Nový horkovzdušný kartáč Babyliss Paris

Text: Prima Žena
29. dubna 2019 | 09:00

Pokud vás nebaví zdlouhavé fénování a následné použití kulmy nebo žehličky na vlasy, nezoufejte. Francouzská značka BaByliss Paris uvedla na trh nový horkovzdušný kartáč AS135E, který snadno zvládne vyhlazení nebo vyfoukání účesu bez zacuchání vlasů a pomůže rychle vykouzlit účes jako od profesionálního kadeřníka.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kartáč je funkční a výkonný, což zajišťuje technologie MIX FLOW a celkový příkon 1200 W. To znamená, že je vybaven profesionálním vysoce výkonným motorem s tichým chodem. Vybrat si můžete ze dvou teplotních nastavení a dvou nastavení rychlosti. Obsahuje také generátor iontů, který eliminuje výskyt statické elektřiny a dodá vlasům zářivý lesk a zdravý vzhled. Pro fixaci účesu a dlouhotrvající výsledek nabízí funkci studeného vzduchu.

Pro úpravu účesu dle vašich představ nabízí kartáč široké možnosti. Je vybaven čtyřmi nástavci, dvěma výměnnými kartáči, nástavcem pro koncentraci vzduchu při vysoušení a pro narovnávání vlasů. Hlava pro rychlé vysoušení pomáhá připravit vlasy k dalšímu modelování. Horkovzdušný kartáč o průměru 38 mm se ideálně hodí pro plný a hladký účes. Při tomto použití se jedná o kombinaci „Kartáč/Vysoušeč“, přičemž teplo ohřívá kovovou část nástavce, je převáděno přímo na vlasy a ty zůstávají hladké a lesklé. Oproti tomu měkký kartáč s průměrem 20 mm dodá vlasům požadovaný tvar. Je ideální pro tvorbu vlnitého účesu a používá se na suché nebo vlhké vlasy, které se omotávají okolo nástavce. Posledním nástavcem je hlava pro narovnávání vlasů. Jedná se o speciální hřeben, který zvládne jednoduché rychlé žehlení vlasů, anebo dokáže vlasy vyžehlit tak, aby vytvořily objem – v nastavitelném režimu „Objem od kořínků“. 

Horkovzdušný kartáč AS135E má ergonomický design a úzkou rukojeť pro snadnou práci. Manipulaci a ovládání usnadňuje i otočná šňůra, která zamezí kroucení a zamotávání. Součástí je také praktický vyjímatelný zadní filtr. Kartáč je vyroben v elegantní šedé barvě a stane se tak designovým a funkčním doplňkem vaší koupelny.

BaByliss AS135E je 1290 Kč
 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Polar Ignite

Měření délky a kvality spánku, úprava správného dýchání i personalizovaný trénink. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Oslnivá pleť

Giorgio Armani představuje Luminous Silk Hydrating Primer, hydratační podkladovou více

TOP SEX A VZTAHY

Ideální sex

Sex by podle žen měl trvat 24 minut a 12 vteřin, měla by mu předcházet adekvátní více

TOP DOMOV

Cestování s dětmi

Blíží se čas dovolených a možná už přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit. Pokud jsou více

TOP GURMÁN

Kokosové mléko

Tentokrát máme v nabídce produkty z kokosů od značky „Fresh of Life“. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více