Automobilový klenot jménem DS

Text: Prima Žena
11. ledna 2019 | 15:00

Dvě písmena, která dnes, stejně jako v minulosti, symbolizují jedinečnost, rafinovanost, nejmodernější technologie a nezaměnitelný design. Právě nyní zahajuje francouzská značka DS novou éru, kterou reprezentuje model DS 7 CROSSBACK – velké nezaměnitelné prémiové SUV, jež je skutečným automobilovým klenotem.

automobilovy_klenot_1_PZ.jpg automobilovy_klenot_2_PZ.jpg automobilovy_klenot_3_PZ.jpg automobilovy_klenot_4_PZ.jpg automobilovy_klenot_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Futuristická elegance, čisté linie, nejkvalitnější materiály s jedinečným zpracováním a v neposlední řadě mimořádná technologická vyspělost. To, co platilo v roce 1955 při uvedení legendárního modelu DS, který jednou pro vždy změnil automobilovou historii, platí pro vozy DS i dnes. Nejnovějším reprezentantem neutuchající touhy po dokonalém automobilu, která pohání všechny vývojáře, designéry a inženýry, je prémiové SUV DS 7 CROSSBACK, jež právě vstupuje na český trh.

Automobilová značka DS je vstupenkou do fascinujícího automobilového světa, v němž dochází k jedinečnému prolnutí všech esencí, jež v konečném důsledku tvoří automobil, který každou minutou obohacuje život svého majitele.

Bez ohledu na to, zdali se jedná o stylový městský model DS 3 nebo o velké SUV DS 7 Crossback, prolínají se ve výrobě nejmodernější technologické postupy s tradičním manuálním řemeslným umem. Výsledkem je kvalita bez jakýchkoliv kompromisů, která i v těch nejmenších detailech splní nejnáročnější očekávání všech zákazníků. Názorným příkladem může být třeba perlové prošití, které vychází z techniky používané u nejluxusnějšího zboží haute couture a které čalouníci DS používají při výrobě sedadel modelu DS 7 Crossback. Také za palubními hodinami se skrývá silný příběh, jež je důkazem, že u značky DS nenajdete slabé místo. O přesném čase na palubě totiž posádku informují hodiny od prestižní hodinářské firmy B.R.M Chronographes, s níž automobilka DS navázala za tímto účelem úzké partnerství.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Symbol léta

Letní měsíce plné slunce a teplého počasí potěší asi většinu z nás. Ovšem přímé sluneční více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Udržte se fit

Nemusíme držet drastické diety, či vrcholově sportovat, abychom si udrželi fyzičku více

TOP SEX A VZTAHY

Ženy v zaměstnání

Přestože zaměstnankyně stále pobírají výrazně nižší mzdu než jejich mužské protějšky, více

TOP DOMOV

Šetřete čas i peníze

Při rekonstrukci či výstavbě nových domů může lidem významně ušetřit peníze více

TOP GURMÁN

Růžové víno

Romantika a víno k sobě zkrátka patří. A jak lépe zahájit květen pod více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více