Ideální letní čtení na pláž

Text: Prima Žena
13. června 2019 | 09:00

Letní dovolená se blíží a chvilky relaxu strávené bez dobré knihy jsou pro většinu z nás nepředstavitelné. Připočtěte si ke svému kufru pár kilogramů navíc a začtěte se do nejnovějších příběhů, které vás chytnou a nepustí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Claire Legrand: Furyborn
Hledáte originální příběh s prvky fantasy? Začtěte se během letních večerů do románu Furyborn, prvního dílu bestsellerové trilogie Empirium. Kniha vypráví o životech dvou nezávislých žen, které od sebe dělí celá staletí. Jedno však mají společné – moc zachránit svět nebo ho celý zničit. Příběh dvou královen, magie, elementárních životních zkoušek i kosmické války nakonec vrcholí propletením těchto dvou osudů. Román Furyborn, který vychází pod nakladatelskou značkou King Cool, seženete ve všech prodejnách Knihy Dobrovský za 399 Kč.

Gwenda Bond: Stranger Things – Temný experiment
Příběh party chlapců, kteří objevili vchod do jiné dimenze, doslova pohltil internet. Již týden po premiéře třetí řady přichází do Česka knižní adaptace americké autorky Gwendy Bond Stranger Things: Tajemný experiment, díky níž se čtenáři dozví všechno, co chtěli vědět o předchozích událostech tohoto seriálu. Kdo stojí za zrodem tajemné laboratoře a komu se zodpovídají vědci, kteří pracovali na tajemném experimentu rozvíjejícím události v první a druhé řadě seriálu? Vše se dozvíte v knize vycházející pod nakladatelskou značkou Fobos za 349 Kč.

Jennifer Miller, Jason Feifer: Pan slušňák
K prázdninám nepochybně patří žhavé letní románky a ten nejoriginálnější z nich popisuje nová kniha Pan slušňák napsaná manželským párem Jennifer Miller a Jasonem Feiferem. Na stránkách románu se odehrává příběh dvou žurnalistů, kteří spolu skončí v ložnici díky náhodnému setkání v baru. Lucas Callahan záhy zjišťuje, že žena, se kterou se vyspal nejenže pracuje ve stejném časopise jako on, ale dokonce píše proslulý sloupek o sexu, v jehož posledním vydání si vzala na paškál právě jejich společnou noc. Nastává válka sloupkařů jak v psaném slově, tak v sexuálních zkušenostech. Knihu vycházející pod nakladatelskou značkou Kontrast zakoupíte v Knihy Dobrovský za 376 Kč.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Oblečení na běh

Krásné počasí nás táhne ven si zaběhat. Nabídka sportovního oblečení na běh více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Letní opalování

Začalo nám astrologické léto a pro mnohé tak přichází i doba, kdy se začínají více

TOP SEX A VZTAHY

Přechozený vztah

Jste v dlouhodobějším vztahu a přišly problémy? Tak možná řešíte, více

TOP DOMOV

Jaro na zahradě

Sluneční paprsky, ptačí zpěv, vůně květin a čerstvý vzduch. To jsou známky jara více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více