Patricie Fuxová:Jsem žena #jsembohyne

Text: Prima Žena
25. října 2019 | 09:00

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě provede každým z měsíců. A navíc je natolik univerzální, že jej s koncem roku rozhodně nemusíte odkládat. Sebemotivační deník na celý rok je součástí charitativního projektu Jsem žena #jsembohyne propojujícího starou slovanskou moudrost s dnešním moderním světem. Za jeho vznikem zpěvačka, textařka a skladatelka Patricie Fuxová.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Deník poslouží k praktickým záležitostem, pro radost i osobní rozvoj každé ženy. Na jeho stránkách najdete informace o tradičních svátcích, pranostiky, afirmace, recepty, tipy na bylinky, novodobé rituály, a ještě zbyl dostatek místa pro soukromé poznámky, zážitky či přání. Vše doplňují fotografie Ivy E. Morwen, na nichž jsou Sára Sandeva, Veronika Kašáková, Emma Smetana, Tamara Klusová, Klára Issová, Ester Geislerová, Andrea Kalousová, Šárka Strachová, Vanda Hybnerová, Lilia Khousnoutdinová, Mahulena Bočanová, Léna Brauner a Patricie Fuxová zachycené jako slovanské bohyně.

„Vítám tě na cestě, která už na tebe dlouho čeká. Setkáš se na ní se svými sny, intuicí a možná i láskou. Čekají tě svátky, co dobře znáš, životy předků, na které bys možná zapomněla, a novodobé rituály, které tě zabaví. Provádět tě budou slovanské bohyně a také inspirativní ženské osobnosti sdílející své zkušenosti a poznání,“ oslovuje dívky a ženy v úvodu deníku zpěvačka, skladatelka, textařka a frontmanka dívčí kapely Vesna Patricie Fuxová, která je iniciátorkou projektu Jsem žena #jsembohyne. „Dvanáct inspirativních žen se na sebe rozhodlo vzít podobu jedné ze slovanských bohyní. To aby ukázaly, že každá dívka a žena v každém věku je krásná… taková jaká je. Naši předkové se obraceli k mýtům a příběhům a slovanské bohyně v nich nebyly žádné namydlené a vyumělkované figurky. Byly to archetypy silných žen se svými emocemi, úspěchy i faily. Naši předkové taky žili více v souladu s přírodou. A i když žijeme ve městě, můžeme se trochu inspirovat přirozenými cykly, jejichž jsme součástí. Budeme rádi, když se na tu cestu vydáte s námi. Anebo když projekt podpoříte zakoupením trička, diáře či sdílením svého příběhu na sociálních sítích,“ vysvětluje Patricie Fuxová.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP MÓDA

Udržitelné materiály

Slovo udržitelnost se objevuje snad ve všech odvětvích průmyslu. více

TOP ZDRAVÍ A KRÁSA

Šampony Tierra Verde

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie, TIERRA VERDE, vyslyšel přání svých zákazníků více

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více