Ideální letní čtení na pláž

Text: Prima Žena
13. června 2019 | 09:00

Letní dovolená se blíží a chvilky relaxu strávené bez dobré knihy jsou pro většinu z nás nepředstavitelné. Připočtěte si ke svému kufru pár kilogramů navíc a začtěte se do nejnovějších příběhů, které vás chytnou a nepustí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Claire Legrand: Furyborn
Hledáte originální příběh s prvky fantasy? Začtěte se během letních večerů do románu Furyborn, prvního dílu bestsellerové trilogie Empirium. Kniha vypráví o životech dvou nezávislých žen, které od sebe dělí celá staletí. Jedno však mají společné – moc zachránit svět nebo ho celý zničit. Příběh dvou královen, magie, elementárních životních zkoušek i kosmické války nakonec vrcholí propletením těchto dvou osudů. Román Furyborn, který vychází pod nakladatelskou značkou King Cool, seženete ve všech prodejnách Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Gwenda Bond: Stranger Things – Temný experiment
Příběh party chlapců, kteří objevili vchod do jiné dimenze, doslova pohltil internet. Již týden po premiéře třetí řady přichází do Česka knižní adaptace americké autorky Gwendy Bond Stranger Things: Tajemný experiment, díky níž se čtenáři dozví všechno, co chtěli vědět o předchozích událostech tohoto seriálu. Kdo stojí za zrodem tajemné laboratoře a komu se zodpovídají vědci, kteří pracovali na tajemném experimentu rozvíjejícím události v první a druhé řadě seriálu? Vše se dozvíte v knize vycházející pod nakladatelskou značkou Fobos za 349 Kč.

Jennifer Miller, Jason Feifer: Pan slušňák
K prázdninám nepochybně patří žhavé letní románky a ten nejoriginálnější z nich popisuje nová kniha Pan slušňák napsaná manželským párem Jennifer Miller a Jasonem Feiferem. Na stránkách románu se odehrává příběh dvou žurnalistů, kteří spolu skončí v ložnici díky náhodnému setkání v baru. Lucas Callahan záhy zjišťuje, že žena, se kterou se vyspal nejenže pracuje ve stejném časopise jako on, ale dokonce píše proslulý sloupek o sexu, v jehož posledním vydání si vzala na paškál právě jejich společnou noc. Nastává válka sloupkařů jak v psaném slově, tak v sexuálních zkušenostech. Knihu vycházející pod nakladatelskou značkou Kontrast zakoupíte v Knihy Dobrovský za 376 Kč.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Mekka šperkařů

Jedinečný šperk vznikne tehdy, když jsou splněny dvě podmínky – zlatník více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Kosmetika Kiehl’s

Laboratoře společnosti Kiehl’s nyní představují regenerační pleťový krém více

TOP SEX A VZTAHY

Regenerace těla

Schůzka, porada, služební cesta a plný kalendář až do Vánoc? Pracovní tempo dnešní doby více

TOP DOMOV

Kvalitní povlečení

Po náročném dni se každý těší na pořádnou dávku odpočinku. Proč si večer více

TOP GURMÁN

Živá voda

Živá voda existuje! Medicínští i výživová odborníci již léta potvrzují blahodárné více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více