Zimní kouzla značky Geisha

Text: Prima Žena
6. října 2017 | 12:00

Se stejnou intenzitou, s jakou v zimě klesají teploty, přibývají vrstvy oblečení, čímž se oproti létu výrazně zvětšuje prostor na kombinování. Letní trička nahrazují blůzky a teplejší saka, společníkem na vycházky do města se stávají hřejivé svetříky, kabátky a parky.

zimni_kouzla_znacky_geisha_1_PZ.jpg zimni_kouzla_znacky_geisha_2_PZ.jpg zimni_kouzla_znacky_geisha_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V práci kromě zvládání povinností poutají na sebe pozornost sametové topy, vlněné sukně, přiléhavé šaty. Výrazné slovo opět dostává pletená móda, která se postará o hřejivý komfort i v sychravých dnech. S kolekcí značky Geisha se zima hned přemění na skutečně příjemné inspirativní období.

Lehká kombinovatelnost a široké spektrum střihů v kolekci Geisha podzim-zima 2017 se postarají o to, že nebude problém si vybrat. Kolekce je inspirovaná typickou moderní ženou, která v sobě nezapře zvědavost, odvahu, vynalézavost a tu správnou
dávku extravagance. Jejím cílem je nejen oslnit, ale být múzou i pro ostatní. Sezóně kralují úpletové šaty v úzkých i volnějších liniích, punc trendy looku jim dodávají zajímavé vzory, především proužky v různých tloušťkách, vertikálně i horizontálně, ty přetínající vytvářejí jemné šachovnicové vzory. Dámský kostým může být svůdnější, než předpokládáte.

Přiléhavé nohavice cigaretového nebo klasického střihu, zajímavé sako a blůzka z jemného materiálu dotvoří styl dynamické a rozhodné ženy. Do zimní kolekce značky Geisha se opět vkrádají šelmy. Zvířecí motivy hrají prim na kabátkách, kožíškách, sakách či bundičkách, které se skvěle kombinují s klasickými typy, přičemž není třeba zapomínat, že jeden výrazný kousek se zvířecím motivem je pro outfit dostačující.

Plisovaná sukně, košile zapnutá ke krku, jednoduchý top a krátká bomber bunda zaručí eleganci a mladistvý vzhled. Trochu rebelie mohou přidat lampasy, klidně i na kouskách, kde to vůbec není prvoplánové, ať už je to plisovaná sukně, boční lemy nohavic, rukávy či sedla na košilích. Jsou jakýmsi barevným i ozdobným akcentem, které všední střih či vzor posunou do originálního kousku.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Pudrové stíny

Pudrové stíny na obočí jsou největším hitem v módním stylingu, zejména u mladé generace. více

TOP SEX A VZTAHY

Mít děti

Jak zvládnout dvě, tři děti a zachovat si zdravý rozum? Děti. Někomu stačí jedno více

TOP CESTOVÁNÍ

Zlepšení nálady

Co je nejlepší na stres? Čokoláda. Vyvolává pocity štěstí, pohody, dobré nálady více

TOP GURMÁN

Luxusní čaje

S podzimem přichází chladné a deštivé dny. Také hledáte cestu více

TOP SPOLEČNOST

Autobusy, kamiony

Autobusy a kamiony, zkrátka doprava… Není úplně typické, aby se v tomto, spíše mužském více

Svět vůní

Vůně dokážou navodit atmosféru, zprostředkovat relaxaci anebo jen tak více

Přírodní produkty

Přírodní produkty, Bio, organic, 100% vegan… Do Česka začal “green trend” více

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více