Inspirujte se hravým dárkem

Text: Prima Žena
6. prosince 2019 | 12:00

Také patříte mezi ty, co si každoročně lámou hlavu s nějakým originálním dárkem, který nenajdete v seznamu přání pro Ježíška? Nějaké to nečekané překvapení, které rozzáří oči radostí? Nechte se inspirovat hravými dárky, které potěší napříč generacemi.

dino_toys_1_PZ.jpg dino_toys_2_PZ.jpg dino_toys_3_PZ.jpg dino_toys_4_PZ.jpg dino_toys_5_PZ.jpg
dino_toys_6_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Relax puzzle pro ženy v běhu
Výhradně pro ženy je určena řada Relax puzzle, která vyobrazuje moderní vzory mísené s lehce esoterickými kresbami pastelových barev. Mají podobu lapače snů, květin, peříček či magického bájného jednorožce.  Motivy jsou pro skládání složitější, proto jsou u celé řady Relax dílky větší než obvykle, aby se s nimi lépe pracovalo. Relax puzzle jsou perfektním dárkem pro ženy v neustálém běhu, které si potřebují odpočinout a užít si chvilku jen a jen pro sebe. Skládání puzzle podle odborníků zlepšuje paměť i náladu, mírní stres, uvolňuje mysl a navozuje pocit štěstí.

Dračí palác pro společné chvíle s rodinou
Krásná abstraktní hra pro celou rodinu, která je volně inspirovaná tradiční čínskou hrou Mahjong. Má nádhernou grafiku, perfektní provedení, až antistresové účinky při sbírání a skládání kamenů. Zároveň je skvělou rodinnou hrou, ve které musíte zapojit své strategické schopnosti, logické uvažování i plánování dalších tahů. Ve hře skládáte kameny podle barev, stavíte svatyně, sbíráte body a snažíte se ovládnout jako první moc nad Dračím palácem. Hra baví dospělé, ale zvládnou jí i starší děti. Už základní verze hry je velmi zajímavá a zábavná, avšak přidáním karet draků a duchů se posunete o úroveň výše. Hra je určena až pro 4 hráče a má i skvělou solitérní verzi, ke které můžete usednout, když jste doma sami.

Team words pro bujaré večery s přáteli
Lámete si hlavu, jakým dárkem potěšit své kamarády. Team words je ta pravá volba. Nenáročná, avšak velmi zábavná hra se slovy rozproudí každý večírek. Hraje se v týmech o dvou hráčích, které se střídají, dokud se jeden z nich nedostane do cíle. Na stůl rozdáte 6 témat z nejrůznějších oblastí, vsadíte si na své silné a slabé stránky, hodíte kostkami a hra začíná.  Pak už je na vás, jakou se svým parťákem zvolíte taktiku, body se počítají za správně dosazená slova. Čas na přesýpacích hodinách nemilosrdně plyne a adrenalin raketově stoupá. Team words uspěje mezi přáteli, ale je i skvělou rodinnou hrou, zvládnou i děti od 10 let.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

TOP DOMOV

Autosedačky Cybex

Dětské autosedačky CYBEX jsou nejlepší volbou pro ochranu dětí v autě. více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více