Lenovo ThinkBook 13s:zlatá střední cesta

zlata_stredni_cesta_profesionalu_1_PZ.jpg zlata_stredni_cesta_profesionalu_2_PZ.jpg zlata_stredni_cesta_profesionalu_3_PZ.jpg zlata_stredni_cesta_profesionalu_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Antireflexní 13,3palcový displej s technologií IPS je v podstatě obyčejný. Nabídne široký pozorovací úhel, dobré vykreslení barev a průměrný jas. Zkrátka vše, co potřebujete od notebooku na běžnou kancelářskou práci nebo nějakou tu zábavu. Fajn vychytávkou, které si na první pohled vlastně ani nevšimnete, je pak mechanický kryt webkamery. Ten splývá téměř dokonale s horní lištou displeje a ze začátku může být trochu těžké ho nahmatat a zavřít. Nicméně je to užitečná drobnost, která potěší a najde své využití.

Výkon, výdrž, chlazení
Testovaný model patří s procesorem Intel Core i7 8565U Whiskey Lake, integrovanou grafikou a SSD diskem s kapacitou 512 GB k vyšší konfiguraci dostupné na našem trhu. Pro běžnou práci na cestách, v kanceláři nebo i doma je tato výbava naprosto dostačující. Na notebooku si můžete zahrát i nějakou graficky méně náročnou hru nebo bez problémů upravovat fotky. Celodenní výdrž na baterii je pak v podstatě samozřejmostí.

U tenkých notebooků často panují obavy z chlazení, protože větráky mají v úzkém šasi málo prostoru a mohou dělat nepěkný hluk. Chod větráků není na ThinkBooku úplně neslyšný ale rozhodně bych ho neoznačila za hlučný. Jedná se spíše o takový jemný šum, který například v každodenním provozu kanceláře vůbec nezaznamenáte a jasně slyšet je pouze ve chvíli, kdy sedíte ve velmi tiché místnosti, například při práci večer.

Lenovo ThinkBook 13s je přesně takový jak se na první pohled zdá – snadno přenositelný profesionál, který se s vámi bez problémů prokouše skrz pracovní den plný schůzek a videohovorů a ještě vám večer přehraje oblíbený film nebo hudební album. S cenovkou pod 30 tisíc představuje vhodnou alternativu pro ty, kteří nechtějí investovat do ThinkPadu, ale chtějí si užít jeho vlastnosti v elegantním balení.

1 2 3 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oplálená a zdravá

Fakt, že nadměrné opalování je zdraví škodlivé, je poměrné známý. více

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více