Patricie Fuxová:Jsem žena #jsembohyne

Text: Prima Žena
25. října 2019 | 09:00

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě provede každým z měsíců. A navíc je natolik univerzální, že jej s koncem roku rozhodně nemusíte odkládat. Sebemotivační deník na celý rok je součástí charitativního projektu Jsem žena #jsembohyne propojujícího starou slovanskou moudrost s dnešním moderním světem. Za jeho vznikem zpěvačka, textařka a skladatelka Patricie Fuxová.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Deník poslouží k praktickým záležitostem, pro radost i osobní rozvoj každé ženy. Na jeho stránkách najdete informace o tradičních svátcích, pranostiky, afirmace, recepty, tipy na bylinky, novodobé rituály, a ještě zbyl dostatek místa pro soukromé poznámky, zážitky či přání. Vše doplňují fotografie Ivy E. Morwen, na nichž jsou Sára Sandeva, Veronika Kašáková, Emma Smetana, Tamara Klusová, Klára Issová, Ester Geislerová, Andrea Kalousová, Šárka Strachová, Vanda Hybnerová, Lilia Khousnoutdinová, Mahulena Bočanová, Léna Brauner a Patricie Fuxová zachycené jako slovanské bohyně.

„Vítám tě na cestě, která už na tebe dlouho čeká. Setkáš se na ní se svými sny, intuicí a možná i láskou. Čekají tě svátky, co dobře znáš, životy předků, na které bys možná zapomněla, a novodobé rituály, které tě zabaví. Provádět tě budou slovanské bohyně a také inspirativní ženské osobnosti sdílející své zkušenosti a poznání,“ oslovuje dívky a ženy v úvodu deníku zpěvačka, skladatelka, textařka a frontmanka dívčí kapely Vesna Patricie Fuxová, která je iniciátorkou projektu Jsem žena #jsembohyne. „Dvanáct inspirativních žen se na sebe rozhodlo vzít podobu jedné ze slovanských bohyní. To aby ukázaly, že každá dívka a žena v každém věku je krásná… taková jaká je. Naši předkové se obraceli k mýtům a příběhům a slovanské bohyně v nich nebyly žádné namydlené a vyumělkované figurky. Byly to archetypy silných žen se svými emocemi, úspěchy i faily. Naši předkové taky žili více v souladu s přírodou. A i když žijeme ve městě, můžeme se trochu inspirovat přirozenými cykly, jejichž jsme součástí. Budeme rádi, když se na tu cestu vydáte s námi. Anebo když projekt podpoříte zakoupením trička, diáře či sdílením svého příběhu na sociálních sítích,“ vysvětluje Patricie Fuxová.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Valentýnská kolekce

Tous oslavuje 14. února lásku všeho druhu: vášnivou, romantickou, harmonickou více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Omezte chrápání

Chrápání je nepříjemný zvuk, který dokáže být důvodem mnoha vážných více

TOP SEX A VZTAHY

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

TOP DOMOV

Utěrky Beauvillé

Utěrky s kalendářem byly po dlouhá desetiletí velmi ceněným artiklem. Umělecky vyvedené více

TOP GURMÁN

Chuťové žážitky

Stejně tak jako si dobré víno zaslouží pozornost a opatrnost při párování s jídlem, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Infuze vitaminu C

S příchodem chladnějšího počasí většinou udeří první vlna chřipek a nachlazení, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více