Automobilový klenot jménem DS

Text: Prima Žena
11. ledna 2019 | 15:00

Dvě písmena, která dnes, stejně jako v minulosti, symbolizují jedinečnost, rafinovanost, nejmodernější technologie a nezaměnitelný design. Právě nyní zahajuje francouzská značka DS novou éru, kterou reprezentuje model DS 7 CROSSBACK – velké nezaměnitelné prémiové SUV, jež je skutečným automobilovým klenotem.

automobilovy_klenot_1_PZ.jpg automobilovy_klenot_2_PZ.jpg automobilovy_klenot_3_PZ.jpg automobilovy_klenot_4_PZ.jpg automobilovy_klenot_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Futuristická elegance, čisté linie, nejkvalitnější materiály s jedinečným zpracováním a v neposlední řadě mimořádná technologická vyspělost. To, co platilo v roce 1955 při uvedení legendárního modelu DS, který jednou pro vždy změnil automobilovou historii, platí pro vozy DS i dnes. Nejnovějším reprezentantem neutuchající touhy po dokonalém automobilu, která pohání všechny vývojáře, designéry a inženýry, je prémiové SUV DS 7 CROSSBACK, jež právě vstupuje na český trh.

Automobilová značka DS je vstupenkou do fascinujícího automobilového světa, v němž dochází k jedinečnému prolnutí všech esencí, jež v konečném důsledku tvoří automobil, který každou minutou obohacuje život svého majitele.

Bez ohledu na to, zdali se jedná o stylový městský model DS 3 nebo o velké SUV DS 7 Crossback, prolínají se ve výrobě nejmodernější technologické postupy s tradičním manuálním řemeslným umem. Výsledkem je kvalita bez jakýchkoliv kompromisů, která i v těch nejmenších detailech splní nejnáročnější očekávání všech zákazníků. Názorným příkladem může být třeba perlové prošití, které vychází z techniky používané u nejluxusnějšího zboží haute couture a které čalouníci DS používají při výrobě sedadel modelu DS 7 Crossback. Také za palubními hodinami se skrývá silný příběh, jež je důkazem, že u značky DS nenajdete slabé místo. O přesném čase na palubě totiž posádku informují hodiny od prestižní hodinářské firmy B.R.M Chronographes, s níž automobilka DS navázala za tímto účelem úzké partnerství.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Odvážné barvy

Mezi drobná tajemství skrývající se v šatníku moderní ženy už několik let více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Výživné oleje

Nejrůznější vzácné oleje jsou důležitou součástí péče o krásu prověřenou více

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP DOMOV

Tak si mě vem!

Už z názvu je jasné, že se jedná o svítidlo se zabudovanou baterii více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více