Nový horkovzdušný kartáč Babyliss Paris

Text: Prima Žena
29. dubna 2019 | 09:00

Pokud vás nebaví zdlouhavé fénování a následné použití kulmy nebo žehličky na vlasy, nezoufejte. Francouzská značka BaByliss Paris uvedla na trh nový horkovzdušný kartáč AS135E, který snadno zvládne vyhlazení nebo vyfoukání účesu bez zacuchání vlasů a pomůže rychle vykouzlit účes jako od profesionálního kadeřníka.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kartáč je funkční a výkonný, což zajišťuje technologie MIX FLOW a celkový příkon 1200 W. To znamená, že je vybaven profesionálním vysoce výkonným motorem s tichým chodem. Vybrat si můžete ze dvou teplotních nastavení a dvou nastavení rychlosti. Obsahuje také generátor iontů, který eliminuje výskyt statické elektřiny a dodá vlasům zářivý lesk a zdravý vzhled. Pro fixaci účesu a dlouhotrvající výsledek nabízí funkci studeného vzduchu.

Pro úpravu účesu dle vašich představ nabízí kartáč široké možnosti. Je vybaven čtyřmi nástavci, dvěma výměnnými kartáči, nástavcem pro koncentraci vzduchu při vysoušení a pro narovnávání vlasů. Hlava pro rychlé vysoušení pomáhá připravit vlasy k dalšímu modelování. Horkovzdušný kartáč o průměru 38 mm se ideálně hodí pro plný a hladký účes. Při tomto použití se jedná o kombinaci „Kartáč/Vysoušeč“, přičemž teplo ohřívá kovovou část nástavce, je převáděno přímo na vlasy a ty zůstávají hladké a lesklé. Oproti tomu měkký kartáč s průměrem 20 mm dodá vlasům požadovaný tvar. Je ideální pro tvorbu vlnitého účesu a používá se na suché nebo vlhké vlasy, které se omotávají okolo nástavce. Posledním nástavcem je hlava pro narovnávání vlasů. Jedná se o speciální hřeben, který zvládne jednoduché rychlé žehlení vlasů, anebo dokáže vlasy vyžehlit tak, aby vytvořily objem – v nastavitelném režimu „Objem od kořínků“. 

Horkovzdušný kartáč AS135E má ergonomický design a úzkou rukojeť pro snadnou práci. Manipulaci a ovládání usnadňuje i otočná šňůra, která zamezí kroucení a zamotávání. Součástí je také praktický vyjímatelný zadní filtr. Kartáč je vyroben v elegantní šedé barvě a stane se tak designovým a funkčním doplňkem vaší koupelny.

BaByliss AS135E je 1290 Kč
 
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Olga Afanassieva

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí n více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Vznik vrásek

Zastavit čas nejde, ale jeho působení na naši pleť můžeme alespoň trochu zmírnit. více

TOP SEX A VZTAHY

Reprodukční klinika

Je mnohdy první osobou, s níž komunikují ženy, které mají zájem o asistovanou více

TOP DOMOV

Hiver Scandinave

Skandinávskou zimou se inspirovala nová kolekce francouzské porcelánky Gien. více

TOP GURMÁN

Ovocné pohlazení

K jablkům, dýním či ořechům se od října přidává další plod podzimu, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více