Multifunkční tablet Lenovo

Text: Prima Žena
7. dubna 2021 | 09:00

Práce až nad hlavu, děti na distanční výuce a doma to vypadá, jako po výbuchu jaderné bomby. Nevěšte hlavu, nejste v tom samy. A my vám navíc poradíme, jak se z celého toho kolotoče dostat alespoň na chvíli ven. Vsaďte na spolehlivé technologie, které využijete pro zábavu, vzdělávání i běžnou práci. Jedině tak zajistíte všem doma klid a pohodu i během současné situace. Nespokojte se proto s málem a sáhněte po tabletu Lenovo Tab P11, zařízení s vychytanými funkcemi pro multimédia i zabezpečení.

multifunkcni_tablet_lenovo_1_PZ.jpg multifunkcni_tablet_lenovo_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Díky luxusně zpracovanému tabletu Lenovo Tab P11 získáte přístup k nejnovějším technologiím, aniž by vás to stálo jmění. Navíc se nemusíte vzdát ani požadavků na elegantní vzhled a vysoký výkon tabletu. K dispozici je ve dvou různých odstínech šedé, takže si můžete vybrat ten, který vám více padne do oka. V jeho výbavě najdete vše potřebné ke snadnému vyřizování e-mailů, rychlému procházení webových stránek, hraní her i poslechu hudby. Lenovo Tab P11 je také jedním z mála tabletů certifikovaných pro streamování filmů a seriálů na Netflixu ve vysokém rozlišení.

Velkou výhodou Lenovo Tab P11 je i to, že ho můžete sdílet s celou rodinou. Nabízí totiž přizpůsobené a zabezpečené prostředí pro každého člena rodiny zvlášť. Každý uživatel tak může mít svůj vlastní účet, přičemž speciální režim pro děti nabízí ještě větší ochranu. Rodiče tak získají alespoň určitou kontrolu nad obsahem sledovaným dětmi. Pokud navíc potřebujete klid na pracovní online schůzky, využijte Google Kids Space s více než deseti tisíci aplikací a her schválených učiteli a stovkami knih zdarma, které se dětem stanou skvělým společníkem při zábavě i vzdělávání.

Vy se navíc nemusíte bát, že by někdo z vašich kolegů nebo obchodních partnerů zahlédl, jak to vypadá ve vašem bytě. Tablet je vybaven kvalitní kamerou, který vám sice samozřejmě zajistí křišťálově čisté videohovory, nicméně má zároveň i integrovanou funkci rozostření pozadí, jež zakryje vše za vámi. Displej tabletu také pomáhá redukovat modré světlo a snižovat tak námahu vašich očí, což po několika hodinách nepřetržité práce jistě oceníte.

Pohodlí při práci a snadný multitasking zároveň zajistí i fakt, že Lenovo Tab P11 svými schopnostmi hravě konkuruje klasickému pracovnímu notebooku. Můžete si k němu zakoupit ultratenkou klávesnici s integrovaným trackpadem a klávesovými zkratkami pro rychlé a přesné psaní. Kreslení, malování či zapisování poznámek pak bude hračka s volitelným perem Lenovo Precision Pen 2, které vydrží na jedno nabití až 200 hodin.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Trendy obočí

Baby Brows, tak se jmenuje nejnovější trend v úpravě obočí. více

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP DOMOV

Jak krmit kočku

Zdraví začíná v misce, a to platí i pro kočky. Ale jak vybrat pro kočku to správné krmivo? více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Chipsy. Málokdo jim dokáže odolat. Problém je v tom, že ty běžné, vyrobené více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více