Jiráčková, obchodní společnosti TIMO, a vysvětluje: „Pouze v případě, že si košili či pyžamo obléknete, tak zjistíte, zda vám opravdu sedí. Pokud se vám „zařezávají“ ramínka, nepříjemně vás tlačí švy či je vám materiál na dotek nepříjemný, dejte od takového kousku ruce pryč.“

Noční košile či pyžamo?
Také vás zajímá, co jde víc na odbyt a vládne českým ložnicím? Pak vězte, že je to tak 50 na 50. Jeden rok se pomyslný jazýček vah přehoupne o nějaké to procento na jednu stranu a další je zase o něco větší zájem o to druhé. Ač noční prádlo zase tolik nepodléhá módním výkřikům, tak určité trendy minimálně v potiscích u něj najdete. Co bude in letos?

Puntičkářky zajásají
Nesmrtelný puntíček nezklame a z módy snad nikdy nevyjde. Chcete-li však tuto klasiku něčím ozvláštnit, zkuste třeba střih pánské košile. Je pohodlná a zároveň neotřelá. Navíc je teď hodně trendy, takže minimálně jeden kousek byste v prádelníku mít měla. (Pánská noční košile, 889 Kč, kolekce Bedtime Story, TIMO)

Kočkomilky budou příst spokojeností
Milovnice čičin pozor! V kolekcích pro letošní podzim nechybí ani motiv čtyřnohých chlupatých mazlíčků. Hravé a veselé potisky jsou skvělou příležitostí, jak mít o nějakou tu kočku v posteli navíc. A hlavně konečně budete mít vše vyladěné k dokonalosti. Co by to bylo za usrkávání čaje z hrnečku s mickou a lžičkou s oušky bez pyžama s kočičím motivem? (Pyžamo, 899 Kč, kolekce Cat in Boots, k dostání pouze v prodejnách TIMO)

Pro Šípkové Růženky, co vyspávají
Romantické motivy květin jsou další stálicí. Chcete-li působit křehce a něžně, jsou pro vás jasnou volbou. Zvolit můžete například noční košili s knoflíčky či se sukénkou. Oba střihy působí mladistvě a vytvarují postavu. (Noční košile, 749 Kč, kolekce Sleeping Beauty, TIMO)

Pro extra příležitosti
Některé ženy mají sexy kousky v šatníku jen pro výjimečné příležitosti a jiné v nich spí pravidelně. Také nabídka rafinovaných kousků s krajkami je dostatečně bohatá. Takže o vášnivé chvilky jistě ani během podzimu a zimy nebude nouze. ( Noční košile, 639 Kč, kolekce Beauty and the Beast, TIMO)

 

Zdroj: www.timo.cz

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Letni osvěžení

Příjemné letní počasí s sebou přináší sluníčko, nový příval energie, dobrou náladu. více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP CESTOVÁNÍ

Město pokladů

Harrachov - Kdybyste měli přisoudit Harrachovu nějaký výstižný titul více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Letní scéna Harfa

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více