Koloběžka, boží dárek pod stromeček

Text: Prima Žena
26. listopadu 2019 | 09:00

I když jsou Vánoce vyloženě zimní svátek, je naprosto běžné najít pod stromečkem třeba dětské kolo. Tak proč ne parádní koloběžku, navíc takovou, která skvěle brzdí, je lehká, hodně vydrží, má velká nafukovací kola a skvěle se ovládá? Představujeme hned dva tipy na skvělé dětské koloběžky renomované české značky Kostka.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Koloběžka KOSTKA STREET FUN KID je bezpečný a zároveň hravý model pro děti od 4 let. Kolobka je díky upravené geometrii rámu a stejné velikosti 16“ kol nabízí velmi snadnou ovladatelnost, stabilitu a výborné jízdní vlastnosti pro malé jezdce. KID má výškově nastavitelná řídítka a je možné ji vybavit běžnými doplňky. Pořídíte ji ve třech velmi pěkných barevných odstínech pro kluky i pro holky za přívětivou cenu 4 499,- Kč.

KOSTKA REBEL MAX KID je výborným strojem pro všechny malé uličníky a uličnice od 4 let. Prémiová česká dětská koloběžka byla vyvinuta bez kompromisů z těch nejlepších materiálů za použití nejnovějších technologií. Jedná se o dětskou koloběžku v mnoha barevných variantách s nafukovacími koly 16 a 12 palců, která vyniká velmi nízkou hmotností. Váží pouhých 5,4 kilogramů, čímž se řadí k nejlehčím dětským koloběžkám, které jsou na trhu k dostání. A víte, co je nejlepší? Tato koloběžka pro malé děti se umí proměnit i v koloběžku pro starší děti. Když její malý majitel povyroste, stačí přehodit řídítka do vyšší polohy. Pořídíte ji již za cenu 6 990,- a garantujeme vám, že její hodnota s časem příliš nepoklesne.

Více informací o obou modelech, stejně jako o dalších koloběžkách pro děti i pro dospělé najdete na stránkách www.kostkakolobezky.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Levi´s Tailor shop

Letním trendem je batika. Evokuje uvolněný a bezstarostný životní styl 70. let minulého více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Zubní péče

Georganics představuje jedinečnou přírodní péči o zuby a dutinu ústní více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Dětský pokoj

Není to tak dávno, co jsme jako rodiče měli velkou příležitost uvědomit si více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více