Dárky šetrné ke zdraví a k přírodě

Text: Prima Žena
9. prosince 2018 | 09:00

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost opravdu originálním vánočním dárkům, které navíc ulehčí přírodě i zdraví. Dopřejte svým blízkým pod stromeček překvapení se značkou Waterdrop! První mikrodrink na světě představuje energii v malé kostce. Stačí ji vhodit do vody a během chvilky vytvoříte lahodný nápoj plný minerálů a vitamínů, bez cukru, lepku nebo kofeinu. Obal kapslí je navíc tvořen z recyklovatelného materiálu.

darky_setrne_k_prirode_1_PZ.jpg darky_setrne_k_prirode_2_PZ.jpg darky_setrne_k_prirode_3_PZ.jpg darky_setrne_k_prirode_4_PZ.jpg darky_setrne_k_prirode_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pět výjimečných chutí, pět účinků poháněných přírodní silou, které vám pomohou ve všedním shonu. Waterdrop nabízí variantu pro každého. Vyberte své rodině nebo přátelům malou ochutnávku ve formě Minimixu. Nebo je nechte kombinovat a dopřávat si podle nálady díky Megamixu. Minimix nabízí varianty dvou příchutí, obě po 12 kusech. Vybírat můžete ze tří variant v ceně 320 Kč. V Megamixu najdete příchutě rovnou 4. Cena balíčku je 640 Kč za 48 ks watedrop.

A pokud máte svého favorita, zvolte jednu příchuť v Empowerment boxu. Do studených a mokrých zimních dní se bude skvěle hodit například Defence. Kombinace brusinky, šípku a moringy s vitamíny B2, B7 a C se postaví jako štít na obranu organismu.

K Waterdropu neodmyslitelně patří také designové lahve z borosilikátového skla a s bambusovým víčkem. Rozhodněte se pro lahev, která nejvíc lichotí vašemu stylu, a pochlubte se tím, že říkáte ne zbytečnému plastu. Vyberte si z několika návrhů designérky Marushi Bell nebo se prolétněte na křídlech origami jeřábů módní návrhářky Natali Ruden. Věnujte svým milým Empowerment set, díky němuž propadnou mikrodrinkům. V balíčku se vyjímají krabičky s příchutěmi, lahev a speciální termoobal pro studené i horké dny.

Doplňte dárek krásným a ručně vyráběným bambusovým carry kitem, díky němuž budou kostky vždy pohotově po ruce, a budete mít jistotu, že váš originální dárek nikdo nepřekoná. Pomozte zdravému životnímu stylu, ulevte přírodě od zbytečných plastů a zamilujte se do jedinečných chutí, které osvěží už od 13 korun za litr nápoje.

Vyberte si své originální Vánoce na www.waterdrop.cz. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi's® x Gorillaz

Unikátní spolupráce Levi's® a britské kapely Gorillaz, oceněné Grammy i BRIT Award více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Textilní maska

První textilní maska od Garnier, kterou si sami namixujete! více

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP DOMOV

Vaše bonusy

Plánování mateřství patří mezi základní a naprosto běžné součásti života. více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více