Inspirujte se hravým dárkem

Text: Prima Žena
6. prosince 2019 | 12:00

Také patříte mezi ty, co si každoročně lámou hlavu s nějakým originálním dárkem, který nenajdete v seznamu přání pro Ježíška? Nějaké to nečekané překvapení, které rozzáří oči radostí? Nechte se inspirovat hravými dárky, které potěší napříč generacemi.

dino_toys_1_PZ.jpg dino_toys_2_PZ.jpg dino_toys_3_PZ.jpg dino_toys_4_PZ.jpg dino_toys_5_PZ.jpg
dino_toys_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Relax puzzle pro ženy v běhu
Výhradně pro ženy je určena řada Relax puzzle, která vyobrazuje moderní vzory mísené s lehce esoterickými kresbami pastelových barev. Mají podobu lapače snů, květin, peříček či magického bájného jednorožce.  Motivy jsou pro skládání složitější, proto jsou u celé řady Relax dílky větší než obvykle, aby se s nimi lépe pracovalo. Relax puzzle jsou perfektním dárkem pro ženy v neustálém běhu, které si potřebují odpočinout a užít si chvilku jen a jen pro sebe. Skládání puzzle podle odborníků zlepšuje paměť i náladu, mírní stres, uvolňuje mysl a navozuje pocit štěstí.

Dračí palác pro společné chvíle s rodinou
Krásná abstraktní hra pro celou rodinu, která je volně inspirovaná tradiční čínskou hrou Mahjong. Má nádhernou grafiku, perfektní provedení, až antistresové účinky při sbírání a skládání kamenů. Zároveň je skvělou rodinnou hrou, ve které musíte zapojit své strategické schopnosti, logické uvažování i plánování dalších tahů. Ve hře skládáte kameny podle barev, stavíte svatyně, sbíráte body a snažíte se ovládnout jako první moc nad Dračím palácem. Hra baví dospělé, ale zvládnou jí i starší děti. Už základní verze hry je velmi zajímavá a zábavná, avšak přidáním karet draků a duchů se posunete o úroveň výše. Hra je určena až pro 4 hráče a má i skvělou solitérní verzi, ke které můžete usednout, když jste doma sami.

Team words pro bujaré večery s přáteli
Lámete si hlavu, jakým dárkem potěšit své kamarády. Team words je ta pravá volba. Nenáročná, avšak velmi zábavná hra se slovy rozproudí každý večírek. Hraje se v týmech o dvou hráčích, které se střídají, dokud se jeden z nich nedostane do cíle. Na stůl rozdáte 6 témat z nejrůznějších oblastí, vsadíte si na své silné a slabé stránky, hodíte kostkami a hra začíná.  Pak už je na vás, jakou se svým parťákem zvolíte taktiku, body se počítají za správně dosazená slova. Čas na přesýpacích hodinách nemilosrdně plyne a adrenalin raketově stoupá. Team words uspěje mezi přáteli, ale je i skvělou rodinnou hrou, zvládnou i děti od 10 let.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Valentýnská kolekce

Tous oslavuje 14. února lásku všeho druhu: vášnivou, romantickou, harmonickou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vše o botoxu

K jedním z nejčetnějších zákroků estetické medicíny patří aplikace botulotoxinu více

TOP DOMOV

Autosedačky BeSafe

První sedačky otočné jedním pohybem od norské značky BeSafe více

TOP GURMÁN

Palačinky

Také často přemýšlíte, jak zpestřit snídani, večeři, nebo co vzít s sebou na výlet více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více